Bakalavratosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр мистецтв (BA), як правило, включає в себе вісім семестрів очного навчання. Широкий вибір курсів в галузі гуманітарних, як правило, збалансовані з ядром курсових в обраній основної або області концентрації.

Що бакалавра в області європейського права? Цей ступінь добре підходить для студентів, які мають бажання брати участь у дослідженні європейських міжнародних правових питань. Програма навчання включає в себе, як правило, курси з міжнародного законотворчості, питання політики і аналіз, і взаємодія міжнародних правових систем. Студенти, як правило, брати участь в аналізі політики, юридичних текстів, і тематичних досліджень. Вони можуть також брати курсову роботу в міжнародний бізнес, політика, чи економіка, а також брати участь у стажуваннях або вчитися за кордоном.

Ця програма сприяє здібності учасників, щоб критично аналізувати міжнародну політику та правові питання.Студенти також можуть стати більш майстерним в області письмовій формі і дослідження, а також представлення і розробки гарні навички спілкування, оскільки вони беруть участь у критичному розслідування питань міжнародного інтересу. Розвиток цих навичок може привести до більшої конкурентоспроможності в різних областях і розширити перспективи кар'єрного зростання випускників і можливості заробітку.

Для того, щоб визначити вартість переслідуючи ступінь бакалавра в області європейського права, майбутні студенти повинні досліджувати різні програми, а навчання може сильно варіюватися від однієї школи і країни в іншу. Беручи онлайн курси можуть бути одним із способів зниження витрат.

Як Європа стає більш юридично та економічно інтегрованою та економічні процеси в цілому стає все більш глобальним, ця ступінь є особливо актуальним в сучасному світі. Випускники можуть бути готові вступити поля, пов'язані з міжнародною політикою, бізнесом, або конституційної чи кримінального права.Інші можливості включають в себе кар'єру в галузі гуманітарних або екологічний інтерес, або робочі місця, пов'язані з аналізом політики, майнових прав, етику, бізнес арбітраж, серед інших.

Якщо у вас є пристрасть до європейських міжнародних питань, ця ступінь може бути правильним варіантом для вас. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

 

2 Результати в Європейське право Filter

Закон Б. з німецьким та німецьким правом / французьке та французьке права / іспанське та іспанське право

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Кампус Денне навчання 4 років інформація Великобританія Nottingham

Ці чотирирічні курси пропонуються юридичною школою у співпраці з відділом сучасних мов та культур.

Ступінь бакалавра в галузі міжнародного права

Vesalius College
Кампус Денне навчання 3 років інформація Бельгія Brussels

Бакалавр з міжнародних відносин Vesalius College надає студентам широкий спектр інструментів і навичок для розуміння, аналізу та оцінки найактуальніших питань у національній та світовій політиці.