University of Science and Arts of Oklahoma

Введення

Прочитайте офіційний опис

Святкуючи більше століття служіння в якості єдиного державного коледжу гуманітарних наук в Оклахомі, University of Science and Arts of Oklahoma - національний рейтинг якості та цінності - є визнаним лідером та новатором у міждисциплінарних дослідженнях.

Як і найкращі приватні коледжі гуманітарних мистецтв, USAO пропонує невеликі класи; нагороджений факультет; і культура в університетському містечку, яка сприяє інклюзивності, тісній взаємодії викладачів та студентів та дослідницьким можливостям студентів. USAO виховує цілу людину, заохочує зростання завдяки державній службі, а наші спортивні команди змагаються у 13 видах спорту NAIA.

Заснований у 1908 році як Жіночий коледж Оклахоми (OCW), це був перший коледж, створений першим законодавчим органом Оклахоми. Одна з лише семи державних установ з подібними місіями, коли-небудь створених у цій країні, USAO має найстарішу оригінальну місію будь-якого державного коледжу чи університету в Оклахомі, крім Університету Оклахоми. USAO також є єдиним коледжем штату Оклахома з назвою Національний історичний район у Національному реєстрі історичних місць.

ЗАЯВА ПРО ОСНОВНУ ВЕРІЮ

Ми віримо, що найкращий шлях до осмисленого та цілеспрямованого життя - це освіта, яка об’єднує знання з багатьох дисциплін, щоб підготувати людей до XXI століття.

ТОП 10 ВІДМІННИКІВ USAO

  1. USAO пропонує широкий освітній досвід. Як єдиний державний університет гуманітарних наук в Оклахомі, USAO надає студентам широкий освітній досвід, заснований на науково-гуманітарних науках, який зміцнює спілкування, критичне мислення та вирішення проблем.
  2. Курсова робота побудована навколо унікального міждисциплінарного ядра. Програма міждисциплінарних досліджень (IDS) USAO залишається на сьогодні такою ж інноваційною, як і коли вона була створена 50 років тому шляхом інтеграції знань з багатьох дисциплін.
  3. USAO започаткував інноваційний підхід до викладання команд. Командне викладання в програмі IDS - це інноваційний підхід, який включає двох або більше викладачів з різних дисциплін у клас, пропонуючи студентам різні точки зору та підходи до одного і того ж матеріалу.
  4. Наша місія залучає висококваліфіковані викладачі. Майже 90% викладачів USAO мають вищу освіту у своїй галузі, і жодні заняття не проводяться асистентами. Викладачі приїжджають з престижних аспірантур з усієї країни.
  5. Невелике середовище кампусу сприяє розвитку стосунків. Обмеження набору сприяють тому, що USAO має співвідношення студентів до викладачів 13: 1, створюючи середовище, де студенти мають доступ до викладачів і знають один одного.
  6. Допитливість заохочується і виховується. USAO сприяє створенню середовища, де допитливість лежить в основі академічного досвіду, а творчість є нормою, а не винятком.
  7. Студенти залишаються і закінчують навчання. USAO залучає допитливих студентів, які процвітають у такому середовищі та, як правило, закінчують навчання за вищими темпами, ніж більшість державних університетів такого розміру.
  8. Випускники досягають успіху в аспірантурі та стають лідерами у своїй галузі. Студенти USAO досягають успіху в аспірантурі та піднімаються на керівні посади у обраній галузі.
  9. Ми протидіємо загальноприйнятому уявленню, що якість не є доступною. Рік за роком USAO визнається на національному рівні завдяки своїй доступності, соціальній мобільності вгору, а також суворості академічного підходу.
  10. USAO виконує дублікати ролі в державній системі вищої освіти. Як єдиний державний університет гуманітарних наук в Оклахомі, USAO виконує унікальну мету, маючи освітню місію, яка не повторюється у державній системі вищої освіти.

Розташування

Chickasha

Address
West Alabama Avenue,1727
73018 Chickasha, Оклахома, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія