Прочитайте офіційний опис

University Of North Carolina at Pembroke - університет рівня магістра, який має живу спільноту понад 6200 студентів.

Маючи широкий спектр пропозицій бакалавра та магістра, фантастичний факультет Пембрук, різноманітне співтовариство культур, ідей та організацій на своїх кінчиках пальців, студенти УНКП готові до успіху в житті.

Кожен студент є особою в УНКП. Наші студенти мають можливість створювати імена для себе - виділятися в теплій та вітальній спільноті, яка прагне їх домогтися - і випробувати рідкісне поєднання можливостей, культур та ідей, які ніде не можна знайти.

У штаті Південно-Східна Північна Кароліна, розташованому в місті Пембрук, UNCP має багату історію американських індіанців та є однією з найбезпечніших містечок у системі Університету Північної Кароліни . Малий клас, низький ступінь студентського факультету та один з самих різноманітних кампусів у країні, UNCP є зростаючим університетом, який дає змогу студентам продовжувати жити яскравим, повноцінним життям.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

University Of North Carolina at Pembroke

Школа бізнесу пропонує ступінь бакалавра за спеціальністю "Бухгалтерія" або "Адміністрація бізнесу". Фахівці з ділового адміністрування повинні вибрат ... [+]

Школа бізнесу пропонує ступінь бакалавра за спеціальністю "Бухгалтерія" або "Адміністрація бізнесу". Фахівці з ділового адміністрування повинні вибрати трек з економіки, підприємництва, фінансів, міжнародного бізнесу, менеджменту або маркетингу. Студенти, які хочуть вивчати більше одного треку, повинні успішно виконати всі вимоги для кожного, плюс, принаймні, 12 додаткових непродалених годин для другої доріжки. Не менш 50% семестрового годинника в "Бізнес-майорі" мають бути прийняті в УНКП.... [-]

США Пембрук
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
University Of North Carolina at Pembroke

BS в галузі психології ... [+]

Семінар "Першокурсник": 1 сем. Год.

Загальна освіта: 44 сем. Хв.

ENG 1050. Композиція I (3 кредити)ENG 1060. Композиція II (3 кредити)Образотворче мистецтво (3 кредити)Література (3 кредити)Історія (3 кредити)Філософія та релігія (3 кредити)Соціальні науки (9 кредитів)Природничі науки (6 кредитів)Математика (3 кредити)Фізична освіта (2 кредити)Загальноосвітня вибірка (6 кредитів)

Основні вимоги: 40 сем. Хв.... [-]

США Пембрук
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою