University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Девіз: Підключення - Перетворення - Успіх

Науки дають можливість досліджувати і відкривати для пошуку нових знань, розуміння систем фізичного та природного світу та покращення стану людини. З викликами, з якими стикається світ, ніколи не було кращого часу здобути освіту в галузі науки, охорони здоров’я чи спорту. Вчені, технічні працівники та доглядачі користуються великим попитом. Коледж природничих та медичних наук пропонує строгі, якісні навчальні програми, розроблені для того, щоб підготувати студентів до викликів та можливостей, які стоять попереду.

Відділи коледжу

  • Біологія
  • Хімія, біохімія та фізика
  • Науки про здоров'я та працездатність людини
  • Медсестра
  • Асистент медицини
  • Спортивний менеджмент

Наш факультет - чудові викладачі, як у класі, так і в роботі з студентами в індивідуальному порядку. Компанія UT інвестувала значні кошти у розвиток навчально-дослідницьких приміщень та лабораторій нашого коледжу. Факультет, а не аспіранти, викладають усі курси на базі лабораторій у всіх наших кафедрах.

Наш коледж постійно підтримує стосунки з організаціями в більшій області Тампа-Бей та інших місцях, щоб надати студентам можливість пройти стажування, добровільно працювати або спілкуватися з професіоналами, які працюють в обраній галузі. Кожен відділ пропонує також курси навчання за кордоном, які студенти можуть взяти на залік на ступінь.

Опис місії

Коледж природничих та медичних наук (CNHS) пропонує строгу, якісну навчальну програму, щоб підготувати різноманітну сукупність студентів до швидких досягнень у галузі науки, охорони здоров’я та спорту. Викладачі та працівники забезпечують трансформаційну освіту, закладену в культурі поваги та позитиву, яка готує студентів до викликів та можливостей, з якими вони зіткнуться. Завдяки партнерству, співпраці та зв’язках наш викладач, співробітники та студенти беруть участь у дослідженнях, клінічній практиці та стипендії, інтерактивному та досвідчому дослідженні та можливостях стажування, що сприяють успіху.

Розташування

Тампа

The University of Tampa

Address
The University of Tampa
401 W. Kennedy Blvd.

33606 Тампа, Флорида, США
Веб-сайт
Телефон
+1 813-253-3333

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія