Прочитайте офіційний опис

Про нас

Wright State University є національним державним університетом в Дейтоні, штат Огайо, в якому навчаються понад 15 тисяч студентів, у тому числі близько 1000 іноземних студентів з більш ніж 60 країн. Пропонуючи 295 програм ступенів, університет складається з восьми коледжів, трьох шкіл і кампуса філії в Селіна, штат Огайо. Названий на честь братів Wright State University пропонує виняткове, доступне навчання в американському центрі.

Хто ми

Місія

Ми перетворюємо життя наших учнів і спільнот, яким ми служимо.

Ми будемо:

 • створити міцну основу для успішності студентів на всіх рівнях за допомогою високоякісних інноваційних програм;
 • проводити наукові дослідження та творчі заходи, які впливають на якість життя;
 • брати участь у змістовному служінні громади;
 • сприяти економічному пожвавленню нашого регіону і нашої держави і розширити можливості наших студентів, викладачів, співробітників і випускників професійно, інтелектуально і особисто.

Бачення

Wright State University , натхненний творчим духом братів Райт, буде найбільш освіченим і інноваційним університетом штату Огайо, відомим і захопленим нашою інклюзивною культурою, яка поважає унікальну цінність кожного з наших студентів, викладачів, співробітників і випускників. на позитивний трансформаційний вплив, який ми маємо на життя наших учнів і спільнот, яким ми служимо.

Цінності

Значення Wright State University

 • Люди: Успіх, різноманітність
 • Навчання: відкриття, інновації, стипендія
 • Партнерство: регіональне, підприємницьке, глобальне
 • Відносини: колегіальні, професійні, етичні
 • Сталий розвиток: соціальна справедливість, економічні можливості, охорона навколишнього середовища
 • Керівництво: фіскальний, інтелектуальний

Про наш регіон

Дейтонський регіон відомий як перехрестя інновацій, але це набагато більше.

Розташований в районі долини Майамі на південному заході штату Огайо, Дейтон - місто середнього розміру, оточене різноманітною столичною територією майже мільйона жителів. Дейтонський рейтинг № 2 по списку найкращих доступних місць для життя. «Справжня угода, яка випливає з життя в Дейтоні - це висока якість життя, яку жителі користуються», - стверджує Livability.com. "Дейтон пропонує багатий асортимент занять, від відпочинку на свіжому повітрі, що включає катання на каное і катання на ковзанах до культурних зручностей, таких як Дейтонський філармонічний оркестр і Центр виконавських мистецтв Бенджаміна і Маріана Шустера".

Один з найкращих

 • "Кращі місця для життя" - US News і World Report
 • "Найбільш доступні міста Америки" - Forbes
 • "Топ-10 міст для кар'єрних можливостей" - SmartAsset
 • "Топ-10 найбільш художніх середньорозмірних міст" - Gogobot
 • "25 найкращих міст 2017 року" - За межами
 • "Ці міста США мають найбільш зелені простори" - National Geographic

Історія

Долина Майамі має довгу історію інновацій. На початку 1900-х років Дейтон став столицею Сполучених Штатів з найбільшою кількістю патентів на душу населення. Будучи батьківщиною авіації, Дейтон є домом для Національного музею повітряних сил США - найстарішого і найбільшого військового авіаційного музею в світі, а також туристичної пам'ятки Огайо №1 і однієї з провідних авіасалонів країни. Інші впливові винаходи міста включають в себе касовий апарат, самозапуск запалювання для автомобілів, поп-топ напоїв, електричний інвалідний візок, драбину і стоянку. Відвідувачі можуть вивчити цю багату історію і побачити оригінальний флаєр III 1905 року, велику колекцію касових апаратів та інші перлини місцевої історії в історичному парку Каріллон.

Образотворче мистецтво

Сцени мистецтв регіону більш яскраві, ніж у багатьох великих містах. Бенджамін

На відкритому повітрі

Долина Майамі - прекрасне місце для любителів активного відпочинку. Район має сім MetroParks, а також більш ніж 35 000 акрів парків, заповідників природи, і популярний коридор річки вздовж Великої річки Майамі. Байкери можуть досліджувати більш ніж 330 миль стежок, причому більше йде через ініціативи рейки до слідів. Сільський Greene County пропонує походи в Кліфтон ущелини державного природоохоронного заповідника, Глен Хелен природи заповідника, кемпінг і походи в Джон Брайан State Park, і каное по Маленький Майамі, перший потік штату Огайо, щоб бути названий Національна мальовнича річка.

Спорт

Спортивні ентузіасти раді назвати Raider Country home. З спортивною програмою WTA State NCAA DI і професійними командами в Колумбусі і Цинциннаті, регіон надає широкі можливості для любителів спорту. NCAA включає Дейтон у своєму списку Дев'яти великих баскетбольних міст. Щороку турнір NCAA починається в Дейтоні, на сайті перших чотирьох ігор, які обробляють поле до 64-ти командних дужок. Бейсбольна команда Дейтонських Драконів була названа однією з «десяти гарячих квитків у спорті» журналу Sports Illustrated.

Покупки та харчування

Найбільший торговий центр району, Mall at Fairfield Commons, розташований поблизу кампуса Райт-Стейт. Готель Greene - це центр міста загальною площею 72 акр, де можна знайти пішохідні вулиці, роздрібні магазини та ресторани - всього за 15 хвилин. Унікальні ресторани і магазини є частиною історичного району Орегону в центрі міста Дейтон. Регіон «стрибає» більш ніж з десяток мікропівоварних заводів, а «Нью-Йорк таймс» назвав The Pine Club steakhouse одним з «десяти найбільших традиційних ресторанів світу».

Вихідні дні

Перша позиція Майамі-Веллі поблизу перехрестя Міждержавного 70 та Міждержавного 75 дозволяє легко відвідати великі міста, як Цинциннаті, Колумб та Індіанаполіс. Найбільший розвага та аквапарк Середнього Заходу, Kings Island, знаходиться всього за 35 км на південь від Дейтона. Музеї світового класу, закриті та відкриті концертні зали, круїзи на річкових судах, нагородані зоопарки та професійні спортивні команди знаходяться в межах години їзди.

Країна рейдера

Raider Country - суміжний 16-окружний регіон у західному Огайо, закріплений двома кампусами Wright State University . Крім того, в регіоні розташована база ВПС Райт-Паттерсон, яка відома своїми силами в галузі інформаційних технологій, аерокосмічних досліджень і розробок, інноваційної техніки матеріалів, а також медичних і людських послуг. У готелі Raider Country є ресторани для гурманів, еклектичні магазини, зелені зони та відмінні школи.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Wright State University

Ступінь бакалавра мистецтв у міжнародних дослідженнях складається з трьох частин: три роки навчання однієї іноземної мови; основні курси, які включають вступну роботу з і ... [+]

Опис програми

Магістр міжнародних досліджень пропонує студентам можливість вивчати міжнародну політику, економіку, культуру і суспільство. Основна спеціалізація поєднує в собі інтенсивне вивчення іноземної мови з міждисциплінарною програмою навчання, яку вибирає студент за погодженням з радником факультету.

Ступінь бакалавра мистецтв у міжнародних дослідженнях складається з трьох частин: три роки навчання однієї іноземної мови; основні курси, які включають вступну роботу з історії мистецтва, економіки, географії, історії, політології, релігії та жінок, гендерних та сексуальних досліджень; і працювати на спеціалізованому треку.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Кафедра театрального, танцювального та кінофільмів присвячена виключно підготовці та вихованню студентів-студентів у сфері танцю, кіно і театру. Ці програми призводять до ... [+]

Опис програми

Кафедра театрального, танцювального та кінофільмів присвячена виключно підготовці та вихованню студентів-студентів у сфері танцю, кіно і театру. Ці програми призводять до отримання ступеня бакалавра мистецтв і бакалавра образотворчих мистецтв.

Департамент театрального, танцювального та кінофільмів уповноважений переглянутим Кодексом штату Огайо, щоб вимагати особливої попередньої підготовки або таланту для прийому до конкретних програм, і кожна з п'яти програм ступеня БФА має певні критерії для прийому на кожен рівень підготовки. Студенти у всіх областях повинні заробити мінімальний середній бал 2.0 на кінець першого курсу, щоб продовжити в майстерні театрального мистецтва. Студенти, які бажають бути прийнятими як спеціальності в акторському, акторському / музичному театрі або танці, повинні успішно пройти прослуховування або інтерв'ю. Студенти-перекладачі приймаються в програми BFA на основі успішного прослуховування, інтерв'ю або презентації портфеля. Кафедра має відкриту політику прийому для студентів, які бажають пройти спеціальність бакалаврські програми з театральних досліджень та історії кіно, теорії та критики, а також програми BFA у галузі дизайну / технології та кінопродукції.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

Wright State University

Кафедра біомедичних, промислових і людських факторів пропонує програму бакалавра в галузі індустріальної та системної інженерії, яка веде до бакалавра наук у галузі проми ... [+]

Опис програми

Кафедра біомедичних, промислових і людських факторів пропонує програму бакалавра в галузі індустріальної та системної інженерії, яка веде до бакалавра наук у галузі промислової та системної інженерії. Програма промислової та системної інженерії акредитована Комісією з інженерної акредитації АБЕТ. Ця програма підкреслює оцінку, проектування та вдосконалення складних систем. Програма визнає центральну роль людей у таких системах, як операторів, так і бенефіціарів, і забезпечує широту знань, необхідних для проектування систем з точки зору, орієнтованого на користувача. Навчальний план забезпечує широку основу в математиці, науці і техніці, включаючи основні курси з промислового будівництва, дослідження операцій, виробництво та людські аспекти проектування системи. Студенти навчаються через колекцію традиційних інженерних курсів, а також індустріальні та інженерні теми. Основні теми індустрії та інженерії систем включають в себе ймовірність і статистику, ергономіку, проектування системи, оптимізацію, моделювання, виробничі системи, інженерну економіку, людський фактор і інженерну практичність.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Ступінь бакалавра комп'ютерних наук за програмою акредитована Комісією з інженерної акредитації АБЕТ. Бакалавр наук в області комп'ютерної інженерії пропонує навчальний п ... [+]

Опис програми

Ступінь бакалавра комп'ютерних наук за програмою акредитована Комісією з інженерної акредитації АБЕТ. Бакалавр наук в області комп'ютерної інженерії пропонує навчальний план з вивчення комп'ютерних систем, включаючи проектування, будівництво та загальні операції з основним акцентом на обладнання. Вона включає вивчення цифрових схем, вбудованих систем мов програмування і операційних систем. Програма забезпечує базу математики, фундаментальних наук та інженерних наук, що є спільною для всіх якісних програм інженерії.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Кафедра механіки і машинобудування пропонує програми бакалавра в галузі машинобудування, матеріалознавства і техніки. Обидві програми акредитовані Комісією з інженерної а ... [+]

Опис програми

Кафедра механіки і машинобудування пропонує програми бакалавра в галузі машинобудування, матеріалознавства і техніки. Обидві програми акредитовані Комісією з інженерної акредитації АБЕТ. Ці програми охоплюють традиційні основи інженерії та розвивають навички сучасного інженерного аналізу та проектування. Лабораторний і комп'ютерний досвід інтегровані в навчальну програму. Найбільш необхідні курси пропонуються як у денних, так і в вечірніх секціях принаймні раз на рік.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Основними інформаційними системами управління є підготовка студентів до кар'єри в системі системного аналізу, проектування бізнес-систем та управління інформаційними техн ... [+]

Опис програми

Доступні дві спеціальності: інформаційні системи управління та управління ланцюгами поставок.

Основними інформаційними системами управління є підготовка студентів до кар'єри в системі системного аналізу, проектування бізнес-систем та управління інформаційними технологіями. Програма наголошує на важливості бізнес-та організаційних досліджень, а також технології інформаційних систем. Студенти цієї програми вивчатимуть аналіз бізнес-систем, проектування бізнес-систем та комп'ютерного програмування. Інші технічні та бізнес-сфери програми зосереджені на розробці, впровадженні та підтримці інформаційних систем у різних організаційних умовах. Програма включає в себе курсові роботи з проектування та розробки інформаційних систем, систем управління базами даних, електронного бізнесу та передачі даних. Програма також охоплює основи бізнесу в галузі бухгалтерського обліку, фінансів, маркетингу, менеджменту та управління операціями.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Ступінь бакалавра наук у галузі комп'ютерних наук пропонує навчальний план з вивчення програмних аспектів комп'ютерних систем, включаючи вивчення алгоритмів і структур да ... [+]

Опис програми

Ступінь бакалавра наук в області комп'ютерних наук акредитована Комісією з комп'ютерної акредитації АБЕТ.

Ступінь бакалавра наук у галузі комп'ютерних наук пропонує навчальний план з вивчення програмних аспектів комп'ютерних систем, включаючи вивчення алгоритмів і структур даних, мов програмування, методології та інструментів програмного забезпечення, управління та аналізу даних.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Кожна організація, державна чи приватна, виробляє товари і / або надає послуги клієнтам і клієнтам. Ефективне управління цими виробничими та сервісними операціями має вир ... [+]

Опис програми

Кожна організація, державна чи приватна, виробляє товари і / або надає послуги клієнтам і клієнтам. Ефективне управління цими виробничими та сервісними операціями має вирішальне значення для успіху організації. Фахівці з управління операціями керують та координують діяльність, спрямовану на збалансування потреб споживача з ресурсами фірми. Для багатьох фірм ці зусилля все частіше виходять за межі єдиного фізичного розташування і вимагають координації в рамках глобального конвеєра постачальників і підрядників. Для цього необхідний ефективний і ефективний потік як матеріалів, так і інформації між усіма частинами ланцюга постачання, а загальна мета задоволення кінцевого споживача.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Концентрація наук про Землю зосереджена на фізичних аспектах землі. Це включає в себе процеси, що формують її поверхню (як землю, так і воду) і інтер'єр. Це поле також ві ... [+]

Опис програми

Концентрація наук про Землю зосереджена на фізичних аспектах землі. Це включає в себе процеси, що формують її поверхню (як землю, так і воду) і інтер'єр. Це поле також відоме як геологія. Вона зосереджена на поточних і минулих процесах. Багато професійних землезнавців працюють над захистом природних ресурсів, включаючи воду та навколишнє середовище. Професійні землезнавці також досліджують нові ресурси, такі як нафта, газ або мінерали.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Коледж освіти і охорони здоров'я Райтського Wright State University (CEHS) в даний час пропонує нову магістерську програму з атлетичного навчання (AT). ... [+]

Огляд

Коледж освіти і охорони здоров'я Райтського Wright State University (CEHS) в даний час пропонує нову магістерську програму з атлетичного навчання (AT). Як результат, програма спортивної підготовки більше не приймає заявки на прийом студентів. Очікується, що початковий клас розпочнеться влітку 2020 року, що завершиться ступенем магістра наук з спортивної підготовки (MSAT), визначеною Комісією з акредитації спортивної підготовки (CAATE). У 2015 році Стратегічний альянс Національної асоціації спортивних тренерів (NATA) створив професійну освіту в АТ на рівні магістра. Інституції, які бажають встановити початковий рівень, випускник програми AT (GATP), повинні зробити це до 2022 року. Програма AT State Wright була спочатку акредитована в 2002 році і має довгу історію виробництва відмінних атлетичних професійних фахівців.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Ступінь бакалавра в галузі інформаційних технологій і кібербезпеки готує студентів до вирішення реальних проблем, зосереджуючись на задоволенні потреб організацій шляхом ... [+]

Опис програми

Ступінь бакалавра в галузі інформаційних технологій і кібербезпеки готує студентів до вирішення реальних проблем, зосереджуючись на задоволенні потреб організацій шляхом вибору, створення, застосування, інтеграції та адміністрування обчислювальних технологій. Студенти отримають освіту з основ мереж, кібербезпеки, програмування, управління інформацією, веб-розробки та веб-систем, системного адміністрування та системної інтеграції з розширеною курсовою роботою, щоб побудувати основи для забезпечення глибини.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Wright State University

Кафедра електротехніки запропонує програму, що веде до отримання ступеня бакалавра наук у галузі електротехніки та комп'ютерної техніки. ... [+]

Опис програми

Кафедра електротехніки запропонує програму, що веде до отримання ступеня бакалавра наук у галузі електротехніки та комп'ютерної техніки.

Навчальний план пропонує студентам поглиблений фундамент в галузі електротехніки та обчислювальної техніки на основі міждисциплінарної команди факультету Wright State University . Ця програма однозначно підкреслює, як необхідні курсові роботи з різних областей техніки та інформатики стосуються і можуть бути застосовані до інженерних технологій, і досягається за допомогою педагогічних передових практик, орієнтованих на залучення студентів до їх навчання, таким чином, щоб вони активно брали участь у розумінні інженерних концепцій. та ідеї, а також розвиток наукової творчості та критичного мислення.... [-]

США Дейтон
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

WSU Overview

WSU Graduation

Address
Colonel Glenn Highway,3640
45435 Дейтон, Огайо, США