BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Багато студентів, які прагнуть заробити вищу освіту поступити в бакалавра мистецтв програми (BA). Бакалавр 'и ступінь, часто наступний крок після школи або асоційованої ' ​​и ступеня, як правило, займає від трьох до п'яти років, щоб завершити в залежності від навантаження, звичайно. Студенти зареєструватися в програмі є можливість освоїти конкретну область дослідження.

Що бакалавра в енергетичних досліджень? Ця програма пропонує вивчення адміністративних і фінансових питань стосовно енергії, газу, нафти та оцінці систем енергетики. Студенти можуть дізнатися, як оцінювати і аналізувати екологічні норми і питання, зі спеціалізацією в області зміни клімату та використання відновлюваних ресурсів.

Є багато переваг у прийнятті бакалавра в енергетичних досліджень.Після завершення програми, студенти можуть бути в змозі продемонструвати обізнаність і вміння аналізувати екологічні тенденції щодо юридичних та фізичних осіб, а також можливість оцінки стратегій, методів і теорій від бізнес-контексті. Фізичні особи можуть також продемонструвати навички в області комунікації, створення команди, вирішення проблем, організації та управління.

В залежності від курсу навантаження, установи та країни він знаходиться, вартість програми буде змінюватися. Перспективні люди повинні звернутися в офіс прийому безпосередньо, щоб дізнатися більше.

З робочих місць в енергетичній галузі в такий високий попит, випускники можуть знайти роботу в різних установах і об'єктів, у тому числі транснаціональних компаній, які спеціалізуються в галузі енергетики. Вони також можуть знайти кар'єру в державній установі або інших компаній, які беруть участь у торгівлі енергії та охорони навколишнього середовища.Кар'єра може бути знайдений в нафтових і газових технологій, стійкості і дослідження поновлюваних ресурсів, геохімії, геології та договірного права для юридичних екологічних проблем.

Заробіток бакалавра 'и ступінь можна запустити осіб в успішній кар'єрі. Багато установ також пропонують модулі дистанційного навчання та онлайн-курси для студентів, які мають обмежений доступ до організації або які мають негнучкі графіки. Щоб дізнатися більше, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Енергія Filter

ба поновлюваних джерел енергії

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
BA
Вер 2020
<
Денна
<
7 семестри
німецький
Кампус

Що затребуване майбутніх технологій для підвищення енергоефективності? Може вітер, вода і сонце покриву в періоди переходу енергії енергетичних потреб в усьому світі? В ступен ...

Детальніше