BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь бакалавра мистецтв є важливим кроком у напрямку стає затребуваною в умовах все більш конкурентною найму арені. Цей ступінь, як правило, вимагає від студентів, щоб вибрати область концентрації або основним упором дослідження і, можливо, незначній концентрації, а також, поряд із завершенням даного числа кредитних годин в основні курси і факультативи.

Для математично і науково схильний, інженерно може бути ідеальна програма навчання. Що бакалавра в сфері проектування? Цей ступінь розвиває здібності учнів використовувати математичні розрахунки і формули для вирішення реальних проблем, пов'язаних проектування і будівництво. Студенти, як правило, проходять курси в країнах з розвиненою математики, машинобудування та фізичних наук. Курс навчання може також включати в себе стажування або інші практичним досвідом у суміжних галузях. Цей ступінь може також бути кроком до подальшої академічної дослідження та дослідження в магістратурі та докторантурі.

Студенти, які переслідують цю ступінь розвивати здатність поліпшити існуючі конструкції, а також участь в інноваційній діяльності та винаходи для вирішення практичних завдань з акцентом на підвищення ефективності, надійності, безпеки і якості продукції або структури, які інженер. На додаток до відточуючи та розширення їх математичні та наукові хватку, випускники розвивати аналітичні навички та здатність ефективно сприяти спільним проектам.

Вартість отримання цієї мірою залежатиме від конкретної обраної програми; вартість навчання широко варіювати серед шкіл. Студенти повинні досліджувати їх варіанти для того, щоб знайти програму, яка відповідає їх потребам і обставинам.

Випускники зі ступенем бакалавра мистецтв в області інженерного дизайну готуються до кар'єри в різних областях.Цей ступінь може бути застосовна до будь-якої галузі, яке будується на принципах техніки, у тому числі авіації, автомобілебудування, гірничодобувної, сільського господарства та архітектури, серед інших. Одержувачів мірою можуть також претендувати на багатьох професій в громадських послуг або військових. Ті, хто отримує ступінь бакалавра в області інженерного дизайну можна вибрати, щоб переслідувати покликання, для яких вони мають нічого пристрасть, такі як застосовуючи свої знання та навички, щоб знизити вплив людини на навколишнє середовище.

Враховуючи нинішні темпи приросту населення, зростаючої урбанізації та науково-технічного прогресу, це поле більш актуальною і цікавою, ніж будь-коли раніше. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

 

2 Результати в Інженерне проектування Filter

Бакалавр з дизайну транспорту

IED – Istituto Europeo di Design Torino
BA
Жов 2020
<
Денна
<
3 років
14 Вер 2020
італійський
Кампус

Дизайнер з транспорту є фахівцем, який займається проектуванням основних транспортних засобів та здатним проектувати декілька різних видів транспортних засобів, таких як мотоц ...

Детальніше

BA (Hons) у транспортному дизайні

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)
BA
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Захоплюючі можливості існують як дизайнери інтер'єру та зовнішнього вигляду в автомобільних і транспортних компаніях, так і консультанти дизайну. Деякі випускники вирішили ...

Детальніше