Прочитайте офіційний опис

Університет Меріленда А. Джеймс Кларк школа інженерії є головним програми, входить в топ-25 у світі. Розташований всього в декількох милях від Вашингтона, округ Колумбія, Кларк Школа знаходиться в центрі сузір'я високотехнологічних компаній і федеральних лабораторій, пропонуючи студентам і викладачам доступ унікальних професійних можливостей.

Наш широкий спектр навчальних програм, у тому числі тільки акредитованим студентів інженерних програми протипожежного захисту миру, доповнюється яскравою підприємницької екосистеми, ранні практичний навчальний досвід, і участь у національних та міжнародних змаганнях.

Кларк Школа провідних науково-дослідних досягнень в аерокосмічній, біотехнології, робототехніка, нанотехнології, лихам, енергії і стійкості, і кібербезпеки. З універсального коду продукту супутникове радіо, SMS текстових повідомлень на имплантируемого інсулінової помпи, наших студентів, викладачів і випускників є машинобудування змінюють життя інновацій для мільйонів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

UMD's Clark School of Engineering: At the Center of Limitless Opportunities

Over of Professional Masters Programs at the A. James Clark School of Engineering

Dr. George Syrmos - Niche Engineering

University of Maryland, A. James Clark School of Engineering
Address
University of Maryland Office of Advanced Engineering Education 2105 JM Patterson Bldg University of Maryland College Park, MD 20742
Коледж Парк, Меріленд, США
Веб-сайт
Телефон
+1 (301) 405-0362