University of Southern Indiana

Введення

Прочитайте офіційний опис


University of Southern Indiana заснований у 1965 році, налічує понад 10 000 студентів та аспірантів у понад 130 областях навчання.

Державний вищий навчальний заклад, розташований на прекрасному кампусі в 1400 акрів в Евансвіллі, штат Індіана, USI пропонує програми через Коледж вільних мистецтв, Коледж бізнесу Ромен, Коледж медсестер та медичних професій та Поттський коледж науки, техніки, та освіта. USI - це університет, що займається співтовариством Фонду Карнегі, який пропонує безперервну освіту та спеціальні програми для більш ніж 15 000 учасників щорічно через пропагандистські роботи та залучення.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

Про University of Southern Indiana

Університет пропонує можливості навчатись за кордоном у більш ніж 60 країнах і приймає іноземних студентів з усього світу. Конкурентоспроможний відділ NCAA II та конференції долини Великих озер, USI пропонує 17 міжборських чоловічих та жіночих видів спорту. Президент Рон Рошон є четвертим президентом США та був відкритий у 2018 році. Під його керівництвом університет продовжує традицію доступного досвіду для студентів, рухаючись вперед із сміливим стратегічним планом досягнення досконалості за рахунок інновацій та залучення та позиції USI як найкращого вибору для студентів коледжу по всьому штату та регіону, а також залучають студентів високого калібру з усієї країни та світу.

67518_cover.JPG

Глобальні посли в глобальному співтоваристві

USI - це навчальна спільнота, що розвиває освіту та знання, покращує рівень громадянської та культурної свідомості та розвиває партнерські стосунки за допомогою всеосяжних інформаційних програм. Ми готуємо людей жити мудро в різноманітній та глобальній спільноті.

Швидкі факти

Зарахування: 10 734 Обслуговують студентів з 91 округу Індіани, 42 інших штатів та 69 інших країн. 82% останніх американських міст працюють у своїй галузі або в задовільній галузі.

Жінки: 64% Чоловіки: 36% Меншість: 15% Випускники: 44 000+ Близько 70% випускників USI залишаються в Індіані.

Більше 140 студентських організацій на території кампусу.

Евансвілль - це легкий проїзд від Індіанаполіса, Луїсвілля, Нашвіля та Сент-Луїса

Розташування

Евансвіл

University of Southern Indiana

Address
8600 University Blvd.
47712 Евансвіл, Індіана, США
Телефон
+1 812-464-1768

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія