University of North Alabama College of Arts and Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж науки, техніки, техніки, мистецтва та математики, 19 різних відділів з безліччю спеціальностей, неповнолітніх та сертифікаційних програм, які працюють незалежно і разом, щоб запалити мрію, яка створює пари, що забезпечує ваше майбутнє. Приєднуйтесь до нас і попереду!

University of North Alabama College of Arts and Sciences має намір забезпечити навколишнє середовище в нашому університетському містечку та громаді, що сприяє розвитку знань, навичок, художнього та культурного збагачення, досліджень та відкриттів шляхом підтримки незалежності, творчості та інновацій.


Професори в коледжі мистецтв та наук є вчителями та вчителями, які вважають, що енергійна взаємодія між викладачами та студентами, а також самими студентами є запорукою інтелектуального зростання. Наші професори також є активними вченими, які залишаються актуальними у своїх сферах навчання та підтримують повагу своїх однолітків. Багато успішних випускників свідчать про якість програм УНА в галузі мистецтва та наук.


Деканат коледжу мистецтв і наук знаходиться в історичному монастирі Бібб в Suite 217.university of north alabama, florence, landscape12019 / Pixabay

Університет Північної Алабами Місія

Університет штату Північна Алабама, будучи регіональним державним вищим навчальним закладом, переслідує свою місію залучення до навчання, досліджень та обслуговування, з метою надання освітніх можливостей для студентів, середовища для відкриття та творчого завершення, а також різноманітних інформаційно-просвітницькі заходи, що відповідають професійним, громадянським, соціальним, культурним та економічним потребам нашого регіону в контексті глобальної спільноти.

Розташування

Флоренція

Address
35632 Флоренція, Алабама, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія