BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Б.А., або бакалавра мистецтв, часто перший крок, який студенти в досягненні їх мрії кар'єри. При сильному освіту, випускники цього ступеня вважають, що вони готові перейти до складу робочої сили або продовжити навчання в бік вчений ступінь. Залежно від галузі, що студент сподівається увійти, він чи вона може хотіти, щоб ретельно розглянути гідності продовження програми.

Що бакалавра в галузі промислового управління? У той час як більша частина цієї програми буде спрямована на базовий інжиніринг, також будуть деякі акцент на управлінні командою. Класи можуть включати в себе галузі дослідження, такі як стратегічне управління ресурсами, досліджень і розвитку, міжнародної логістики та лідерських навичок. З впливом ряду предметних областей, студент може також розраховувати на участь у різноманітних заходах. Лабораторні роботи, наприклад, слід очікувати, щоб супроводжувати деякі класи.

Студенти, які закінчили цю програму, як правило, добре підготовлені з відточені інженерних навичок, практичних навичок управління та здатність взаємодіяти на глобальному рівні. Цей ступінь програма пропонує випускникам безпечну опору, щоб переслідувати робочих місць у суміжних областях, а в широкому ряді бізнес-середовищі.

Доступ до бакалавра мистецтв у програмі Виробничий менеджмент відкритий для студентів на глобальному рівні. Ступінь зазвичай займає близько чотирьох років, щоб завершити, але ціна участі буде залежати багато чого між школами, особливо, коли вони перетинають країна ліній. Отримати точну інформацію про навчання та пов'язаних з ними зборів, зв'язавшись безпосередньо школи.

Після закінчення, люди вважають, що вони готуються до кар'єри на керівних посадах з різними назвами. В залежності від конкретної спрямованості своїх досліджень, випускники можуть знайти роботу в галузі біотехнології, медицини, або уряду, серед інших варіантів.Кар'єра може бути знайдений в якості менеджерів проектів, керівників ланцюжка поставок, або бізнес-контролерів. Це ступінь бакалавра відкриває двері для багатьох різних робочих місць на міжнародному рівні.

Якщо ви зацікавлені в досягненні кар'єри в управлінні з акцентом промисловості, це може бути напрямок для вашої освіти. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Промислове виробництво Filter

B.eng. wirtschaftsingenieurwesen, frauenstudiengang

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
BA
Вер 2020
<
Денна
<
7 семестри
німецький
Кампус

Тільки для дівчат: для всіх студентів, які працюють за кордоном, вища освіта (B.Eng.) Відправляється на роботу в Штральзунді за умови, що вона відповідає інтересам індустрії. ...

Детальніше

ба промисловий інжиніринг, міжнародні

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
BA
Вер 2020
<
Денна
<
8 семестри
німецький
Кампус

Сьогодні Балтійське море, завтра світ! З Міжнародної промислової техніки в Штральзунд проблем немає. Навіть дослідження виявляє краще з обох світів - бізнес і технології - і г ...

Детальніше