Прочитайте офіційний опис

Про UMT

University of Management and Technology (UMT) був створений у Арлінгтоні, штат Вірджинія, у січні 1998 року. UMT заснована Державною радою вищої освіти штату Вірджинія (SCHEV) та акредитована Комісією з акредитації за дистанційною освітою (DEAC). Програми навчання в UMT з управління проектами також акредитовані Глобальним центром акредитації (GAC) Інституту управління проектами (PMI). UMT є інституційним членом Ради з акредитації вищої освіти (CHEA) та глобального постачальника послуг з реєстрації освіти PMI.

UMT має дозвіл Міністерства освіти США надати Федеральну допомогу студентам (FSA) відповідним студентам, які навчаються у відповідних програмах на UMT. UMT уповноважує Служби громадянства та імміграції США Департаменту національної безпеки США прийняти студентов віз F-1. УМТ затверджена Державним департаментом США для спонсорування студентських візових міжнародних обмінів J-1.

UMT затверджується Держдепартаментом штату Вірджинія для цілей різних програм допомоги вихованцям ветеранів.

UMT пропонує студентам та студентам вищу освіту тих, хто бажає отримувати сучасні знання, навички та розуміння у галузі управління та технологій, необхідних для ефективного функціонування сучасних, швидко розвиваються та складних підприємств. UMT прагне до досконалості у галузі управління та технологічної освіти. Його курси спрямовані на сучасне управління та технологічні питання. Члени факультету ретельно перевіряються, щоб переконатись, що інструктори UMT мають баланс наукових та практичних поглядів на поточну практику управління та застосування технологій. Члени спільноти UMT твердо вірять, що університети повинні залишатися на першому місці технологічних змін. UMT прагне застосувати сучасні технології доставки викладачів, щоб запропонувати своїм студентам краще доступне управління та технологічне навчання.

Факультет та співробітники UMT мають великий досвід управління та навчання, працюючи з великими університетами, компаніями, некомерційними організаціями та державними установами. Ці організації включають урядові відділення, такі як Білий дім, Національний інститут стандартів і технологій, Міністерство оборони, Міністерство енергетики, Департамент держав, Національний інститут охорони здоров'я, Служба внутрішніх доходів та Адміністрація соціального забезпечення ; великі корпорації, такі як AT

Завдяки онлайн-освіті, студенти у США та у вісімдесят семи країнах навчаються в UMT. Завдяки своїй глобальній орієнтації, UMT прагне до найкращих знань, практики та професійних навичок студентам у всьому світі.

UMT знаходиться в Росліні, Арлінгтон, штат Вірджинія, всього за декілька хвилин від центру Вашингтона, округ Колумбія. Росслін - це зайняте комерційне та федеральне урядове відділення. Готель Rosslyn легко дістається по всьому розташуванню метро в районі великого міста Вашингтона та зручно здійснювати перевезення через Міжнародний аеропорт Даллеса та Національний аеропорт Рональда Рейгана Вашингтона.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

University of Management and Technology

Студент повинен пройти не менше 30 кредитних годин в загальній освіті, щоб отримати ступінь BHA. Студент повинен також заповнити 27 годин кредиту основних курсів управлін ... [+]

Про

BHA вимагає успішного завершення загальної кількості 120 кредитних годин навчання.

Студент повинен пройти не менше 30 кредитних годин в загальній освіті, щоб отримати ступінь BHA. Студент повинен також заповнити 27 годин кредиту основних курсів управління охороною здоров'я та BHA курс капіталу. Решта кредитних годин складаються з факультативних курсів.

HA 101 є обов'язковим для студентів, які не мають попереднього досвіду роботи в галузі управління охороною здоров'я, а також не брали аналогічні курси до вступу в цю програму.... [-]

США Арлінгтон
Вересень 2020
англійська
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Management and Technology
Веб-сайт
Телефон
(703) 516-0035