West Virginia University

Введення

Прочитайте офіційний опис

WVU - це сім'я унікальних кампусів, об'єднаних єдиною місією. З основоположних досліджень нашого флагмана в Моргантауні до ліберального центру в штаті WVU Potomac в Кейзер до технологічно інтенсивних програм WVU Tech в Беклі - ми використовуємо наші таланти та ресурси для створення кращого майбутнього для Західної Вірджинії та світу .

Місія

Як факультет, співробітники та студенти West Virginia University будуючи земельну установу, зобов'язуються створювати різноманітну і всеохоплюючу культуру, яка сприяє розвитку освіти, охорони здоров'я та процвітання для всіх шляхом забезпечення доступу та можливостей; шляхом просування впливових досліджень; і шляхом провідних трансформацій у Західній Вірджинії та світі через місцеві, державні та глобальні заходи.

Бачення

Будучи одним з West Virginia University , ми цілеспрямовані у наших дослідженнях і нашій роботі, щоб ми могли співпрацювати з нашими громадами - як близькими, так і далекими - з метою отримання необхідних та цінних рішень для реальних проблем у рамках освітніх, медичних та благополуччя.

Місця проживання та можливості кабінету

Система WVU - це сім'я відмінних кампусів, об'єднаних єдиною місією. З основоположних досліджень нашого флагмана в м. Моргантаун (рейтинг R1, найвищий інститут дослідницької категорії), в центрі уваги студентів WVU Potomac State College в Keyser до технологічно-інтенсивних програм в WVU технологічному інституті в Beckley - ми використовуємо наш таланти та ресурси для створення кращого майбутнього для Західної Вірджинії та світу.

Технологічний інститут WVU в Беклі пропонує понад 40 спеціальностей, включаючи одну з 100 кращих інженерних програм в країні за рейтингом US News

Державний коледж WVU Potomac в Кейсері має один з найнижчих курсів навчання всіх чотирирічних навчальних закладів країни. Цей університетський містечко, який пропонує понад 50 спеціальностей, поєднує в собі особисту увагу невеликого коледжу з перевагами великого університету.

Система WVU також включає підрозділи Центру медичних наук Роберта К. Берда в Чарльстоні та Мартінсбурзі, а також 10 експериментальних господарств та чотири лісу по всій державі та WVU Jackson Mill State 4-H Camp. Система WVU включає 518 будівель на 15880 акрів. Кампус Моргантаун має 245 будівель (11 в Національному реєстрі історичних місць) на 1892 акрів.

Кампус WVU Morgantown розташований у місті під назвою "No. 1 Small City in America "від BizJournals.com за виняткову якість життя. Моргантаун, населення 30855, також оцінювався дев'ятим найкращим коледжним містечком Америки в Business Insider і знаходиться в межах легкої подорожі від Вашингтона, округ Колумбія, на схід, Пітсбург, штат Огайо, на північ, і Клівленд і Коламбус, штат Огайо, до північний захід. Інші рейтинги: компанія Kiplinger.com включила Моргантаун у свої 10 найкращих місць для проживання; один з "кращих спортивних міст" від Sporting News; 5-й "Кращий малий метро" від Forbes; 12-е загальне "Гаряче маленьке місто", Inc .; один з "50 найрозумніших місць для життя" Кіплінгера; і "Форбс" - другий рейтинг "Best College Town for Jobs".

Життя у WVU

Ваш тиждень становить 168 годин. Ми робимо години, коли ви не в класі, так само повні відкриттів, зростання та веселощів.

Житло

Наші житлові зали та житлові комплекси значно більше, ніж місце для сну. Ви будете вчитися, розслабитися, створювати і мріяти однодумцям.

Обідні послуги

Хороша їжа завжди поруч. Вечірки планується приймати в 26 місцях в університетському містечку, включаючи чотири їдальні та роздрібні варіанти, такі як Chick-fil-A, Sbarro і Saikou Sushi. Шукаєте низькокалорійні або алергенні варіанти? У нас теж є.

Транспорт та парковка

Наш електродвигун, ГВП, - це найкраща їзда в місті. Де ще ви можете ковзати над трафіком у комп'ютерах під час навчання на вашому наступному класі? Ваш студентський ідентифікатор надає безкоштовний доступ до автобусів ГРП та Моргантаун.

Студентське життя

Ми підтримуємо навчальне середовище, орієнтоване на навчання у ВУУ. Від забавних заходів та сервісних проектів до ресурсів, які допоможуть вам рухатися в коледжі, ми вас охопили.

Бібліотеки

Піонери перетнули континенти в пошуках великих відкриттів людства. З нашими бібліотеками вам ледве доведеться перетинати вулицю для вас.

Технологія

Куди б ви не були, ми будемо підтримувати зв'язок з ресурсами та послугами університету, які вам потрібні.

Розташування

Моргантаун

West Virginia University

Address
Morgantown
26506 Моргантаун, Західна Вірджинія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 304-293-0111

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited