BBA в практиці сталого бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

Про

Бакалавр з ділового адміністрування (BBA) - інноваційна програма, призначена для інтеграції концептуальних підходів та методологій програми бізнес-адміністрування зі спеціалізованими знаннями про стійку ділову практику. Чотирирічна програма включає в себе ліберальні науки та лабораторні науки на додаток до конкретних бізнес-функцій, таких як бухгалтерський облік або маркетинг, і спрямована на зростаючу потребу організацій у зобов'язаннях та демонстрації стійкості. Студенти розвивають спроможність до незалежної інтелектуальної роботи та готуються до викликів кар'єри у сфері бухгалтерського обліку, маркетингу, фінансових послуг, гостинності, місцевого врядування та інших посад у різних організаціях, включаючи корпорації, малі підприємства, неприбуткові організації або місцеві органи влади. Випускники BBA також можуть продовжувати навчання до професійної сертифікації та призначення. Програма розроблена таким чином, щоб вона була гнучкою та доступною. Студенти можуть навчатися на повний робочий день або неповний робочий день, у традиційних аудиторіях або онлайн-форматах, вибирати фокус з певними факультативами та входити або виходити з програми в різних місцях. Кваліфікаційні курси з інших навчальних закладів можуть бути використані для задоволення приблизно 75% вимог до вищих курсів

Інформація

Чотирирічна програма включає основні курси з багатьох бізнес-функцій, а потім дозволяє студентам зосередитися на одній або декількох областях. Оскільки нинішні дипломи з управління бізнесом у BBA, студенти зазвичай обирають Фінансовий менеджмент аборигенів, Бухгалтерський облік, Маркетинг або адаптують диплом загального менеджменту відповідно до їхніх особливих інтересів. Деякі курси вищого рівня будуть проходити через співробітництво після вищих навчальних закладів і можуть бути заповнені в онлайн-формах або формах доставки особистих контактів. Оскільки соціальні, фінансові та екологічні фактори впливають на успіх у бізнесі, програма також включає широкі курси з соціальних та гуманітарних наук, математики та наук. Всі кандидати повинні пройти 9-кредитний проект сталого розвитку, який демонструє їх здатність синтезувати аспекти стійкості. Кандидати можуть вступати до програми безпосередньо з закінчення школи або після отримання сертифіката або диплома в бізнесі, або після вивчення декількох курсів або сертифікатів для університетів, таких як сертифікат College of the Rockies 'з екологічних досліджень.

Стійкий діловий досвід

Ступінь бакалавра присуджується студентам, які закінчують 120 кредитів, включаючи фундаментальні курси в бізнесі, гуманітарних і природничих наук, курси бізнес-спеціалізації на вищому рівні, а також проект з розвитку стійкості.

Доставка

Ця програма поставляється в різних форматах, включаючи особисті, онлайн і гібридні моделі. Більшість курсів буде доставлено в університетському містечку Кранбрук в College of the Rockies у семестровому графіку. Багато курсів доступні в Інтернеті. Проект сталого бізнесу є самостійним і повинен бути завершений протягом максимум десяти місяців, вересень - червень.

Вимоги до прийому

Перший рік:

  • 12 клас або еквівалент
  • Англійська мова 12 з мінімальною 65%, або C, або COMC 100 з мінімальною оцінкою C, або ENGL 090 або 091 з мінімальною оцінкою C, або тестом LPI з рівнем 4 або вище, або iBT TOEFL з мінімумом 80, або мінімум IELTS 6.0 загалом, принаймні 6.0 при читанні та письмі, або ELT 089 з мінімальним 85% або A-.
  • Мінімальна оцінка 60% в основі математики 12, математика 12, математика 12, математика 12, або математика 090. Студенти також можуть виконувати математичні вимоги, успішно закінчивши програму дипломного менеджменту бізнес-менеджменту College of the Rockies з щонайменше 65% середнього. Див. Дипломну програму програми BMGT з математичних вимог до диплома.

Політика прогресу Студенти, які бажають завершити BBA протягом чотирьох років, повинні взяти MGMT 310 восени третього року. Це передумовий курс на MGMT 410, що пропонується взимку третього року. Ці курси повинні бути завершені до реєстрації в BBA Capstone Project - MGMT 470 восени, MGMT 480 взимку і MGMT 490 навесні четвертого року.

Продовження: Студенти повинні будуть підтримувати середній рівень 65% або середній бал 4,0 з мінімальною оцінкою 60% або C у кожному курсі програми BBA до того, як їм буде дозволено записатися до MGMT 470.

Передача студентів: Існуючі протоколи передачі будуть виконані. Див. Політика переказу кредиту 2.5.6 Нові курсові та блокові перекази будуть розглядатися на індивідуальній основі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located in the Kootenay Rocky Mountains of southeastern BC, we offer you lifestyle and learning opportunities to match our spectacular setting.

Located in the Kootenay Rocky Mountains of southeastern BC, we offer you lifestyle and learning opportunities to match our spectacular setting. Згорнути