Wright State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Wright State University - національний державний університет у Дейтоні, штат Огайо, з більш ніж 15 000 студентів, у тому числі майже 1000 міжнародних студентів з понад 60 країн. Пропонуючи 295-градусні програми, університет складається з восьми коледжів, трьох шкіл та філійного містечка в Селіні, штат Огайо. Названий для братів Wright State University пропонує виняткову, доступну освіту в центральній частині Америки.

Хто ми

Місія

Ми перетворюємо життя наших учнів і спільнот, яким ми служимо.

Ми будемо:

 • Створити міцну основу для успіху студентів на всіх рівнях завдяки високоякісним, інноваційним програмам;
 • Проводити наукові дослідження та творчі починання, які впливають на якість життя;
 • Залучайте до значної комунальної служби;
 • Стимулюйте економічну активізацію нашого регіону та нашої держави та надайте можливість усім нашим студентам, викладачам, викладачам та випускникам розвиватися професійно, інтелектуально та особисто.

Бачення

Wright State University , натхненний творчим духом братів Райт, буде найбільш освіченим і інноваційним університетом штату Огайо, відомим і захопленим нашою інклюзивною культурою, яка поважає унікальну цінність кожного з наших студентів, викладачів, співробітників і випускників. на позитивний трансформаційний вплив, який ми маємо на життя наших учнів і спільнот, яким ми служимо.

Цінності

Значення Wright State University

 • Люди: Успіх, різноманітність
 • Навчання: відкриття, інновації, стипендія
 • Партнерство: регіональне, підприємницьке, глобальне
 • Відносини: колегіальні, професійні, етичні
 • Сталий розвиток: соціальна справедливість, економічні можливості, охорона навколишнього середовища
 • Керівництво: фіскальний, інтелектуальний

Про наш регіон

Дейтонський регіон відомий як перехрестя інновацій, але це набагато більше.

Розташований в районі долини Майамі на південному заході штату Огайо, Дейтон - місто середнього розміру, оточене різноманітною столичною територією майже мільйона жителів. Дейтонський рейтинг № 2 по списку найкращих доступних місць для життя. «Справжня угода, яка випливає з життя в Дейтоні - це висока якість життя, яку жителі користуються», - стверджує Livability.com. "Дейтон пропонує багатий асортимент занять, від відпочинку на свіжому повітрі, що включає катання на каное і катання на ковзанах до культурних зручностей, таких як Дейтонський філармонічний оркестр і Центр виконавських мистецтв Бенджаміна і Маріана Шустера".

Один з найкращих

 • "Кращі місця для життя" - US News і World Report
 • "Найбільш доступні міста Америки" - Forbes
 • "Топ-10 міст для кар'єрних можливостей" - SmartAsset
 • "Топ-10 найбільш художніх середньорозмірних міст" - Gogobot
 • "25 найкращих міст 2017 року" - За межами
 • "Ці міста США мають найбільш зелені простори" - National Geographic

Історія

Долина Майамі має довгу історію інновацій. На початку 1900-х років Дейтон став столицею Сполучених Штатів з найбільшою кількістю патентів на душу населення. Будучи батьківщиною авіації, Дейтон є домом для Національного музею повітряних сил США - найстарішого і найбільшого військового авіаційного музею в світі, а також туристичної пам'ятки Огайо №1 і однієї з провідних авіасалонів країни. Інші впливові винаходи міста включають в себе касовий апарат, самозапуск запалювання для автомобілів, поп-топ напоїв, електричний інвалідний візок, драбину і стоянку. Відвідувачі можуть вивчити цю багату історію і побачити оригінальний флаєр III 1905 року, велику колекцію касових апаратів та інші перлини місцевої історії в історичному парку Каріллон.

Образотворче мистецтво

Сцени мистецтв регіону більш яскраві, ніж у багатьох великих містах. Бенджамін

На відкритому повітрі

Долина Майамі - прекрасне місце для любителів активного відпочинку. Район має сім MetroParks, а також більш ніж 35 000 акрів парків, заповідників природи, і популярний коридор річки вздовж Великої річки Майамі. Байкери можуть досліджувати більш ніж 330 миль стежок, причому більше йде через ініціативи рейки до слідів. Сільський Greene County пропонує походи в Кліфтон ущелини державного природоохоронного заповідника, Глен Хелен природи заповідника, кемпінг і походи в Джон Брайан State Park, і каное по Маленький Майамі, перший потік штату Огайо, щоб бути названий Національна мальовнича річка.

Спорт

Спортивні ентузіасти раді назвати Raider Country home. З спортивною програмою WTA State NCAA DI і професійними командами в Колумбусі і Цинциннаті, регіон надає широкі можливості для любителів спорту. NCAA включає Дейтон у своєму списку Дев'яти великих баскетбольних міст. Щороку турнір NCAA починається в Дейтоні, на сайті перших чотирьох ігор, які обробляють поле до 64-ти командних дужок. Бейсбольна команда Дейтонських Драконів була названа однією з «десяти гарячих квитків у спорті» журналу Sports Illustrated.

Покупки та харчування

Найбільший торговий центр району, Mall at Fairfield Commons, розташований поблизу кампуса Райт-Стейт. Готель Greene - це центр міста загальною площею 72 акр, де можна знайти пішохідні вулиці, роздрібні магазини та ресторани - всього за 15 хвилин. Унікальні ресторани і магазини є частиною історичного району Орегону в центрі міста Дейтон. Регіон «стрибає» більш ніж з десяток мікропівоварних заводів, а «Нью-Йорк таймс» назвав The Pine Club steakhouse одним з «десяти найбільших традиційних ресторанів світу».

Вихідні дні

Перша позиція Майамі-Веллі поблизу перехрестя Міждержавного 70 та Міждержавного 75 дозволяє легко відвідати великі міста, як Цинциннаті, Колумб та Індіанаполіс. Найбільший розвага та аквапарк Середнього Заходу, Kings Island, знаходиться всього за 35 км на південь від Дейтона. Музеї світового класу, закриті та відкриті концертні зали, круїзи на річкових судах, нагородані зоопарки та професійні спортивні команди знаходяться в межах години їзди.

Країна рейдера

Raider Country - суміжний 16-окружний регіон у західному Огайо, закріплений двома кампусами Wright State University . Крім того, в регіоні розташована база ВПС Райт-Паттерсон, яка відома своїми силами в галузі інформаційних технологій, аерокосмічних досліджень і розробок, інноваційної техніки матеріалів, а також медичних і людських послуг. У готелі Raider Country є ресторани для гурманів, еклектичні магазини, зелені зони та відмінні школи.

Розташування

Дейтон

Address
Colonel Glenn Highway,3640
45435 Дейтон, Огайо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми