BA (Hons) Design for Publishing

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Недавні випускники нашого ступеня Дизайн для видавництва знайшли роботу у багатьох провідних художніх і дизайнерських студіях, що працюють у сфері графічного дизайну, редакційного дизайну, виробництва та друку, креативного напрямку, дизайну інтерфейсу, реклами та копірайтингу.

Ваш дизайн для публікації навичок

Працюючи у великих дизайнерських майстернях відкритого планування, ви дізнаєтеся про сучасні технології для створення професійних друкованих та пов'язаних документів, таких як книги, журнали та журнали, а також цифрові видання.

Ваша творчість буде поінформована про вміст, з яким ви працюєте, але ваш природний потяг до експериментів та інновацій разом із розвитковими навичками та розумінням вас спонукає вас досліджувати та використовувати можливості, які притаманні кожному стилю.

Ваш дизайн для публікації майбутнього

Наш курс "Дизайн для видавничої діяльності" має сильний профіль у галузі через високу репутацію випускників та багаторічну історію успішності студентів на національних та міжнародних конкурсах дизайну. До них відносяться переможці конкурсу "Студентське проектування дизайнерів", "BW Honeycutt Award" та "British Design Award".

Ви знайдете галузеву експертизу, до якої входять деякі з найбільш впливових професійних дизайнерів - Девід Пірсон (Type as Image), Рік Бенкс (Face37) та Ханна Літт (Little, Brown Book Group) - інформування вмісту курсу, що сприяє до серії лекцій TALK та встановлення практичних коротких подій.

Випускники працюють у широкому діапазоні професій, включаючи:

 • Дизайнер журналу
 • Дизайнер книжкової куртки
 • Графічний дизайнер
 • Редактор дизайнера
 • Газета дизайнер
 • Дизайнер публікації
 • Цифровий видавник
 • Креативний директор
 • Дизайнер інтерфейсу
 • Копірайтер
 • Друкарня / принтер

Зміст курсу

Рік 1

 • Нехай ваші упередження викличуть проекти, які надихають вас на творчі та сміливі нові ідеї
 • Розробіть ключові технічні навички у різних дизайнерських цифрових носіях, таких як InDesign, Photoshop та Illustrator
 • Розвивайте навички в області друкарства, друку, макета, фотографії, навичок досліджень, генерації ідеї, наочного розповіді та розповіді
 • Розробка навичок проектування рішень для представлення складних даних та інформації шляхом редагування та інфографіки
 • Дослідіть друк, папір, матеріал, формат та рукоділля / навички

Рік 2

 • Зосередьтеся на друкарській деталі, макета та структурі, зручності читання, спрощенні складної інформації та ефективній комунікації
 • Досліджуйте редакторський дизайн, тип екранного та цифрового середовища, палітурку книг, складання та експериментальні формати, спеціальні оздоблення друку, дизайн газет, дизайн обкладинки книг, виставковий та просторовий дизайн, дизайн звуку та руху, арт-напрямок, візуальна журналістика, дизайн інтерфейсу користувача, великий -масштабний дизайн, експериментальне створення зображень, складна візуалізація даних, дизайн шрифтів, тип зображення та творчого написання
 • Розуміння розповіді через текст та зображення
 • Дослідіть роботу в команді та розробку творчої ролі за допомогою курсу та загальноуніверситетських спільних проектів

Рік 3

 • Удосконалюйте своє творче мислення та вирішення проблем, щоб продемонструвати оволодіння типографічними принципами, експериментальним використанням зображення, арт-напрямком, динамічним використанням композиції та розповідей на основі розповіді
 • Закріпіть своє розуміння друку, цифрового дизайну, виставкового, дизайнерського та дизайнерського досвіду та великомасштабної графіки
 • Створіть професійний портфель робіт - у кількох форматах, у тому числі фізичних та онлайнових -, керованих вашими конкретними інтересами дисципліни
 • Відповідайте на конкурсні резюме та інші професійні проекти
 • Заповніть Звіт про дослідження, який забезпечує широку контекстуцію вашої практики

Вимоги щодо вступу

Типові пропозиції Великобританії

A / AS Levels - GCE
GCE A / AS Levels 3 Кваліфікація рівня A в класах BBB, принаймні одна з яких повинна бути предметом мистецтва, дизайну або медіа. Там, де кандидати не беруть 3 рівня A, NUA розгляне комбінації класів A-level / AS та інших рівнів 3-го рівня.

Розширений диплом BTEC (QCF або RQF)
Відмінність, заслуга, заслуга в мистецтві, дизайні або предметі, пов'язаному з медіа

Диплом BTEC (QCF або RQF)
Відмінність *, відмінність * у сфері мистецтва, дизайну або медіа

Розширений диплом UAL
Заслужити

Диплом бакалавра рівня 3 рівня у галузі мистецтва та дизайну
Заслужити

Диплом бакалавра Університету рівня 4 рівня мистецтва та дизайну
Пройти

Диплом з розвитку мистецтва та дизайну
Заслужити

Доступ до диплому про вищу освіту (мистецтво та дизайн)
Пройти

Міжнародний диплом бакалавра
Не менше 32 балів

НУА вітає заявників усіх вікових категорій. Ваша заявка буде в першу чергу оцінюватися через інтерв'ю та огляд портфоліо, навіть якщо у вас немає офіційної кваліфікації або не відповідають нашим типовим пропозиціям, це все ще може бути корисним.

Якщо ви навчаєтесь на момент подання вашої заявки, і ваше співбесіда успішно, то, ймовірно, ви отримаєте умовну пропозицію.

Якщо кваліфікація, яку ви навчаєтесь, не відображається, не хвилюйтеся, оскільки ми можемо прийняти інші попередні кваліфікації, а також комбінації різних кваліфікацій. Будь ласка, зв'яжіться з нашою групою з підбору персоналу, якщо у вас виникли запитання.

Міжнародні заявки

Ми приймаємо кваліфікацію з усього світу, щоб знайти наші вимоги до в'їзду з певної країни, будь ласка, перегляньте наші спеціальні міжнародні сторінки.

Більшість іноземних студентів повинні мати кваліфікацію англійської мови. Кандидати повинні мати мінімальну оцінку IELTS з оцінкою IELTS, загальну кількість яких складає 6,0, причому мінімум 5,5 в кожному розділі. Прийнятна еквівалентна кваліфікація англійської мови, наприклад, IB англійською мовою програма A або B / англійська література (4 клас).

Ви можете надіслати нам електронною поштою international@nua.ac.uk, якщо хочете обговорити вашу заявку окремо.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking.

Norwich University of the Arts (NUA) has established itself in arts, design and media education for over 170 years. But while our history can be traced back to 1845, our outlook is forward-thinking. Згорнути