BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Заробіток ступінь бакалавра мистецтв (BA) включає в себе надходження в програмі бакалаврату та комплектуючі необхідну курсову. Є широке розмаїття спеціалізацій, доступних для вивчення в мистецтвах і науках. Б., як правило, використовується як плацдарм для кар'єри чи аспірантурі ступеня.

Що бакалавр розвитку продукту? Заробіток цей ступінь включає в себе навчання, як концепцію, дизайн, ринок, і продавати продукцію. Це може бути фізичний елемент, таких як одяг чи послуги, такі як консалтинг. Є різні концентрації залежно від того, де ви реєструєте, щоб заробити цей ступінь. Деякі з основних концентрацій доступних включають дизайн одягу, маркетинг і техніки. Багато курсів, які студенти беруть для того, щоб заробити їх ступінь бакалавра в області розробки продукту є проектно-орієнтованої, і, отже, включати в себе багато практичного навчання.

Переваги заробітку цю ступінь в основному повинні зробити з тим, як готові випускники для успішної кар'єри.Всебічну освіту в галузі бізнесу, фінансів і маркетингу може дозволити випускникам досягти успіху у своїй роботі.

Вартість навчання варіюється залежно від конкретного інституту, що пропонує цей ступінь. Є багато університетів по всьому світу, які пропонують ступінь бакалавра в розробці продукту, так що це вносить свій внесок у різних витрат.

Деякі люди, які закінчують з бакалавра в розробці продукту йти далі, щоб стати дизайнерів продукту. Ця робота може бути зроблено на одному 'и самостійно, якщо ви почати свій власний бізнес. Інші можуть отримати роботу в дизайн деяких продуктів для існуючих організацій. Гнучкий знання виробництва, економіки та управління дозволяє випускникам провести різні роздрібні робочих місць, а також, наприклад, роздрібних менеджерів. Ця позиція передбачає забезпечення контролю якості і водіння продажів для існуючого торгового місця.

Є багато можливих шляхи, щоб взяти, коли справа доходить до заробляти на бажану ступінь.Ви можете переглянути різні програми, пропоновані, в тому числі інтернет-варіантів навчання. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Розробка продуктів Filter

Бакалавр мистецтв з управління продуктами

CODE University of Applied Sciences Berlin
BA
Вер 2020
<
Денна
<
3 років
15 Лип 2020
англійська
Кампус

Менеджери продуктів несуть відповідальність за виявлення потенційних нових продуктів / ринків, формування вимог та розробку стратегій впровадження продукту та маркетингу. Під ...

Детальніше