BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Коли ви закінчите 3-5 років навчання в галузі образотворчого мистецтва, суспільних та гуманітарних наук, ви можете отримати бакалавр чи бакалавр мистецтв. Цей ступінь може сигналізувати роботодавцям, що у вас є базові знання про предмет, який ви вивчали.

Що таке бакалавр з дизайну транспорту? Транспортування стосується машин та інструментів, що рухають людей і товари з одного місця на інше, включаючи поїзди, автомобілі, човни та літаки. Дизайн аспект поставляється з естетикою, стійкістю та ефективністю. Можливі курси включають інжиніринг, альтернативні джерела палива, безпеку води та майбутні ринкові тенденції. Деякі програми включають можливість для практичного навчання.

Деякі навички, які ви можете отримати під час цієї програми, включають чудові рухові навички, око за деталі та критичне мислення. З прекрасними моторизованими навичками та оком для деталей, ви можете вирішити проблеми, пов'язані з невеликими частинами. Критичне мислення допомагає розробляти рішення таких проблем.

Вартість навчання варіюється між університетами та ступенями. Щоб визначити вартість своєї ступеня, вам потрібно знати, які збори школа ви будете відвідувати. Також корисно досліджувати витрати на книгу та вирішити, чи будете ви рухатися, переїхати чи відвідувати заняття в Інтернеті.

Маючи ступінь бакалавра в галузі транспортного дизайну, ви можете шукати кар'єру в різних аспектах транспортування. На інженерній стороні ви можете подати заявку на посаду автомобіля, мотоцикла, яхти або іншого дизайнера автомобіля. Планування транспортних шляхів, як це робить будівельний інженер, - це ще одна кар'єра, яку ви можете досягти. Дивлячись у майбутнє може означати роботу як новатора або дослідника компанії, яка допомагає перетворити автомобілі на нові джерела палива.

Оскільки потреби в транспорті є універсальними, цей предмет можна вивчати практично в будь-якому місці світу. Обмежте свій пошук, вирішивши про один вид транспорту, щоб навчатися та шукати школи, які виграють у цьому напрямку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Дизайн транспорту Filter

Бакалавр з дизайну транспорту

IED – Istituto Europeo di Design Torino
BA
Жов 2020
<
Денна
<
3 років
14 Вер 2020
італійський
Кампус

Дизайнер з транспорту є фахівцем, який займається проектуванням основних транспортних засобів та здатним проектувати декілька різних видів транспортних засобів, таких як мотоц ...

Детальніше

BA (Hons) у транспортному дизайні

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)
BA
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Захоплюючі можливості існують як дизайнери інтер'єру та зовнішнього вигляду в автомобільних і транспортних компаніях, так і консультанти дизайну. Деякі випускники вирішили ...

Детальніше