BEng (Hons) в галузі будівництва та менеджменту

Загальні відомості

Опис програми

Місія

Надайте найсучаснішу програму, яка відображатиме гнучкість у зміні, щоб відповідати швидким темпам нових технологій, що використовуються в будівельній галузі, а також досягти основних цілей BUE та факультету щодо сприяння культурному, економічному, соціальному та технологічному розвитку. через здатних випускників інженерної техніки та менеджменту, які навчаються за кращими академічними стандартами Великобританії, які є незалежними учнями.

Відмінні риси програми

Місія BUE повинна бути провідним постачальником високоякісної освіти у Великобританії в регіоні MENA. Університет прагне забезпечити Великобританії валідацію своїх програм і забезпечити студентові досвід, який відповідає стандартам Великобританії. Побудована на вершині інституційного забезпечення якості є тестовим рівнем валідації, і Факультет прагне забезпечити, щоб його члени, що підтверджують ВЕЛИКОБРИТАНІЮ, підтверджують, що його програма навчання відповідає стандартам Великобританії. Індикатором цього буде подвійна нагорода як єгипетського бакалавра, так і бенгу з англійського університету в галузі будівництва.

Кафедра цивільного будівництва BUE прагне надати сучасні технічні програми, такі як програма будівництва та управління (CEM), для того, щоб забезпечити авторитетного інженера-будівельника, який здатний підтримувати і справлятися з сьогоднішніми і завтра швидко змінюються високотехнологічні структури, технології будівництва та технології управління проектами. Програма пропонує унікальний набір модулів і спеціальних областей, які дозволяють студенту розвивати необхідні навички та / або фон для цієї мети.106983_audi3.png

Крім того, ми будемо прагнути до акредитації цієї програми навчання з Інститутом цивільного будівництва, провідним професійним органом Великобританії для цієї програми дисципліни. Акредитовані навчальні програми - це кращі та швидкісні маршрути для тих, хто прагне отримати професійну кваліфікацію кваліфікованого інженера (CEng).

Під час написання та, наскільки нам відомо, це поєднання академічної та професійної акредитації робить нашу програму будівництва та управління (CEM) у відділі будівництва (BUE), яка є досить унікальною як в Єгипті, так і в околицях.

Цілі програми

Будівельна техніка та управління спрямована на:

 • Надайте студентам:
  • систематичне розуміння бази знань з питань будівництва, будівельної інженерії та управління проектами;
  • здатність аналізувати складні питання як систематично, так і творчо,
  • здатність приймати правильне судження за відсутності повних даних і чітко повідомляти свої висновки;
  • здатність бути самореалізованим, інноваційним, у вирішенні та вирішенні проблем; і
  • незалежне навчання для подальшого професійного розвитку.
 • Запропонуйте широкий навчальний план, який забезпечує найсучасніші знання та практичні навички в галузі будівництва та управління проектами.
 • Забезпечити навчальне середовище, що дає можливість студентам, які володіють високими вродженими здібностями, досягти свого повного потенціалу, особисто та академічно, з тим, щоб після закінчення навчання вони могли вільно вибирати з різних кар'єри та мати розуміння, знання та особисту зрілість, щоб зробити швидкий внесок у вибрану вами область зайнятості або досліджень.
 • Надайте програму, яка відповідає навчальним вимогам усіх відповідних професійних установ, як національних, так і у Великій Британії, відповідно до статусу членства / кваліфікованого інженера.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Детальніше

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Згорнути