University of South Carolina

Введення

Прочитайте офіційний опис

Незалежно від того, звідки вони, наші випускники наступного покоління громадян, готових створити більш здорову, розумніші і більш живий образ життя. Ви зайшли так далеко. Там немає ніяких обмежень, де ви будете йти звідси.

Теплий південним гостинністю. Інноваційні освітні програми. Гарний кампус будівлі з чарівністю старого світу. Комфортабельні житлові приміщення. Ви хочете, щоб вищу освіту, повний нових вражень, складних курсів і дружнього факультету. Ви готові щось інше, що відчуває себе як вдома - щось велике, що відчуває себе маленьким. Це успішне поєднання ви знайдете в Університеті Південної Кароліни.

Розташований в самому серці штату Південна Кароліна, Університет Південної Кароліни є одним з основних науково-дослідний університет, в якому студенти готуються стати майбутніх лідерів, творчих решателей проблем і інноваційних мислителів.

Університет розташування Південної Кароліни дати вам доступ до світового класу художніх, культурних і розважальних заходів, а також великі ділянки інтернатури в бізнесі, охорону здоров'я, виробництво і уряд. В області Колумбія метро, ​​ви знайдете NBC, ABC і CBS філій; лікарні, фармацевтичні та страхові компанії; некомерційні організації, фірми веб-розробки, адвокатські бюро, рекламні агентства і міжнародні корпорації, такі як Citibank, Honeywell, International Paper, Trane, Michelin, Pirelli Cables і Бозе, серед інших, які вітають вас, щоб отримати практичний професійний досвід.

У декількох хвилинах ходьби від кампуса, ви можете спробувати великі ресторани, як Граучо або вчорашні, поряд з нічними клубами і веселими бутиків і магазинів в цьому районі п'ять очок. Прохолодні Боби, локально належить кави пляма, часто служить пізно вночі дослідження притон. Або спробуйте високого класу галереї і закусочні по всьому Congaree Vista. Скуштуйте театри, кінотеатри, районні фестивалі, ринки фермерів, концерти під відкритим небом, Riverbanks зоопарк і ботанічний сад, громадський скульптури зони, художні галереї та музеї. Тоді спробуйте на відкритому повітрі пригод, як каякінг, риболовля чи каное на трьох річках Колумбії і ходьба, біг, їзда на велосипеді або походи в наших парках і Greenways.

Університет Південної Кароліни

Заснована в 1801 році 32,971 Всього студентів 270000 горді випускники, які живуть по всьому світу Студенти з усіх 50 штатів і більш ніж 100 країнах

52 Вгору Університет (Новини США і World Report, 2016 г.)

47 Національно ранжируваних програми

1 Бакалаврат міжнародного бізнесу (Новини США і World Report, 2016 г.)

43 Кращі Бакалаврат Бізнес Програми ( Новини США і World Report, 2016 г.)

Розташування

Колумбія

University of South Carolina

Address
1705 College Street, 7th Floor
Columbia, SC 29208

29208 Колумбія, Південна Кароліна, США
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія