University of Nevada, Reno

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Невади, Рено була заснована в 1874 році як державного університету Невади в Елко, штат Невада., Близько 300 миль на північний схід від його сучасного кампусу в Рено. Сайт для університетської підготовчої школи в східній Неваді (де немає державних установ не раніше був розташований) виявився непрактичним, оскільки майже половина жителів держави жили в районі Рено-Карсон-Сіті. У 1885 році, парламент ухвалив перехід університету з Елко в Рено. Моррілла зал, побудований на блеф з видом міста, був побудований перший склад на кампусі 10 акрів. Зал, названий на честь сенатора США Джастін Morrill С. Вермонт, автор Закону про земельну-Грант College 1862, що призвело до розвитку Університету Невади, Рено і аналогічних установ, був університет житла один-будівельний президента і офіси реєстратора, класи, бібліотека, музей, і житлові приміщення для садівника.

У 1891 році, через 17 років після свого заснування, Університет представив свої перші дипломи у випускному класі, який включав три Франк Norcross, майбутній суддя окружного суду США, Невада Верховного суду і член Законодавчих Невада.

До цього часу, багаті "Бонанза" дні срібла і золота на Комсток Лод і 23 миль на південний схід від Ріно в Вірджинія-Сіті, не було. Держава в економічний спад і його перший університет боровся, щоб побудувати набір і престиж.

Маккей Вплив

Сім'я Джона Маккей, ірландський іммігрант, який допоміг направити витяг більше $ 100 млн в руді від двох Вірджинія-Сіті хв в середині 1870-х років, зіграв ключову роль в наданні допомоги кампус рости. З 1907 по 1936 р, спадкоємці Маккея заповідав університету понад $ 1,5 млн за Mackay гірська школа будівлі, футбольне поле розміром чотирикутника зразком Томас Джефферсон в університеті Вірджинії, спортивний майданчик, земельних придбань і Mackay науки залі. 7 футів 8 дюймів статуя Маккей, створений Gutzon Борглум, який пізніше різьблений Гора Рашмор, стояв на північному кінці Quad з 1908 року. В'яз вишикувалися Quad і початкове ядро ​​кампусі університету, з лістингом на Національний реєстр історичних місць з 1987 року, вважається культурним ресурсом США.

Встановлення його ім'я

Університетські чиновники домоглися успіхів у поліпшенні кампусу, що стоїть як маленький, 1000 студентів державному коледжі в малонаселеній Заходу 1920-х років і 30-х років. Серед помітних початку факультету були Джеймс Церква, чия Сьєрра сніг опитування піонером науки прогнозування сезонних запасів води; хімічна вчений Максвелл Адамс, який відкрив для використання масел в ополонку і кролика щіткою на західній пустелі; і Маккей школа хв геолог-Вінсент сейсмологом Gianella, тезка для ртуті корисних копалин, gianellaite.

До 1940 року голлівудські кінопродюсери, залучені покритих виноградниками, плюща ліги, як цегляних будівель Університету та ідилічною Manzanita озера, використовували університетське містечко як місце для популярних фільмів, у тому числі "Г-н Бельведер вступає до коледжу", з Храм Ширлі; "Блондинка Проблема Енді Харді," з Міккі Руні; і "мати першокурсника", з Ван Джонсон.

Разюча зміна

До 1958 року, з 2000 студентів відвідувати заняття, установа була на межі різкої зміни. Нові коледжі освіти та бізнесу були в перші роки. Студент тіло, яке не було студентський центр будівлю протягом перших 70 років терміну перебування університету в Ріно, нарешті, штаб з відкриттям Jot Тревіс студентського союзу. Цей союз був замінений у листопаді 2007 року Джо Кроулі студентського союзу, один з найбільш трансформаційних будівель коли-небудь побудованих на території кампуса. Це 167,000 квадратних футів, "зелений" екологічно чистим сигналізує перехід в розширенні кампусу, пропонуючи кампуса і спільнота нового центрі "передні двері" в Університеті Вірджинії з вулиці. Вона названа на честь президента університету Джо Кроулі, якого 23-річний термін перебування в якості головного виконавчого установи є рекордом. У 2008 році, один з найбільш технологічно просунутих бібліотек країни, Центр знань Метьюсон-IGT, відкрив поруч з Кроулі студентського союзу, далі сигналізації кампус "рухатися на північ.

Президент Чарльз Армстронг і віце-президент Вільям Вуд стимулювали науково-дослідних програм на території кампуса в 1959 році зі створенням науково-дослідного інституту в пустелі (DRI) і його афілійованих програм фізики атмосфери, пустелі біології, антропологічних досліджень, комп'ютерної науки і водних ресурсів. DRI був підрозділом університету упором на дослідження в галузі вивчення посушливих земельних ресурсів в Неваді. До 1969 року, під керівництвом президента Н. Едд Міллер, кампус був докторських програм в більш ніж десятка спеціальностей і створив школу медичних наук.

В останні 35 років, університет зустрів проблеми лідерства в те, що зараз найбільш швидкозростаючим штатом в країні, з її зарахування зростає більш ніж 17000 студентів восени 2010 року.

Університет в цифрах

 • Заснована: 1874
 • Адреса: Рено, Невада
 • Девіз: Omnia Pro Patria ("Все для нашої країни»)
 • Студенти: 18227 (восени 2012 року)
 • Факультет: 912
 • Денне факультет проведення високі ступені в своїх областях: 93 відсотків
 • Ступені пропонується: Широкий вибір програм навчання на бакалавра, магістра та докторського ступеня.
 • Коледжі та школи: Сільське господарство, біотехнології та природних ресурсів; Бізнес; Освіта; Інжиніринг; Журналістика; Ліберальні мистецтва; Медицина; Вища Школа; та Відділ наук про здоров'я.
 • Талісман: Альфі, вовк; Wolfie молодший
 • Нік: Вовча зграя
 • Кольори: сріблястий і синій
 • Акредитований: Північно-Західний Комісії з коледжів і університетів (з 1938), плюс 20 професійно акредитованих програм.

Розташування

Рено

University of Nevada

Address
89557 Рено, Невада, США
Телефон
+1 (775) 784-6874

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія