University of Hartford

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому UHART?

Щоб бути виразним, ви повинні бути сміливими.

У University of Hartford ми допомагаємо вам зробити свій слід у світі. Унікальне поєднання складних науковців, виняткових викладачів, студентського життя та підтримки допоможе провести вашу кар’єру в коледжі. Отже, чому UHart? Тому що ми все це маємо.

Виклик академіків

Ми допомагаємо вам поєднати свою пристрасть зі своєю професією мрії. Ми складаємось із семи яскравих шкіл, які процвітають поряд. Маючи понад 100 спеціальностей, для кожного є щось у сферах, починаючи від бізнесу, сестринства, освіти та мистецтв, до релігієзнавства та хімії. Вивчіть те, що ви любите, і любите те, чого ви дізнаєтесь.

Винятковий факультет

Чекайте багато від ваших професорів. Вони багато чекатимуть від вас.

Наш факультет практикують художників, новаторських дослідників, опублікованих авторів, світових провидців та відвертих геніальних науковців. Завдяки співвідношенню студентів та викладачів 9: 1 ви будете спілкуватися з колегами, професіоналами та викладачами у різних сферах думок та досвіду під час свого перебування тут, в UHart.

Студентське життя

UHart - це не все розвага та ігри, але, чесно кажучи, деякі з них є. Тільки тому, що освіта UHart сувора, це не означає, що ми не знаємо, як розслабитися. Насправді, деякі найглибші дружні стосунки, які ви складете тут, швидше за все, розпочнуться, коли ви займаєтесь інтрамуральними видами спорту, берете участь у студентському уряді, приєднаєтесь до групи a cappella або будь-якого з наших понад 100 клубів.

Підтримка

Ми не такі самі, і нас ніколи не було таким. Частина краси UHart полягає в тому, що ми заохочуємо наших студентів перейняти свій досвід коледжу, і ми надаємо підтримку, щоб допомогти їм зробити це на кожному кроці. Студенти UHart мають доступ до виняткового Центру успіху студентів. Незалежно від того, чи потрібна вам допомога в класі або поза нею, ми тут для вас.

Легка атлетика

Незалежно від того, що це наймання топ-тренерів чи залучення найвищих талантів, ми створюємо команди зі спільною метою: бути найбільш динамічним, універсальним та найсильнішим спортсменом. Окрім 17 спортивних та переможних команд дивізіону I, ми прагнемо бути найкращими спортсменами-вченими. Комбінований бал 3,37 відбиває нашу відданість академічним пріоритетам, а також сильну спортивну майстерність.

Місцезнаходження

Оточений зеленими насадженнями та лісистими стежками, наш 350-акровий кампус розташований на перехресті трьох міст: Хартфорд, Західний Хартфорд та Блумфілд. Окрім нашої близькості до столиці, University of Hartford знаходиться лише за дві години від Бостона та Нью-Йорка. Наше розташування пропонує безліч можливостей для вивчення яскравої культури Нової Англії, міст, пляжів та гір. Це також означає, що ми налагодили стосунки з багатьма різними компаніями та організаціями, зробивши стажування та інші професійні варіанти легкодоступними.

На відміну від будь-якого іншого.

Хороші університети дають вам необхідні навички, щоб розпочати роботу в обраній галузі. Прекрасні університети дають тобі та інше: здатність довічно ставити під сумнів, відкривати, змінювати та рости.

Ласкаво просимо в University of Hartford .

Розташування

Хартфорд

Address
University of Hartford
200 Bloomfield Avenue
West Hartford, CT

06117 Хартфорд, Коннектикут, США