Waldorf University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Уолдорф - це дружня, приватна ліберальна школа мистецтв, розташована в центральній частині красивого Ліс-Сіті , штат Айова . Більше 100 років Валдорф був наріжним каменем у житті тисяч, створюючи міцну основу успіху серед студентів, їхніх родин та громади.

З початку свого існування в 1903 р. Уолдорф перебував на передовій наукових інновацій, який прослідкував шлях майбутніх поколінь. Запропонувши літанію сертифікатів, аспірантів, бакалаврів та магістерських програм, Уолдорф має можливість для тих, хто хоче покращувати своє життя академічно, особисто чи професійно.

У Вальдорфі ми вважаємо, що по-справжньому всеохоплююча освіта включає не лише академічні дослідження, а й участь у мистецтві, фізкультури тощо. Наш активний студентський містечко наповнений учнями з усього світу, які обрали Вальдорф, щоб допомогти їм досягти своєї освітньої мети.

Наші факультети та співробітники працюють один на одного з учнями, щоб переконатися, що вони впевнені та здатні досягти свого повного потенціалу, забезпечуючи заохочення кожного кроку. Незалежно від того, чи хочете ви вчитися в традиційному навчальному закладі чи гнучкості заробітку в Інтернеті, ми вдячні вам за ваше рішення про розвиток свого життя через освіту.

Розташування

Лісове місто

Address
106 South 6th St.
IA 50436 Лісове місто, Айова, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія