Filter
Бакалавр мистецтв
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр мистецтв (BA), як правило, включає в себе вісім семестрів очного навчання. Широкий вибір курсів в галузі гуманітарних, як правило, збалансовані з ядром курсових в обраній основної або області концентрації.

Що бакалавра в області європейського права? Цей ступінь добре підходить для студентів, які мають бажання брати участь у дослідженні європейських міжнародних правових питань. Програма навчання включає в себе, як правило, курси з міжнародного законотворчості, питання політики і аналіз, і взаємодія міжнародних правових систем. Студенти, як правило, брати участь в аналізі політики, юридичних текстів, і тематичних досліджень. Вони можуть також брати курсову роботу в міжнародний бізнес, політика, чи економіка, а також брати участь у стажуваннях або вчитися за кордоном.

Ця програма сприяє здібності учасників, щоб критично аналізувати міжнародну політику та правові питання.Студенти також можуть стати більш майстерним в області письмовій формі і дослідження, а також представлення і розробки гарні навички спілкування, оскільки вони беруть участь у критичному розслідування питань міжнародного інтересу. Розвиток цих навичок може привести до більшої конкурентоспроможності в різних областях і розширити перспективи кар'єрного зростання випускників і можливості заробітку.

Для того, щоб визначити вартість переслідуючи ступінь бакалавра в області європейського права, майбутні студенти повинні досліджувати різні програми, а навчання може сильно варіюватися від однієї школи і країни в іншу. Беручи онлайн курси можуть бути одним із способів зниження витрат.

Як Європа стає більш юридично та економічно інтегрованою та економічні процеси в цілому стає все більш глобальним, ця ступінь є особливо актуальним в сучасному світі. Випускники можуть бути готові вступити поля, пов'язані з міжнародною політикою, бізнесом, або конституційної чи кримінального права.Інші можливості включають в себе кар'єру в галузі гуманітарних або екологічний інтерес, або робочі місця, пов'язані з аналізом політики, майнових прав, етику, бізнес арбітраж, серед інших.

Якщо у вас є пристрасть до європейських міжнародних питань, ця ступінь може бути правильним варіантом для вас. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

 

Детальніше Згорнути

2 Результати в Європейське право

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Ці чотирирічні курси пропонуються юридичною школою у співпраці з відділом сучасних мов та культур. ... [+]

Огляд

Ці чотирирічні курси пропонуються юридичною школою у співпраці з відділом сучасних мов та культур.

Вони нададуть вам юридичну кваліфікацію на підставі англійського права, а також оцінку закону вибраної вами країни. Ви також розвиватимете розвинені мовні навички та культурні знання.

Кандидати повинні пройти навчання на французькому, німецькому або іспанському рівнях (залежно від обраного курсу), а також третій рік навчання за кордоном у Франції, Німеччині чи Іспанії.... [-]

Великобританія Nottingham
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vesalius College

Бакалавр з міжнародних відносин Vesalius College надає студентам широкий спектр інструментів і навичок для розуміння, аналізу та оцінки найактуальніших питань у національ ... [+]

Бакалавр з міжнародних відносин Vesalius College надає студентам широкий спектр інструментів та навичок для розуміння, аналізу та оцінки найактуальніших питань у національній та світовій політиці.

Міждисциплінарний навчальний план побудований на дисциплінах політики, економіки, права та історії і дає змогу студентам зрозуміти складну динаміку, основні дебати, процеси, інституції та основні проблеми європейських і міжнародних справ. Студенти не тільки набувають знань, необхідних для кар'єри в міжнародних справах, а й розвивають навички аналітичного та критичного мислення, а також здатність застосовувати теорії та концепції, які вивчаються для вирішення реальних проблем. Окрім того, що їх викладають викладачі, студенти отримують користь від досвіду перших осіб європейських та міжнародних політиків, дипломатів та практиків. Опираючись на науковців світового рівня та досвідчених політиків, студенти отримують фундаментальне розуміння як теоретичних, так і практичних, практичних вимірів політики, економіки та права. Престижні стажування в офісах великих брюссельських установ, НУО та глобальних аналітичних центрів доповнюють і поглиблюють практичні аспекти їх навчання.... [-]

Бельгія Brussels
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою