BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр ділового адміністрування (BBA) - ступінь програми, яка дозволяє зосередитись на цікавій вам галузі кар'єри. Більшість навчальних закладів вимагають диплом середньої школи до вступу. Курсові роботи зазвичай тривають від трьох до чотирьох років, і вони повинні підготувати вас до вступу на робочу силу.

Ви можете задатися питанням: "Що таке BBA у стійкому управлінні?" Мета цієї ступеня - навчити студентів в тому, як знайти рішення для викликів, з якими стикаються підприємства, які працюють на екологічно чистій компанії. Типова курсова робота може включати заняття з економіки, глобальної різноманітності та світової політики. Багато шкіл укладають старший рік із великим дослідницьким проектом. Також можуть проводитись стажування та навчання за кордоном.

Ви можете отримати корисні навички в BBA у програмі Sustainable Management, наприклад, стаючи екологічно обізнаними про вибір, який ви робите. Ви також можете стати креативним інструментом вирішення проблем та хорошим командним гравцем, які обидва є чудовими навичками для будь-якої роботи.

Перш ніж приймати рішення про програму, обов'язково порівнюйте витрати. Вартість заробітку BBA у сфері сталого управління відрізнятиметься від школи до школи. Місце навчання, заочна або заочна форма навчання, а також будь-який додатковий фактор курсу в загальній вартості.

Як випускник із BBA в галузі сталого менеджменту, ви можете знайти багато вакансій, відкритих для вас. Деякими можливостями є менеджер стійкості для корпорації, менеджера з постачання ланцюга, оцінювача впливу на навколишнє середовище та фахівця з екологічно чистої енергії. Випускники також можуть дотримуватися підприємницького духу та стати генеральним директором та власником екологічно свідомий компанії. Ви можете мати можливість працювати за кордоном як екологічний консультант для транснаціональних компаній.

Ви можете вибрати університети та коледжі по всьому світу для вашого BBA у сфері сталого управління. Також існують онлайн-курси, якщо ви віддаєте перевагу гнучкості. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

5 Результати в Стале управління Filter

Бакалавр ділового адміністрування (BBA) в управлінні сталістю

Sustainability Management School
BBA
Вер 2020
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Ступінь, яка вирішує проблеми стійкості, з якими стикаються лідери в глобальному бізнесі.

Детальніше

Сталий бізнес та інновації (BBA)

Windesheim University of Applied Sciences
BBA
Вер 2020
<
Денна
<
4 років
01 Чер 2020
англійська
Кампус

Офіційна назва: Глобальний проект управління та зміни. Ні. 1 голландська програма в галузі ділового адміністрування та управління. Орієнтований на сталий розвиток та бізнес, і ...

Детальніше

Глобальний проект BBA та управління змінами

Windesheim University of Applied Sciences
BBA
Вер 2020
<
Денна
<
4 років
01 Чер 2020
англійська
Кампус

Ні. 1 голландська програма в галузі ділового адміністрування та управління. Орієнтується на сталий розвиток та бізнес, інновації, глобальне здоров'я, громадянське суспільство, ...

Детальніше

Бакалавр ділового адміністрування (BBA) в галузі сталого управління модою

Sustainability Management School
BBA
Вер 2020
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Теоретичний і практичний ступінь, що вирішує проблеми стабільності, що стоять перед лідерами сьогоднішнього глобального бізнесу. Зрозумійте ключові проблеми та можливості стал ...

Детальніше

Бакалавр ділового адміністрування (BBA) в галузі сталого управління гостинністю

Sustainability Management School
BBA
Вер 2020
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Теоретична та практична ступінь, яка вирішує проблеми, пов'язані із стабільністю, що стоять перед лідерами сучасного глобального бізнесу. Орієнтована на одну з найбільш швидко ...

Детальніше