BA (Hons) в освіті

Загальні відомості

Опис програми

Вивчення освітніх студій у БГУ забезпечить вам прекрасне розуміння освіти в її найширшому розумінні як на національному, так і в світовому масштабі, і це чудовий вибір, якщо ви зацікавлені у викладацькій кар’єрі або думаєте про роботу в інших сферах, пов’язаних з освітою.

Ключові факти

 • Нагорода: BA (Hons)
 • Код UCAS: X301
 • Тривалість: 3 роки
 • Режим навчання: денний
 • Дата початку: вересень
 • Установа-нагороджувач: Bishop Grosseteste University
 • Код установи: B38

Як люди вчаться? Що заважає навчанню? Де люди можуть вчитися найкраще - і як? Чи потрібні нам школи? Чи можна «навчати» світ? Чи може освіта змінити права людини? Права жінок? На національному рівні? Глобально? Це лише деякі великі питання, які ви розглянете під час вивчення освітніх дисциплін у БГУ. Ми пишаємось нашим надзвичайно сучасним, реактивним та заснованим на проблемах курсом, який був ретельно розроблений, щоб дати вам таку "більшу" картину освіти в глобальному суспільстві. Ступінь освіти з БГУ забезпечить вас на майбутнє, незалежно від того, якою буде ваша кар’єра, але якщо ви плануєте продовжувати викладати, ви виявите, що наші модулі відкриють вам очі на різні способи мислення про освіту та його призначення та місце в суспільстві.

Вивчення освітніх досліджень у нас забезпечить вам прекрасне розуміння освіти в її найширшому розумінні як на національному, так і в глобальному масштабі, і є чудовим вибором, якщо ви зацікавлені у кар’єрі викладачів або думаєте про роботу в інших сферах, пов’язаних з освітою. Це забезпечить вам глибокі та рефлексивні знання та розуміння сучасних проблем освіти, безпосередньо пов’язаних із повсякденною практикою. Ви будете обговорювати освітню політику, дізнатись більше про рушії освітніх змін в Англії сьогодні та критично розглянути різні підходи до шкіл та навчання як у Великобританії, так і в усьому світі.

Ключовою особливістю освітніх досліджень є спрямованість на вас як на практику, що розвивається. Вам буде запропоновано розвивати сильну особисту ідеологію освіти і буде підтримано у розвитку надійних навичок працевлаштування через наші робочі місця. Кілька основних модулів щороку включають розміщення в школах чи інших навчальних закладах, а ретельно структуровані завдання щодо працевлаштування гарантують, що ви отримаєте цінний практичний досвід.

Що ти будеш вивчати

Студенти цього курсу в даний час вивчають деякі або всі наступні модулі

Модулі курсу

Рік 1

 • Перспективи навчання
 • Учні, школи та суспільство
 • Мозок за цим: Поняття інтелекту

Рік 2

 • Включення та різноманітність
 • Мислення через педагогіку
 • Від бачення до реальності?
 • Професійний контекст
 • Освіта в епоху цифрових технологій
 • Вступ у світ досліджень

Рік 3

 • Навчальна програма 21 століття
 • Надихаюче навчання: Readin ',' Ritin 'and Revellin'
 • Міжнародні виміри
 • Незалежне вивчення
 • Контексти для навчання
 • Дисертація

141851_photo-1588072432836-e10032774350.jpg

Вимоги до вступу

Зазвичай вам знадобляться 96-112 тарифних пунктів UCAS (з максимум чотирьох кваліфікацій просунутого рівня). Ми вітаємо низку кваліфікацій, які відповідають цій вимозі, такі як рівні A / AS, BTEC, курси доступу, Міжнародний бакалаврат (IB), Cambridge Pre-U, Розширений проект тощо.

Як тебе навчають?

У БГУ не існує єдиного розміру методу викладання - ми формуємо наші методи відповідно до кожного предмету та кожної групи, поєднуючи найкращі аспекти традиційного університетського викладання з інноваційними методами для сприяння участі студентів та інтерактивності.

Вас навчатимуть різними способами - від лекцій, навчальних посібників та семінарів, до практичних практикумів, курсових робіт та робочих місць на основі роботи. Невеликі групові семінари та семінари дадуть вам можливість переглянути питання, порушені на лекціях, і від вас очікується проведення незалежного дослідження.

Розміщення є ключовою частиною ступеня навчання в БДУ. Вони надають вам збагачуючий досвід навчання, щоб застосувати навички та знання, які ви отримаєте від свого курсу, і, роблячи це, надаєте цінний досвід у реальному світі для підвищення вашої кар’єри.

Оцінка

В освітніх дослідженнях оцінювання проводиться за допомогою курсових робіт різних типів, включаючи есе, доповіді, усні презентації, мультимедійні презентації, рефлексивні журнали та портфоліо. Обстежень немає. Ви можете розраховувати на одну або дві усні презентації або презентації на стендах як одна з вузьких груп студентів протягом усього курсу. Ви поступово розвиватимете навички мультимедійної презентації, а студенти третього курсу зараз представляють своїм одноліткам короткий оцінений мультимедійний фільм. Ви будете постійно нарощувати свої навички письма протягом усього курсу, а протягом першого курсу ви заповните портфоліо коротших письмових робіт та два довші есе, отримавши формульні відгуки від своїх викладачів, які допоможуть вам наростити свої академічні здібності.

Кар'єра та подальше навчання

Випускники освітніх дисциплін користуються дуже високим рівнем працевлаштування - курс полегшує ваші особисті та професійні навички працевлаштування завдяки регулярному працевлаштуванню на робочому місці - і наші студенти користуються великим попитом. В даний час близько 70% наших студентів закінчують курс підготовки вчителів і надалі будуть дуже успішними вчителями початкових та середніх класів. Диплом про освіту в BGU означає, що ваші кар’єрні можливості різноманітні. На додаток до кар'єри в освіті, випускники Освітознавства мають можливість працювати в інших сферах освіти, охорони здоров'я, соціального обслуговування, громадської інформації та зв'язку. Курс забезпечує хорошу підготовку для роботи в бізнесі, сферах послуг, персоналі, музеях, галереях або благодійних організаціях. Різноманітність цього курсу також дозволить вам перейти до подальшого навчання, такого як аспірантура на магістратурі.

Вас цікавить кар’єра викладачів?

Будучи студентом BGU, вам запропонують вільне місце на одному з наших курсів підготовки до викладання (P4T) як частину вашого ступеня (на даний момент ексклюзивно для студентів BGU).

Курс під керівництвом нашої команди експертів з підготовки вчителів призначений для підготовки вас до подання заявки на участь у програмі PGCE. Він охоплює такі теми, як:

 • Як застосовувати
 • Чого чекати на співбесіді
 • Реалії викладання та багато іншого

Ви не тільки отримаєте основні навички, які допоможуть вам у подальшій кар’єрі, але і, пройшовши курс, ви також отримаєте гарантоване співбесіду з одним із наших найпопулярніших курсів PGCE.

Підтримка

Навчання в BGU - це орієнтований на студентів досвід. Співробітники та студенти працюють разом у дружній та прихильній атмосфері як частина інтимної спільноти кампусу. Ви будете знати кожного співробітника особисто і будете впевнено звертатися до них за допомогою та порадами, і співробітники впізнаватимуть вас не лише з погляду, але як особистість із унікальними талантами та інтересами.

Ми будемо там, щоб підтримати вас, особисто та в академічному плані, від вступу до випускного.

Збори та фінанси

Багато інформації про фінанси студентів доступно з численних джерел, але іноді вона заплутана та суперечлива. Ось чому в BGU ми намагаємось надати вам всю інформацію та підтримку, якою ми можемо допомогти протягом усього процесу. Наша команда студентських консультацій - це експерти, які допоможуть вам розібратися в механізмах фінансування вашого навчання, пропонуючи цілий ряд послуг, які допоможуть вам поетапно провести всі аспекти фінансування студентів.

Претенденти на бакалаврські курси повинні подавати документи через UCAS, використовуючи відповідний код UCAS. Плата за подання заявки становить 12 фунтів стерлінгів за один вибір або 23 фунтів стерлінгів для більш ніж одного вибору. Для всіх заявників в UCAS є повні вказівки, щоб максимально спростити заповнення вашої онлайн-заявки, а також текст довідки, де це доречно.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Детальніше

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Згорнути