University of Southern Indiana

Введення

Прочитайте офіційний опис


Заснована в 1965 році, University of Southern Indiana налічує близько 9500 студентів та аспірантів з 80 спеціальностей. Державний вищий навчальний заклад, розташований на красивому 1400-акровському університетському містечку в Евансвілі, штат Індіана, США пропонує програми через Коледж ліберальних мистецтв, коледж ділових наук Ромена, коледж медичних сестер та медичних працівників та Коледж науки, техніки, і освіта. USI - це університет, що залучає громадськість Фонду Карнегі, і пропонує постійну освіту та спеціальні програми для більш ніж 15 000 учасників щорічно за допомогою аутрич та залучення.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

Про University of Southern Indiana

Університет пропонує можливості навчання в зарубіжних країнах у більш ніж 60 країнах світу та приймає іноземних студентів з усього світу. Конкурентний учасник дивізіону NCAA II та конференції Великої озерної долини, USI пропонує 17 різноманітних міжуніверситетських та жіночих видів спорту. Президент Лінда Л. М. Беннет є третім президентом США та був відкритий у 2009 році. Під її керівництвом Університет продовжує традицію доступного передового досвіду для учнів, продовжуючи сміливий стратегічний план досягнення досконалості через інновації та залучення, а також позиціонування USI як вершини вибір для студентів коледжу по всій державі та регіоні, а також залучити студентів з високим рівнем кваліфікації з усієї країни та світу.

67518_cover.JPG

Глобальні посли в глобальному співтоваристві

USI - це навчальна спільнота, що розвиває освіту та знання, покращує рівень громадянської та культурної свідомості та розвиває партнерські стосунки за допомогою всеосяжних інформаційних програм. Ми готуємо людей жити мудро в різноманітній та глобальній спільноті.

Швидкі факти

Зарахування: 9 364 Службові студенти з 89 округів штату Індіана, 36 інших держав та 51 інші країни. 86,2% недавніх випускників USI працюють у своїй галузі або в задовільному полі. Жінки: 62% Чоловіки: 38% Меноріти: 9% Випускники: 36 000 Близько 74% випускників USI залишаються в Індіані. Більше 130 студентських організацій на кампусі. Евансвілл - це легко дістатися до Індіанаполіса, Луїсвілла, Нешвіля та Сент-Луїса

Розташування

Евансвіл

University of Southern Indiana

Address
8600 University Blvd.
47712 Евансвіл, Індіана, США
Телефон
+1 812-464-1768