Огляд курсу

Створіть свій власний унікальний стиль з дизайном моди (з відзнакою). З акцентом на майстерність та інновації, ми надаємо вам широке знання моди від дизайну, експериментів, різання візерунків і будівництва до створення своєї власної колекції. Якщо ви хочете зробити свій відбиток на індустрії моди, ви можете почати з цього курсу.

Маючи велику, добре обладнану майстерню та промислове обладнання, ви будете використовувати простір для створення індивідуальних проектів.

Зрозумійте мода

Ви будете досліджувати безліч поворотів моди, а також як досліджувати та розвивати ідеї для створення захоплюючої та інноваційної моди. Курс виховує нові способи створення і мислення.

Крім дизайну та будівництва, ви також дізнаєтеся, як представити свої ідеї клієнтам та розробити концепцію дизайну для широкої аудиторії. На цьому курсі ви розроблятимете свої індивідуальні переваги, створюючи невелику колекцію та портфель для запуску в індустрію дизайну після закінчення навчання.

Приєднуйтеся до галузі

Ви отримаєте вигоду від наших зв'язків з індустрією моди та близькою до Лондона. Лондон є однією з світових столиць моди, відомої інноваціями та талантами. Окрім роботи над вашими власними записками, ви матимете можливість працювати на галузевих проектах з провідними дизайнерами. Запрошені спікери можуть охоплювати цілий ряд областей, від дизайну моди, костюмів, дизайнів, консалтингу брендів та модних PR.

Ви будете розробляти живі виставки та покази мод, щоб продемонструвати свою роботу та мережу з професіоналами галузі.

Більше місць розташування, більше вибору

Bucks - університет розміщення плюс. Отже, яким би ступенем ви не займалися, ви можете бути впевнені, що на вас чекає багато відповідних галузевих можливостей, які допоможуть вам потрапити до обраної галузі.

Ми також підготуємо Вас до роботи заздалегідь, зі спеціальними навичками для підготовки праці, подальшого підвищення вашого резюме, а також побудови навичок, які роботодавці будуть цінувати. Визнаючи цінність, ми ставимо на ці навички ми включили цей досвід у ваш час навчання.

Розташування Плюс - це допомога у отриманні корисного досвіду під вашим поясом під час навчання. Щоб збільшити свій вибір пізніше, і допомогти отримати бажану роботу на рівні випускника.

Деталі курсу

КОД УКАС: W230

Наша команда викладачів - досвідчені дизайнери, нинішні практикуючі галузі та дослідники. Вони працюють на передньому плані тенденцій, техніки та потреб галузі. Ви працюватимете на промисловому стандартному обладнанні, вивчаючи новітні технології та методи майстерності, спрямовані на майбутнє. У наших семінарах ви отримаєте індивідуальне навчання, тісно співпрацюючи з викладачами, фахівцями-техніками та одночасно зі студентами.

Створюйте інноваційні проекти в нашій професійній стандартній студії та майстернях

Цей курс на 75% заснований на практиці, тому ви матимете широкі можливості для розвитку вашого предмета через практичний, експериментальний підхід. Це передбачає доступ до семінарів для підтримки процесу проектування.

З вашим власним робочим місцем, ви будете мати вигоду, будучи частиною нашого яскравого і динамічного дизайнерського співтовариства. Тут ви матимете повний доступ до всього необхідного вам обладнання. Ми витратили багато любові та турботи, що робить Червоний сарай ідеальним творчим простором. У нас є одна з найкраще обладнаних майстерень в країні і команда спеціалістів. Ви освоюєте матеріали, як за допомогою традиційних методів, так і за допомогою цифрового програмного забезпечення.

Отримайте досвід роботи на живих трусах на території кампусу

Завдяки близькості до Лондона, ви можете відвідати кращі світові магазини, галереї та музеї для натхнення. Ви можете працювати з дизайнерами в і навколо столиці, отримуючи досвід, як адаптуватися до завдань роботи в бізнесі. Студенти матимуть можливість бути поміченими на нашому шоу в Лондоні.

Які вимоги до вступу до курсу?

Типовою пропозицією буде тест UCAS Тариф 80. Необхідно щонайменше два повні А-рівні (або еквівалент). Кожна заявка розглядається на індивідуальній основі.

Після розгляду вашої заяви ви можете бути запрошені на співбесіду.

Кандидати, які не відповідають мінімальним вимогам до трирічної програми бакалаврату, або ті, хто не відчуває себе повністю підготовленим до ступеня, можуть подати заявку на чотирирічну програму, включаючи рік Фонду.

Модулі курсу

Карта модуля

Ця карта модуля надає список модулів, які складають ваш курс.

Кожен модуль має певну кількість кредитів (як правило, 15 або 30 кредитів для студентів). Обов'язкові (або «основні») модулі охоплюють знання основних предметів, а модулі «опцій» дозволяють розвивати власні інтереси. Для повного курсу, ви повинні взяти модулі на загальну суму 120 кредитів на кожному рівні курсу. Кількість додаткових модулів, які можна прийняти, залежить від кількості обов'язкових модулів на кожному рівні. Більш детальну інформацію про те, як ваш курс організовано, можна знайти на сторінках Academic Advice.

Наше викладання поширюється на вимоги досліджень і роботодавців, і модулі періодично змінюються, щоб відобразити зміни в предметній області. Крім того, якщо у нас недостатнє число студентів, зацікавлених у варіантному модулі, це не може бути запропоновано. Якщо опціональний модуль не запускається, ми повідомимо вам якнайшвидше і допоможемо обрати альтернативний модуль.

Модулі, доступні на цьому курсі, такі:

Модулі 1-го року

 • Критичні та історичні дослідження - історичне та критичне мислення
 • Матеріали та процеси
 • Дизайн, методи і концепції
 • Портфоліо

Модулі 2-го року

 • Дизайн та ринкова обізнаність
 • Проект "Жива промисловість"
 • Виставка та акція
 • Контекстні дослідження 2

Модулі 3-го року

 • Критико-історичні дослідження - дисертація
 • Заключна колекція
 • Контекстний звіт

Працездатність

Які мої кар'єрні перспективи?

Ми впевнені, що у вас є всі навички, необхідні для початку кар'єри в моді. Завдяки нашому зосередженню на майстерності та навичках, ви закінчуєте своє розуміння сектора.

Ви отримаєте вигоду від наших зв'язків з сектором моди, пропонуючи можливості працювати на живих проектах і чути від професіоналів галузі. Ви також можете мати можливість потрапити до галузевих змагань.

Існує широкий спектр кар'єрних можливостей, таких як модельєр, вирізач візерунків, технолог одягу, розробник продукту, підприємця, покупця моди, візуальний мерчендайзер, управління роздрібною торгівлею, зв'язки з громадськістю, преса та засоби масової інформації, події та організація виробництва або Fashion Styling.

Випускники можуть також вирішувати подальше вивчення моди в аспірантурі.

Як ви допоможете мені підготуватися до майбутньої кар'єри?

Протягом вашого часу з нами, ми будемо підтримувати вас на шляху до обраної вами кар'єри. Ми допоможемо вам розвинути найважливіші навички, заохочуючи вас стати заповзятливими, працездатними та добрими лідерами.

Ми заохочуємо наших студентів подавати заявки на працевлаштування під час свята університету, даючи вам можливість розвивати свої навички на роботі. Наші модулі та педагогічна експертиза допоможуть вам стати більш незалежними, як учнів, і більш певними у вашій дисципліні.

Ми також допоможемо знайти роботу після закінчення навчання.

Велика справа

У Bucks, ми віримо в те, щоб покласти нашим студентам в першу чергу. Ось чому наш студентський союз розробив наш ексклюзивний пакет «великої угоди». Ми єдиний університет у Великобританії, який пропонує вільний доступ до такого різноманітного та захоплюючого спектру заходів - для збагачення досвіду університету.

Ми пропонуємо безкоштовні заходи та розваги, додаткові майстер-класи, заняття спортом, рекреаційні заходи, товариства та платні програми студентських респондентів. Все в одному з 10 профспілок студентів у Великобританії. Це велика справа!

Збори

Скільки це коштує

 • Повна зайнятість та ЄС, вересень 2019: 9 250 фунтів стерлінгів на рік
 • Full-Time International, вересень 2019: 12000 фунтів стерлінгів на рік
 • Повна зайнятість та ЄС, лютий 2020: 9 250 фунтів стерлінгів на рік
 • Full-Time International, лютий 2020: 12 000 фунтів стерлінгів на рік

Більшість курсів передбачають додаткові витрати, які не покриваються вашими платежами.

Ви можете скористатися фінансовою підтримкою через стипендію або стипендію під час навчання.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 4 інших курсів в Bucks New University »

Останнє оновлення May 14, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Лют 2020
Duration
3 Років
Денне навчання
Price
9,250 GBP
(Full Time Home та EU, вересень 2019: 9 250 фунтів стерлінгів на рік; Full Time International, вересень 2019: 12000 фунтів стерлінгів на рік; повний робочий день та ЄС, лютий 2020: 9 250 фунтів стерлінгів на рік; повний міжнародний час, лютий 2020: 12 000
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Лют 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Лют 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date