close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Б.А., або бакалавр мистецтв, є відмінним варіантом для першого ступеня. Програми на цьому рівні, як правило, підкреслюють, що базові знання готує випускників до роботи низького рівня або аспірантурі. Градус вище рівня, т… Детальніше

Б.А., або бакалавр мистецтв, є відмінним варіантом для першого ступеня. Програми на цьому рівні, як правило, підкреслюють, що базові знання готує випускників до роботи низького рівня або аспірантурі. Градус вище рівня, такі як майстер 'и ступеня, дозволить Вам отримати доступ до більш передової кар'єру.

Що бакалавра в галузі поновлюваних джерел енергії? Курси в цій області можуть зосередитися на управлінні, розвитку та операції виробництва енергії. Це може приймати форму біопалива, геотермальна енергія, енергія вітру, або сонячної енергії. Відновлювальні джерела енергії дослідження, як правило, або включати або будувати на засадах спілкування, критичного мислення, аналізу, природничих наук та математики. Дослідження часто ділиться між практичним і теоретичним аспектам, а також історії та майбутньому галузі.

Студенти, які вибирають для вивчення поновлюваних джерел енергії вигоду від дуже повноцінної і важливою області акцентом.Професіонали в цій області мають можливість зробити світ кращим шляхом забезпечення чистою і щедрою енергії по всьому світу. Виробництво енергії промисловість також дуже успішним і прибутковим.

Навчання і зборів надходження до поновлюваних енергетичної програми трохи розрізняються. Все, починаючи від школи і країни ви вивчаєте, щоб повний або статус неповний робочий день і тривалість навчання буде грати роль у визначенні вартості. Щоб бути найбільш підготовленими, дослідження багатьох програм до прийняття рішення по одному.

Є багато доступних варіантів кар'єри для студентів після закінчення, як у приватному, так і державному секторах. Можна працювати в розробці проектів, управлінні операціями, будівництві, виробництві компонентів, монтаж, навчання, освіта, маркетинг, продажі і дослідження. Реалізація поновлюваних рішення ресурс само важливо, як дослідження і розробки їх. Робота часто доступні з державними або незалежними агентствами, а також з політиками.

Якщо ви хочете, щоб допомогти поліпшити енергопостачання для всієї планети, заробляючи ступінь бакалавра в галузі поновлюваних джерел енергії, ймовірно, для вас. Будьте впевнені, щоб досліджувати варіанти онлайн, якщо ви перебуваєте в необхідності гнучкого графіка. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
Schwerin, Німеччина

Що затребуване майбутніх технологій для підвищення енергоефективності? Може вітер, вода і сонце покриву в періоди переходу енергії енергетичних потреб в усьому світі? В ступен ... +

Що затребуване майбутніх технологій для підвищення енергоефективності? Може вітер, вода і сонце покриву в періоди переходу енергії енергетичних потреб в усьому світі? В ступеня за програмою поновлюваних джерел енергії бакалавра ви навчитеся давати відповіді на ці питання за допомогою науково обгрунтованих, APPLICATION- і придбати основні навички досліджень. Говорячи про вітру, води і сонця: Якщо ви не можете отримати достатньо цього, ви абсолютно праві в коледжі Штральзунд. З кампусом на березі Балтійського моря, ми пропонуємо унікальне дослідження і відпочинок досвід! -
BA
Денна
7 семестри
німецький
Вер 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут