University at Albany

Введення

Прочитайте офіційний опис

Доказові судження та зважений політичний вибір щодо злочинності та правосуддя вимагають розуміння злочину, злочинної поведінки, процесів кримінального судочинства та закону. Вивчення кримінального правосуддя в University at Albany стосується цих явищ.

У всесвітньо відомій школі кримінального правосуддя UAlbany проживає 2-а позиція докторантури та 3-та позиція бакалаврської програми в країні. Ми були першою в країні програмою, яка запропонувала ступінь доктора філософії з кримінального правосуддя, фактично винайшовши дисципліну, коли зіркова група викладачів розпочала зовсім нову діяльність, об’єднавши науковців з права, державного управління, психології, соціології та суміжних галузей. створити програму, яка виходила б за межі злочинця, щоб дослідити природу злочину та всю систему кримінального судочинства.

З моменту свого створення Школа залишається міждисциплінарною у своєму підході. Наші випускники мали високий успіх як академіки, так і практики. Випускники знаходять можливості у розширюваній академічній галузі досліджень та викладання кримінального правосуддя, у всіх діючих органах кримінального судочинства, а також у багатьох приватних та некомерційних організаціях, які надають послуги або надають рекомендації щодо політики.

Розташування

Олбані

Address
Washington Avenue,1400
12222 Олбані, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: