$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Діловий світ постійно росте і змінюється, що робить його ідеальним промисловість для тих, хто отримав ступінь бакалавра ділового адміністрування. Цей тип мірою забезпечує випускників з глибоким розумінням того, що по… Детальніше

Діловий світ постійно росте і змінюється, що робить його ідеальним промисловість для тих, хто отримав ступінь бакалавра ділового адміністрування. Цей тип мірою забезпечує випускників з глибоким розумінням того, що потрібно, щоб стати лідером і прагнути до вершини.

Що таке BBA в області дизайну? Цей ступінь складається з багатьох різних областях дослідження, в результаті чого всебічно навичок, які можуть бути використані в різних галузях промисловості. Трьох- чотирьох-річних програм, щоб дати випускникам змінюється фон, необхідний для подолання розриву між бізнесом і мистецтвом світів. Хоча конкретні вимоги розрізняються залежно від обраного установи, багато програм вимагають від студентів, щоб завершити курси з математики, маркетинг, графічний дизайн, веб-дизайн і реклама.

Існує величезний акцент на візуальний в сьогодні 'и світу, а також ступінь у галузі дизайну дозволяє випускникам, щоб використовувати їх художні навички в поєднанні з адміністративною ноу-хау.У багатьох випадках, холостяк 'и ступінь потрібно для роботи, а також може призвести до більш високої заробітної плати. Комплексний ступінь, такі як BBA в області дизайну, може виявитися ще більш цінним для роботодавців.

Витрати, пов'язані із завершенням ступінь дизайн може варіюватися залежно від декількох факторів. Інститут вибору, його розташування і тип навчання може все це грає роль в тому, скільки буде коштувати навчання. Найкраще звернутися в школу прямо для точних оцінок витрат.

За заробляти бакалавра 'и ступінь в області дизайну, багато випускників приступлять до роботи в якості директорів мерчандайзингу, реклами або маркетингу. Поєднання бізнесу та дизайну дозволяє для багатьох випускників знайти роботу в державному і приватному секторах в широкому діапазоні професій. Деякі навіть вибрати, щоб бути по найму.

Хто зацікавлений у просуванні свого освіти слід розглянути програми онлайн.Заробіток BBA в дизайн виходячи з власного будинку, цілком можливо, і це особливо зручно для тих, хто не знаходиться поруч з університетом. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі. 

Згорнути
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
LIM College
Нью-Йорк, США

У цій практичній студійній програмі, яка підкреслює розвиток візуальних і технологічних навичок, ви будете розвивати свою творчість, поєднуючи її з практичним бізнес-ноу-хау я ... +

У цій практичній студійній програмі, яка підкреслює розвиток візуальних і технологічних навичок, ви будете розвивати свою творчість, поєднуючи її з практичним бізнес-ноу-хау як у фізичному, так і в цифровому просторі. -
BBA
Денна
англійська
Кампус