BACHELORSTUDIES

Бакалавр мистецтв (BA) є ступенем бакалавра, який готує студентів до кар'єри в обраній ними галузі навчання. Отримання ступеня BA зазвичай займає від трьох до п'яти років залежно від обраного навчального закладу і конкретної програми.

Інженерія, це процес проектування, створення і підтримки роботи механізмів, структур, інструментів та інших речей, які є частиною повсякденного життя. Інженерія комбінує емпіричні знання, математику і глобальну обізнаність.  

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

2 Результати в Інженерні дослідження, Північна Америка Filter

Бакалавр з інженерних наук (дворічний ступінь)

Washington & Jefferson College
США, Вашингтон
BA
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Інженерна програма з двома ступенями поєднує в собі сильні сторони освіти та спеціалізації ліберального мистецтва в області інженерної, з більш сильним тренінгом у галузі фунд ...

Детальніше

ба інженерно - вул. Амброз університет

American Consortium of Universities (INTERLINK)
США, Луїсвілль + 7 Більше
BA
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Святий Амвросій є зона комфорту для інженерів; це не так велика, що ви заблукали, будь то в лекції або натовпу. І наш ветеран факультету розуміють навички, які ви будете потре ...

Детальніше