Гра Дизайн бакалавра

Дизайн і програмування власних ігор в Game Design Studies

Комп'ютер, відео та мобільні ігри є засобом майбутнього. Вже сьогодні вони люблять більше 40 відсотків німців, понад 90 відсотків з них грають кілька разів на тиждень. Ігри - це розваги і бізнес, а також особисте вираження і образ глобальних перспектив - і роблять (в більшості випадків) також велике задоволення! Як дизайнер гри або дизайнер ви розробляєте інноваційну ігрову механіку і створюєте розповідь про гру! З вашим досвідом ви берете участь у всіх етапах розвитку: від першої ідеї до техніко-творчої концепції до оформлення номерів і персонажів.

Ми в University of Applied Sciences Europe знаємо про мистецькі та культурні можливості середовища комп'ютерних ігор і тому навчатимемо вас практично і промислово-орієнтовано з сучасним обладнанням у наших ігрових проектах.

У ігровому проекті бакалаврської програми ви будете тільки вчитися від відомих викладачів творчої індустрії і можете використовувати професійне обладнання University of Applied Sciences Europe включаючи ігрові лабораторії, VR обладнання, MacPools і т.д. для ваших навчальних проектів. У центрі уваги нашого викладання є ваша індивідуальна підтримка у малих групах навчання та дружня, знайома та творча атмосфера. Завдяки нашому міждисциплінарному підбору дисциплін, різноманітним практичним проектам і через семестр за кордоном або стажуваннями, ви можете активно формувати свої дослідження та кар'єру.

факти:

 • Ступінь: бакалавр мистецтв (BA)
 • Кампус: Берлін
 • Мова викладання: німецька (Гамбург), англійська (Берлін, Гамбург)
 • Початок семестру: Зимовий семестр: вересень
 • Тривалість навчання: 7 семестрів (повний робочий день)
 • Стажування / семестр за кордоном: у 5-му семестрі
 • Кредитні бали: 210 ECTS
 • Основна увага:
  • Зосередьтеся на індивідуальній підтримці у малих групах навчання та сімейній атмосфері. Багато творчої свободи, професійне обладнання та практичні проекти. Викладання відомих викладачів творчої індустрії.
 • Вартість навчання:
 • Для заявників ЄС: 7 980 євро на рік
 • Для заявників, що не входять до ЄС: 10 380 євро на рік

Особлива річ про навчання в University of Applied Sciences Europe

Дослідження в University of Applied Sciences Europe відбувається в невеликих навчальних групах. Це гарантує індивідуальну підтримку та особистий контакт з нашими викладачами. Наші викладачі є успішними фахівцями в цій галузі, чия мережа в галузі допоможе вам.

Зміст ваших досліджень може бути визначений і розширений великим, міждисциплінарним підбором предметів. Наш практично-орієнтований підхід до вивчення включає комплексне стажування та / або семестр за кордоном. Крім того, у вас є найсучасніше обладнання, таке як Game Lab.

Наш університет неодноразово визнаний і нагороджений державою, а також нашими професорами та студентами. З нами ви можете застосувати NC-free, тому що це ваша особистість.

Зміст навчання - семестр за кордоном, стажування тощо

У дослідженнях з ігрового дизайну основна увага приділяється розвитку і створенню ігор з інноваційним і експериментальним характером. Як студент ви отримаєте огляд економіки, культури та ринків навколо комп'ютерних ігор, від AAA до Indie Games до експериментальних форматів. Ви будете викладатися в області ігрового дизайну, розробки ігор, ігрового мистецтва та ігрового програмування, а також у їх взаємодії один з одним. Ви дізнаєтеся, як використовувати інше програмне забезпечення, наприклад, програмування Android за допомогою Java.

З першого семестру ви дізнаєтеся, як творчо освоїти процес розробки команд у проектному напрямку. Розробка власних ігор та прототипів оформлена теоретичними аспектами ігрового середовища, оглядом фінансової перспективи, а також оглядом національної та міжнародної індустрії. У міждисциплінарних семінарах, семінарах і навчальних поїздках ви можете розширити свою перспективу, а також матите можливість у 5-му семестрі випробувати свої набуті навички на практиці під час стажування в Німеччині або за кордоном.

Вивчення ігрового дизайну і створення кар'єри

Ігрові дизайнери беруть участь у всіх важливих процесах створення нової гри: починаючи з першого проекту ігрової ідеї, через всі творчі рішення під час розробки до створення світів і персонажів. Вони розробляють інноваційну ігрову механіку і формують оповідну силу гри.

Ви можете працювати як ігровий дизайнер, системний дизайнер, дизайнер рівнів, нарративний дизайнер, ігровий виконавець гри, або програміст ігор у великих студіях розробників, але ви також можете бути креативним директором власної студії та власних ігор розробляти і поширювати. Іншими можливими сферами роботи після закінчення навчання є ігрова журналістика та дослідження гри.

Заявка на художній відділ ст

Дизайн кінофільмів, фотографія, комунікаційний дизайн, ігровий дизайн або ілюстрація - Який курс навчання відповідає вашим талантам? Ми цінуємо Ваш інтерес до курсів для студентів в University of Applied Sciences Europe .

Ви можете подати заявку за рік до бажаного початку семестру в нашому університеті. Кінцевий термін подачі заявки на зимовий семестр - 15 серпня (заявники, що не входять до ЄС: 15 червня) та на літній семестр 28 лютого (заявники, що не входять до ЄС: 28 лютого) . Після цього існує подальша процедура для невизнаних місць навчання. Якщо ви вже маєте дійсну студентську візу для Німеччини, ви можете подати заяву в офіційний термін.

Критерії прийому для навчального місця в University of Applied Sciences Europe є вступною кваліфікацією університету та результатами вступного іспиту. Запис також можливий, якщо виконуються критерії §11 у Берлінському законі про вищу освіту (BerlHG).

До речі: Ви також можете скласти вступні іспити без диплома про середню освіту та за рік до запланованого початку навчання. Це дасть вам впевненість у тому, чи ви можете навчатися в University of Applied Sciences Europe .

Ми з нетерпінням чекаємо Вашої заявки на літній та зимовий семестр 2019 року і далі.

Формальні вимоги

Базовою програмою прийому на бакалаврську програму в University of Applied Sciences Europe є (технічна) вступна кваліфікація вищої освіти, яку ви здобули за допомогою диплома про середню освіту. Будь-яка особа, яка пройшла принаймні два роки професійної підготовки, регулюється федеральним законом або законом штату і працює щонайменше два роки (кожен у галузі, подібній до передбачуваного курсу), має безпосередню спеціальну вступну кваліфікацію (BerlHG § 11) і може також відвідувати University of Applied Sciences Europe Вивчення University of Applied Sciences Europe .

Ми розглянемо Ваші вимоги та повідомимо Вам негайно після подання документів, чи можете Ви бути допущеними до навчання.

Допомога в програмах навчання в інших державних або державних визнаних вищих навчальних закладах, а також позакласні досягнення визнаються за заявкою за умови встановлення їх еквівалентності з досягненнями у відповідному навчальному курсі. Еквівалентність повинна бути встановлена там, де неможливо продемонструвати істотні відмінності, а продуктивність з точки зору змісту, обсягу та вимог навчальної програми, для якої вимагається кредит, є суттєво однаковою. Відповідальним за це є екзаменаційна комісія. Конкретні умови кредитування та точна процедура для цього регламентуються у відповідних нормативних актах для вивчення програми навчання.

Отже, ви подаєте заяву

 • Будь ласка, заповніть нашу анкету повністю.
 • Завантажте копію сертифікату (Fach-) Abitur або еквівалента.
 • Розглянувши ваші записи, ми можемо оцінити, чи маєте ви право на отримання ступеня в University of Applied Sciences Europe . Якщо так, ми запросимо вас на вступний іспит. Будь ласка, переконайтеся, що у нас є дійсний номер телефону, і ми можемо з вами дізнатися про нього. Звичайно, ваші дані будуть розглядатися конфіденційно і не будуть передані нам.
 • Для вступного іспиту в нашому університеті, будь ласка, принесіть свій власний портфель і сертифікат загальної або спеціальної спеціальності для вступу до університету в оригіналі або в засвідчених фотокопіях.

Як відбувається запис інтерв'ю?

 • Прохання взяти з собою на вступне інтерв'ю
 • Табличне CV
 • Сертифікат загального або спеціально-спеціального університетського ступеня в сертифікованих фотокопіях. Прийом також можливий, якщо виконуються критерії § 11 Закону про Берлінську вищу освіту (BerlHG).
 • Портфоліо з власними творчо-творчими творами. Це повинно містити 15-20 робочих прикладів (виняток Game Design (BA), три-п'ять концепцій). Можливі: малюнки, картини, етюдники, фотографії, комп'ютерна графіка, веб-сайти, компакт-диски, короткометражні фільми, а також текстові орієнтовані роботи, такі як: B. Концепції рекламних кампаній або статей. Більш великі скульптурні твори та тривимірні об'єкти також можуть бути задокументовані у вигляді фотографій або у цифровій формі. Папка повинна супроводжуватися письмовою заявою про те, що робота виконана незалежно. У випадку ігрових концепцій для аналогових або цифрових ігор, а також прототипи можуть бути показані (геймплей, ігровий арт, історія).
 • У разі необхідності, Доказ власних соціальних зобов'язань, наприклад. Наприклад, проекти, в яких ви берете участь.
 • Ваша розмова з представниками такого роду
  • По-перше, вас запитають про вашу мотивацію для творчого навчання.
  • Після цього буде розглянута ваша папка, в якій повинно бути близько 15-20 зразків роботи. Ваше портфоліо та результати інтерв'ю вирішуватимуть про прийом на навчання в University of Applied Sciences Europe .
 • Відразу після співбесіди ви дізнаєтеся, чи будете ви допущені до навчання в University of Applied Sciences Europe .

HREF = «https://www.bachelorstudies.de/BA-Game-Design/Deutschland/UEurope/

Доступні навчальні програми:
 • німецький

Переглянути 23 інших курсів в University of Applied Sciences Europe »

Останнє оновлення Серпень 25, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
7 Семестри
Денне навчання
Price
7,980 EUR
Для заявників ЄС: 7 980 євро на рік; Для заявників, що не входять до ЄС: 10 380 євро щорічно
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date