University of the Sciences in Philadelphia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет наук

Університет наук майже 200 років готував студентів до того, щоб бути лідерами та практиками в галузі охорони здоров'я та науки. Ключовим моментом його відмінної освіти є традиція практичного дослідження та досвіду навчання, яка очевидна у кожного випускника, який пройшов його кампус. З моменту свого заснування в 1821 році як Філадельфійський фармацевтичний коледж, перший фармацевтичний коледж у Північній Америці, USciences зросла до більш ніж 30 ступеню програм з бакалавра через докторські ступеня в галузі охорони здоров’я, стенда наук, а також галузі охорони здоров'я та бізнесу та політики. . Студенти американських наук підтверджуються скрізь, куди вони йдуть.

130599_130511_USciences-STC-01.jpg

(C) University of the Sciences in Philadelphia

Місія, бачення та цінності Університету наук

Місія

Університет наук готує студентів до того, щоб стати лідерами, новаторами та кваліфікованими практиками в галузі наук, професій охорони здоров'я та суміжних дисциплін. Ми надаємо досконалість у викладанні, дослідженні та обслуговуванні через безпечне та сприятливе середовище, в якому наші студенти живуть, навчаються та досягають успіху.

Бачення

Університет наук буде визнаний лідером освіти та досліджень у галузі охорони здоров'я та охорони здоров'я. Ми пропонуємо міждисциплінарний, спільний навчальний досвід та глобальні можливості, які надихають наших випускників, викладачів та співробітників сприяти позитивним змінам. Випускників будуть переслідувати, оскільки вони є співчутливими медичними працівниками, критичними мислителями та дипломатами змін, що здійснюють інноваційну трансформацію для покращення суспільства.

Цінності

  • Ми відстоюємо інновації в галузі міжпрофесійної освіти, викладання та досліджень.
  • Ми охоплюємо стипендію, розробку технологій та навчання протягом усього життя.
  • Ми сприяємо підприємництву, професіоналізму та співпраці, спираючись на нашу горду спадщину як першу аптечну школу в країні.
  • Ми виховуємо повагу, різноманітність, громадянство, доброзичливість та всеосяжність.
  • Ми прагнемо до якості, цілісності та стійкості у всіх аспектах життя університету.
  • Ми підтримуємо нашу громаду та сприяємо її економічній життєздатності.

Розташування

Філадельфія

Address
600 South 43rd Street
19104 Філадельфія, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія