BA (Hons) Текстильний дизайн

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

У вас є пристрасть до проектування та виготовлення? Для кольору? Для експериментів з матеріалами? Наш ступінь BA (Hons) з дизайну текстилю надихне вас побажати бажання розробляти та виготовляти індивідуальний текстиль для мистецтва, архітектури, моди, інтер'єру, стилю життя та розкоші.

В рамках Школи ремесел та дизайну наш курс зосереджений на навичках та дизайні виготовлення текстилю. Ми навчаємо традиційних навичок за допомогою поєднання експериментальних ремісничих прийомів, привносячи нове життя та сучасне значення традиційному текстильному ремеслу. Вас познайомлять із різноманітними процесами, розробленими відбитками рук та рукоділля, включаючи методи, такі як фарбування рук, ікат, індиго, іржа та опір. Творчі семінари виступлять висококваліфіковані вчені та технічні працівники. Наша програма включає відвідування сучасних дизайнерів, що пропонують спеціалізовані майстер-класи: виготовлення паперу, плетіння, виготовлення фетру, маркування, малювання, вивчення матеріалів, будівництво / змішані засоби масової інформації. Завдяки спеціалізованим студіям та особистому простору, ви отримаєте доступ до цілого ряду текстильного обладнання, лабораторій фарбування пряжі та тканини, кімнат для змішування хімічних речовин та спеціалізованих обладнань.

Ви будете працювати над співпрацею в реальному часі, проектами та виставками, а студенти другого року проводять робочі місця як у Великобританії, так і за кордоном. Між двома та другими роками у нас є факультативний рік навчання за кордоном з обраними партнерами в Європі, Америці та Азії.

Наша команда викладачів та викладачів, що відвідують, - це досвідчені практики та дослідники, що працюють в галузі на комісіях та виставках. У нас є власна колекція текстильних виробів UCA Farnham, яка надає нашим студентам завидний на місці архів історичних та сучасних матеріальних об’єктів для вивчення. Також у нашому кампусі розташований всесвітньо відомий центр вивчення ремесел, спеціально створений музей UCA, дослідницький центр та галерея, присвячена ремеслам.

Професії випускників включають проектування текстилю для інтер'єрів, моди та мод, костюмів та аксесуарів, розробку матеріалів та технічного текстилю, виготовлення текстильних виробів, колористів, синоптиків, кураторів, збереження текстилю, мерчандайзерів та стилістів.

Ми готуємо наших студентів до вступу в галузі промисловості, і наші випускники працевлаштувались у відомих компаніях, таких як Burberry, Paul Smith, Jaeger, Colefax і Fowler, Zoffany, David Linley. Ми також створили репутацію підприємництва, оскільки багато наших випускників створили бізнес. У нас є довгий список випускників, які створили дизайнерів та текстильних художників, і багато наших випускників працюють в галузі освіти як науковці та дослідники.

Деталі курсу

Рік 1

На першому курсі ви дізнаєтесь нові дизайнерські та технічні навички, які дозволять створювати оригінальний текстиль з нуля. Практичні навички включають серію практикумів та спонукань із малювання та виготовлення маркування, кольорового виникнення, матеріалів, процесів, технік друку / поверхні та ткацтва / побудованих. Сталий досвід буде впроваджений та продовжений протягом кожного етапу курсу. Доповнюється контекстуальними навчальними підрозділами, що знайомлять вас із теоретичною стороною мистецтва, ремесел та дизайну.

Процес текстильної практики 1

 • Ви також ознайомитеся з основними навичками та знаннями, які забезпечують предметну основу навчання для інформування про ваш дизайн та виготовлення. Ви познайомитесь з актом виготовлення як ключовим навиком та засобом експериментальних досліджень шляхом вивчення матеріалів та процесів.

Контекстні дослідження 1

 • Через низку ілюстрованих лекцій та семінарів підрозділ вивчить цілий ряд теоретичних та практичних позицій, щоб продемонструвати багате різноманіття існуючих підходів до ремесел та дизайну та розглянути конкретні естетичні рішення стосовно їх контексту.

Процес текстильної практики 2

 • Метою цього підрозділу є розширення існуючих та розвиток нових матеріальних знань та навичок процесів, що охоплюють дослідження, генерування ідеї, концептуалізацію, ітеративне дослідження, розробку дизайну, документацію, оцінку, вирішення та комунікацію за допомогою ваших індивідуальних відповідей на інструктажі проекту.

Процес текстильної практики 3

 • Консолідація компетентності в межах раніше розроблених навичок та набуття нових навичок, що підтримують все більш впевнені та успішні відповіді на складніші резюме проекту, є метою цього підрозділу під час підготовки до вашого другого року навчання. Ви розширите своє розуміння предметного контексту для своєї роботи та почнете вивчати відповідні текстильні напрямки.

Рік 2

На другому курсі ви продовжуватимете розвивати свої практичні та дизайнерські навички шляхом подальшого вивчення. Ви почнете відкривати свій стиль та встановлювати свій власний творчий словник та індивідуальну ідентичність дизайну. Щоб розтягнути свої концепції та підвищити свої навички та професійний розвиток, ви матимете можливість брати участь у конкурсах у прямому ефірному індустрії, працевлаштуванні та навчанні за кордоном.

Вивчення текстильної практики 1

 • Мета цього підрозділу полягає в тому, щоб ви почали розробляти та досліджувати вашу індивідуальну ідентичність дизайну та інтерес. Це робиться завдяки взаємодії з концептуальними текстами (текстами) текстильних проектів, включаючи, де це можливо, реальні проекти, співпраці, конкурси та розміщення для зв'язку з галуззю.

Контекстні дослідження 2

 • Об'єкти та середовища є основними для нашого розуміння світу. Мета цього підрозділу - представити цілий спектр контекстів, що демонструють важливість сенсу, і способи цього значення можуть бути використані для створення та вираження цінності в рамках ремесел та дизайнерських практик. Те, що ми робимо та використовуємо, має “життя” - вони замислюються, розробляються та виробляються за допомогою вибраних матеріалів та процесів, перш ніж публічно опосередковуватися та часто переживаються та споживаються приватно.

Вивчення текстильної практики 2

 • Ви будете розширювати та надалі розвивати індивідуальну ідентичність дизайну та цікавитись за допомогою коротких записів, які включають усі етапи процесу проектування від початку до розв'язання та включають проекти, співпрацю, конкурси та розміщення, де це можливо. Вам рекомендується активно досліджувати контрасти підходу для перевірки вашої індивідуальності та результатів проекту.

Вивчення текстильної практики 3

 • Вам буде запропоновано розробити та вдосконалити свої індивідуальні підходи до дослідження, проектування та виготовлення та уточнення результатів, коли ви почнете визначати потенційні сфери, що цікавлять для подальшого навчання на третьому курсі.

Міжнародний рік (необов’язково)

 • Студенти Школи ремесел та дизайну мають унікальну можливість в УКА додати додатковий рік навчання у закордонному закладі (або у вищому навчальному закладі, або на робочому місці).

Міжнародний рік

Цей факультативний рік призначений для розширення вашого навчального досвіду та поглиблення вашого розуміння культурного різноманіття, що дозволяє вам навчатися в іншому культурному контексті та отримувати нові перспективи.

Навчання за кордоном може бути досвідом, що змінює життя. Живучи в іншій країні, ви відчуєте нові місця, люди, культури та можливості. Ви розвинете ініціативу, незалежність, мотивацію та, залежно від того, куди їдете, робочі знання іншої мови - усі якості, які працедавці шукають. Ви повернетесь, щоб закінчити свій ступінь з усіма перевагами досвіду Міжнародного року, що стоять за вами.

Рік 3

У ваш останній рік ми підтримаємо самонаправлення власних досліджень. Ви будете розробляти, редагувати та закріплювати значну частину текстильної роботи для свого портфоліо, встановлюючи індивідуальну практику щодо майбутньої кар'єри / професії. Ви закінчите рік, керуючи та беручи участь у публічній виставці.

Портфоліо з текстильної практики

 • Наш підрозділ професійної практики підготовляє вас до готовності до конструктивного взаємодії з вашими майбутніми перспективами після закінчення навчання. У вас відбудеться серія інформаційних бесід, семінарів та лекцій, проведених від кар’єрних та галузевих спеціалістів та професійних практиків. Цей підрозділ допомагає полегшити перехід від студента до професійного практику на ранньому етапі або до місця призначення вашої кар’єри. Вам потрібно буде запропонувати цілеспрямоване, цілеспрямоване та перспективне портфоліо, яке відображатиме ваш індивідуальний інтерес до вашої майбутньої кар'єри / професії.

Положення з текстильної практики 1

 • Призначення цього підрозділу полягає в тому, щоб ви розпочали формувати індивідуальну позицію з текстильної практики за допомогою одного з двох маршрутів - дослідницького / дослідницького прототипування або випробування досліджень на розв'язання.

Контекстуальне дослідження 3

Ви зможете замислити, розробити та сконструювати особистісно значимий портфель контекстуальних досліджень. Це дослідження інформуватиме, доповнює та відображатиме вашу практику, критично залучатиметься до низки контекстуальних та теоретичних рамок та слугуватиме підтримкою позиціонування вашої практики стосовно минулих, теперішніх та можливих майбутніх починань.

Положення з текстильної практики 2

 • Ви ініціюєте свій власний остаточний головний проект для свого портфоліо та Graduate Show та необов'язкові публічні виставки (New Designers).

Комісії та додаткові витрати на курс

Вартість навчання

Вартість курсу на рік для вступу до 2020 року:

 • Студенти Великобританії та ЄС - 9 250 фунтів стерлінгів
 • Міжнародні студенти - £ 16 250 (стандартна плата)
 • Міжнародні студенти - 15 600 фунтів стерлінгів (повна плата за дострокову оплату)

Додаткові витрати на курс

Окрім плати за навчання, будь ласка, ознайомтесь із додатковими витратами на курс до 2020 року.

Ці збори є правильними лише протягом зазначеного навчального року. Витрати можуть збільшуватися з кожним роком протягом періоду продовження реєстрації студента на курс відповідно до інфляції (за умови будь-якого максимального регульованого ліміту плати за навчання). Будь-яке коригування для студентів, що продовжуються, буде на рівні або нижче показника прогнозу RPI-X.

Засоби

Як і спеціальні студійні простори, які ми маємо - три, 9 м довгими трафаретними столами; індивідуальні фарбувальні лабораторії; територія розвідки матеріалів; Простір для фарбування іржі та іржі для індиго; приміщення для хімічних сумішей та оздоблювальні майданчики з промисловими пароварками, шафою для випічки та теплими пресами; комп’ютеризовані верстати та Джордж Вуд Доббі, контрмарш та настільні верстати; промислові конусоподібні намотування і рами для обробки тканого текстилю; добре забезпечені магазини тканини та пряжі; доступ до спеціалізованих закладів по всій Школі ремесла та дизайну.

З'єднання курсу

На цьому курсі ви опинитесь у світ можливостей

Промислові зв'язки

Ми маємо міцні галузеві зв’язки з багатьма провідними іменами в секторі - наші студенти розпочали робочі місця та / або забезпечили кар'єру винагородження, наприклад:

 • Бен Шерман Дизайн
 • Текстиль для судів
 • Колефакс і Фаулер
 • Девід Лінлі
 • Дебенгамський відділ дизайну
 • Дедар
 • ТОВ «Ескель»
 • Іво Прінтс
 • Jaeger
 • John Lewis Design Studio
 • Студія дизайну Spa Ratti, Італія
 • Тканини та шпалери дизайнера Sandersons Великобританії
 • Музей Сачо Гесслейна
 • Ліжка Savoir, Mayfair
 • Тканини Зоффані
 • Королівський оперний театр
 • Музей текстилю та моди
 • Зандра Родос
 • Мірджам Руден
 • Пол Сміт
 • Марго Селбі Дизайнери
 • Крістофер Фарр Дизайн-студія
 • Дизайн-студія Keeler Gordan
 • LK Bennett Design Studio
 • Westcott Design Studio
 • Музей V&A
 • Галерея сучасного мистецтва, Лондон.

Кар'єра

Наш ступінь дизайну текстилю пропонує вам плацдарм у різноманітний спектр кар'єрних шляхів. Нещодавні випускники забезпечили собі ролі:

 • Дизайнери друку
 • Тканинні технологи
 • Практикуючі публічного мистецтва
 • Ткачі дизайнерів інтер’єру тканини
 • Координатори тканин та аксесуарів
 • Дизайнери
 • Текстильні дизайнери та стилісти
 • Консерватори та куратори для текстилю
 • Мистецтвознавці та викладачі
 • Покупці мод і роздрібні продавці
 • Адміністратори мистецтв
 • Директори галереї.

Персонал і технічний

Ваш курс очолить директор програми Шарон Тінг за сприяння:

 • Старший викладач 0,4 з друку Діана Гаррісон.
 • Старший викладач 0,6 з переплетення Луїзи Андерсон.

Подальше навчання

Ви також можете розглянути можливість подальшого навчання на рівні післядипломної освіти.

Вимоги до вступу

Вимоги щодо вступу до Великобританії

Поряд із вашим портфелем, стандартні вимоги до вступу * для цього курсу:

Один із таких:

 • 112 нових тарифних пунктів UCAS
 • Пройдіть диплом Фонду з мистецтва та дизайну (рівень 3 або 4)
 • Відзнака, заслуга, заслуга в розширеному дипломі BTEC
 • Заслуга в розширеному дипломі UAL
 • 112 нових тарифних балів UCAS з акредитованого диплому про доступ до вищої освіти за відповідною темою
 • 27-30 загальних балів у Міжнародному дипломі бакалавра з вищим рівнем не менше 15 балів.
 • І чотири проходи GCSE класу A * -C та / або 4-9 класу, включаючи англійську (або функціональні навички спілкування англійською / ключовими навичками рівень 2).

Інші відповідні та еквівалентні кваліфікації рівня 3 Великобританії та міжнародного рівня розглядаються індивідуально, і ми заохочуємо студентів з різних освітніх груп подавати документи.

* Ми періодично пропонуємо пропозиції, які нижчі, ніж стандартні критерії вступу, для студентів, які стикалися з труднощами, які вплинули на їх результативність та від яких очікували досягнення більш високих результатів. Ми враховуємо міцність портфелів наших претендентів, а також їхні оцінки - в цих випадках особливо важливий сильний портфель.

Міжнародні вимоги до в'їзду

Щоб переглянути еквівалентні вимоги до входу для вашої країни, перегляньте наш веб-сайт.

Ваше портфоліо

Для цього курсу ми вимагатимемо відвідати День заявника та принести свій портфель для оцінки. Ми хотіли б побачити ретельно підібраний портфоліо до 15 аркушів. Сюди слід віднести візуальні дослідження, аналітичний малюнок, кольори та роботу в різних засобах масової інформації, а також ескізи, лекції та хоча б один твір. Більш детальна інформація про те, як скласти портфоліо та конкретні вимоги до прикладів роботи, які потрібно включити, буде надана на Порталі заявників після подання заявки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Детальніше

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Згорнути
Кентербері , Епсом , Фарнхем , Рочестер , Maidstone , Molesey , Барнслі + 6 Більше Менше