Створіть та запрограмуйте власні ігри зі ступенем бакалавра з ігрового дизайну

Комп'ютерні, відео та мобільні ігри - це середовище майбутнього. Вже сьогодні понад 40 відсотків німців сповідують свою любов до них, причому 90 відсотків тих людей грають у них кілька разів на тиждень. Ігри означають розваги та бізнес, але вони також відображають особисту експресію та глобальну перспективу - і, головне, вони дуже цікаві! Будучи ігровим дизайнером, ви створюватимете інноваційну ігрову механіку та формуватимете розповіді ігор. З вашим досвідом ви будете залучені до всіх етапів розвитку: від першої ідеї до технічної та творчої концептуалізації та, нарешті, дизайну просторів та персонажів.

Ми визначили мистецькі та культурні можливості комп’ютерних ігор як середовище і навчатимемо вас з метою практичної діяльності в реальній галузі. Як розробник ігор або розробник ігор завтра, ви дізнаєтесь про всі ключові процеси у створенні нових ігор, починаючи з першого прототипу для ігрової концепції, через всі технічні та творчі рішення під час розробки гри та проектування світів та персонажів. Успішні дизайнери виглядають поза рамками та співпрацюють з людьми інших дисциплін. В University of Applied Sciences Europe ви матимете унікальну можливість скласти власне індивідуальне поєднання ігрового дизайну, програмування та мистецтва, а це означає, що ви ознайомитесь з окремими дисциплінами, а також їх взаємним впливом.

Наш університет орієнтований на ваш розвиток. Тому ми навчаємо в невеликих навчальних групах та в доброзичливій та особистій атмосфері. Ми будемо контролювати ваш індивідуальний процес розвитку та допоможемо визначити свої таланти та сильні сторони, одночасно допоможемо вам розробити власний візуальний підпис. Вас навчатимуть відомі викладачі з ігрової індустрії та навчатимуться в кампусі, який знаходиться в центрі міста, оснащеному новітніми технологіями (ігровою лабораторією, VR-обладнанням, MacPools тощо), і що відоме своєю міжнародною та англомовною характер.

Ігровий дизайн в нашому університеті орієнтований на практику, щоб прокласти собі шлях у роботу з самого початку. Будучи студентом, ви отримаєте огляд економіки, культури та ринків навколо комп’ютерних ігор, від AAA через інді-ігри до експериментальних форматів. Вас проходять інструктажі в областях Ігрового дизайну, Ігрового мистецтва та Ігрового програмування, а також їх взаємодії. В University of Applied Sciences Europe ви навіть отримуєте можливість активно формувати навчання та свій кар’єрний шлях. Залежно від ваших особистих цілей кар'єри, ви виберете власні спеціалізації та виберете з ряду міждисциплінарних предметів. Програми, які викладають у нашому університеті, також включають практичні проекти з провідними партнерами з ігрової індустрії, виїзні поїздки та семінари, які відмінно підготують вас до вашої мрії.

Факти:

Ступінь бакалавра мистецтв

Кампус: Берлін

Мова викладання: англійська (Берлін, Гамбург), німецька (Гамбург)

Початковий семестр: Зимовий семестр: вересень, Літній семестр: Березень

Кількість семестрів: 7 семестрів (денна форма)

Семестр стажування / Семестр за кордоном: 5 семестр

Кредити: 210 ECTS

Основні моменти:

Зосередьтеся на індивідуальному розвитку в невеликих навчальних групах та особистій атмосфері. Творча свобода, професійне обладнання та практичні проекти. Викладання відомих викладачів з ігрової індустрії.

Вартість навчання:

Для заявників ЄС: 7 980 євро щорічно
Для заявників, які не входять до ЄС: 10 370 євро щорічно

Що робить навчання в University of Applied Sciences Europe видатним?

University of Applied Sciences Europe акредитований державою, отримав багато нагород і є світовим лідером серед університетів з міжнародним підходом. Щоб подати заявку, потрібен диплом середньої школи.

У наших кампусах ви будете навчатися в малих групах. Це гарантує індивідуальну підтримку та особисту взаємодію з викладачами. Наші професори - успішні фахівці у своєму бізнесі.

Крім теорії, наші програми містять проектні тижні та різноманітні міждисциплінарні семінари, що дозволяють визначити фокус вашого навчання. University of Applied Sciences Europe пропонує сучасне обладнання, наприклад, ігрову лабораторію тощо.

Стажування та / або семестр за кордоном є обов'язковим, а захоплюючі екскурсії дають можливість побачити Нью-Йорк, Ісландію, В'єтнам, Париж та інші напрямки, де ви будете тренувати свої навички. Створюйте свою історію, надихайте світ!

Програма: курси, стажування та семестр за кордоном

У програмі "Ігровий дизайн" ваші дослідження будуть зосереджені на розробці та створенні інноваційних та експериментальних ігор. Будучи студентом, ви отримаєте огляд бізнесу, культури та ринків навколо комп'ютерних ігор, від азартних ігор до інді-ігор та експериментальних форматів.

Ви будете мати заняття в області дизайну ігор, ігрового мистецтва та ігрового програмування, а також їх взаємодії один з одним. З першого семестру ви дізнаєтеся, як оволодіти процесом розробки в командах на основі проекту. Щоб завершити розробку власних ігор та прототипів, ви дізнаєтесь про теоретичні аспекти ігор як середовища, отримаєте огляд фінансових перспектив та зможете ознайомитись з галуззю на національному та міжнародному рівнях.

У міждисциплінарних семінарах, семінарах та навчальних поїздок ви поширюєте свої горизонти.

Ваші варіанти кар'єри за спеціальністю "Ігровий дизайн"

Дизайнери гри беруть участь у кожному процесі прийняття рішень під час створення нової гри, починаючи з першого проекту ідеї гри через всі творчі рішення під час розробки до дизайну світів і персонажів. Вони розвивають ігрову механіку і викладуть розповідь про гру.

Ця програма дає студентам високий ступінь самостійності, щоб вони могли працювати в студіях розробників, розробляючи самі ігри.

Типові області роботи включають:

  • Дизайнер гри, системний дизайнер, дизайнер рівня, розповідник дизайнер, гравець письменника
  • Художник гри, художник-еколог, художник-персонаж, 3D-модельєр, художник текстур, художник пікселів
  • Програміст ігор, програміст геймплея, програміст прототипу, програміст А.І.
  • Ігровий журналіст, ігровий академік
  • Вільна зайнятість, самозайнятість або повна зайнятість

"Тридцять років тому, коли молоді розлючені люди хотіли щось висловити про своє життя, вони б підняли гітару і написали пісню; якби вони хотіли розповісти історію, вони, можливо, написали би це як поезію або купили відеокамеру і зробили фільм. Тепер вони так само ймовірно, що зроблять гру. [...] Ігри стали вседозволеним креативним простором, яким колись був панк-рок ".
Опікун

href = "https://www.bachelorstudies.de/BA-Game-Design/Deutschland/UEurope/

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Переглянути 22 інших курсів в University of Applied Sciences Europe »

Останнє оновлення Серпень 17, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Бер 2020
Duration
7 Семестри
Денне навчання
Price
10,380 EUR
Заявники ЄС: 7 980 євро щорічно; Заявники, які не входять до ЄС: 10 368 євро щорічно
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Бер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date