BEng (Hons) в галузі електротехніки та електронної техніки

Загальні відомості

Опис програми

Акредитований: IET

Мінг / Бенг Електротехніка та Електротехніка навчають вас конкурувати за широкий спектр можливостей працевлаштування у Великобританії та на міжнародному рівні. Отримавши широке розуміння нових електричних та електронних технологій, а також інженерного бізнес-середовища, ви також зможете розвинути необхідні навички керівництва, управління та комунікації та глобальну перспективу, необхідну для досягнення успіху в інженерній кар'єрі.

Швидкі досягнення в області комунікацій, сенсорних технологій, робототехніки та високошвидкісної електроніки у поєднанні з новими технологіями, такими як машинне навчання та комп'ютерне бачення, продовжують революціонізувати світ, в якому ми живемо.

Наша програма надає вам необхідні навички та досвід, що дозволить вам зайняти місце у світі, що швидко розвивається, у галузі електричної та електронної техніки, як творця інтелектуальних, підключених пристроїв та систем наступного покоління.

Ви коли-небудь замислювалися, які мобільні телефони та планшети будуть виглядати в майбутньому? Як ми можемо використовувати супутники для поліпшення нашого життя? Як ми можемо допомогти людям, просуваючи медичні пристрої? Які будуть виглядати автомобілі та транспортні системи наступного покоління? Як роботам робити речі краще? Які джерела стійких джерел енергії можливі? Де ми можемо піти з космічними дослідженнями? Ось деякі з питань, які цікавлять електронні галузі, тому ви не самотні, і ви йдете у правильному напрямку. Перші два роки надають студентам базові електричні та електронні навички, а в більш просунуті роки можна вибрати варіанти в спеціалізованих сферах. Наскільки це можливо, ми використовуємо практичну роботу з проектування, щоб допомогти вам розвинути свої практичні та навички вирішення проблем.

На четвертому курсі ви будете проводити індивідуальний проект, який пов'язаний або з дослідницькою діяльністю у відділі, такими як моніторинг стану енергетичних систем, комп'ютерне бачення або вдосконалення безпровідних мереж нового покоління або потенційно пов'язані з галузевою проектністю, такими як двигун керувати апаратним та програмним забезпеченням для стимулювання та керування інтелектуальними автомобілями або розробками сенсорів для Інтернет-речей наступного покоління. Ви також можете розробити свої власні ідеї та здійснити персоналізований проект.

Кандидати з більш високим рівнем досягнення можуть або безпосередньо зареєструватися на 5-річну ступінь МНН або переказ від BEng на будь-якому етапі навчання до закінчення навчання. Ступінь МНН надає вам можливість отримати інтегровану нагороду Майстрів, і таким чином продемонструвати професійну готовність роботодавців.

Студенти за програмою заохочуються скористатися можливостями для довгострокового індустріального розміщення та міжнародного обміну з партнерськими університетами у більш ніж 20 країнах.

Ця програма акредитована Інститутом інженерії та технології (IET), однією з найбільших в світі інженерних інститутів. IET Accreditation - це міжнародно визнаний стандарт, присуджений високоякісним програмам, які відповідають вимогам професійних інженерів.

Ваша кар'єра

Випускники можуть розраховувати на роботу в таких галузях, як мобільні системи, інтерактивні розваги, проектування робототехнічних систем, обробка зображень, штучний інтелект, зв'язок та мережа, автомобільне, аерокосмічне, нафтогазові, відновлювані джерела енергії, прилади та медичні системи, а також затребувані в ролях поза інженерних, де високо цінується їх навички вирішення проблем і широкі знання технології.

Що ти навчаπшся

Програма передбачає спільні перші два роки основних елементів, що охоплюють Електричні принципи, аналогові та цифрові електроніки, математику, розробку програмного забезпечення, механічні принципи, електричні системи та річний проектний проект. Назва та зміст модулів в наступні роки часто змінюються, коли розробляються навчальні плани та нові технології. Упродовж років студенти можуть розраховувати на проведення основних модулів з додатковими модулями, щоб персоналізувати свої навчальні та кар'єрні устремління.

Рік 3

Core: Цифрові та програмовані системи, інтегровані інженерні дослідження, інженерні операції та управління. Типові варіанти 3-го року включають в себе сигнали та проектування електронних систем, інженерну комунікацію, моделювання та аналіз даних, комп'ютерну техніку, контрольну інженерію, інженерний дизайн та аналіз або сигнали та електронні системи.

Рік 4

Core: Honors Project, обробка цифрових сигналів. Типові варіанти 4-го року включають Інтелектуальну робототехніку та Мехатроніка, Цифровий дизайн та комп'ютерну архітектуру, Бездротові зв'язки, Дизайн рівня систем, Інженерний дизайн та аналіз, Комп'ютерне проектування або Контрольне проектування

Рік 5 (MEng)

Основний: команда проекту Меньг. Типові варіанти 5-го року включають Digital Communications, Real-Time DSP, додатки вбудованих систем, обробку зображень та візуальну машину, оптичні комунікації, моделювання комп'ютерних мереж, бездротові та мобільні системи зв'язку, системи керування, промислові зв'язки та мережі або моніторинг стану.

Вимоги до вступу

Всі вимоги щодо в'їзду, перераховані тут, повинні використовуватися як керівництво та представляти мінімально необхідний для розгляду запит. Заявникам, які здійснили умовну пропозицію місця, може бути запропоновано досягти більшого, ніж вказано.

Рік 1

SQA Вища

BBCC на вищому навчальному закладі включає в себе математику та одну з фізичних, технологічних та інженерних наук

Рівень

ПЗС з математикою та фізикою плюс GCSE англійською мовою на C / 4

ILC вище

H2 H2 H3 H5, включаючи математику та фізику, плюс англійська на звичайному рівні O2

Диплом IB

24 бали повинні включати математику та фізику

BTEC

Рівень 3 Розширений диплом з електротехніки / електронної техніки на МММ

Рік 2

BTEC

Рівень 3 Розширений диплом з електротехніки / електронної техніки на DDM

Рік 3

HND

HND Electronics / Електротехніка та повинні включати математику для інженерних одиниць, частину 1, 2 та 3 або інженерну математику 1, 2, 3, 4 та 5 з B у градуйованих одиницях

англійська мова

Студенти, у яких рідна мова не є англійською, зазвичай вимагатиметься, щоб він мав еквівалент академічного тесту IELTS з оцінкою 6.0, без елемента якого менше 5.5.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви перебуваєте з більшості країн, що говорять англійською мовою, вам не потрібно буде надавати додаткові докази вміння володіти англійською мовою.

Додаткова інформація

Інша академічна та професійна кваліфікація

Кожна заявка до ГКУ розглядається на індивідуальній основі. Якщо ви не маєте типових вступних кваліфікацій, але можете продемонструвати відповідний досвід роботи та / або кредити від визнаних професійних організацій, ви можете мати право на участь у цьому курсі за допомогою програми визнання університету попереднього навчання.

Міжнародні Pathways

Якщо ви не відповідаєте вимогам англійської мови, ви можете мати право на отримання англійської мови для програми університетського навчання.

Комісії та фінансування

Плата за навчання залежить від вашого статусу. Що таке моя студентська плата?

Вартість навчання 2018/19

  • Будинок: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • ЄС: 1820 фунтів стерлінгів
  • Міжнародний: 11 500 фунтів стерлінгів

* Загальна плата за навчання для студентів RUK, які закінчують три-чотирирічний курс, обмежена на суму 27 750 гривень. Спеціальні збори підлягають підтвердженню шотландським урядом і можуть змінюватися після підтвердження.

Якщо ви розпочнете навчання у вересні 2018 або січні 2019 року, це щорічні або модульні збори, які застосовуються до тривалості вашого курсу; однак плата може змінюватися. Щоб дізнатись, як змінюються гонорари, перегляньте нашу політику щодо винагород та відшкодування.

Додаткові витрати

Окрім курсового навчання, ви можете зіткнутися з додатковими витратами під час вашого навчання в університеті.

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити стосовно стипендій, доступних для 2018/19, будь ласка, звертайтеся до команди з опитування студентів.

Міжнародні дати початку навчання для студентів

Для нових іноземних студентів орієнтаційні події починаються 14 вересня 2018 року . Цей додатковий час спеціально розроблений, щоб допомогти новим іноземним студентам вставати до Великобританії та ГКУ до початку загальної індукції та викладання студентів.

У цей період відбудеться безліч цікавих та інформативних заходів, включаючи кампус і міські тури, а також урочисті заходи, де ви зможете зустрітися з іншими іноземними студентами.

Розміщення та міжнародний обмін

Для того, щоб як доповнити, так і поширити технічні аспекти курсу, існують можливості для промислу впродовж року та міжнародних програм обміну.

Акредитація

Ступінь електротехніки та електронної інженерії при ГКУ акредитована Інститутом інженерії та технології (IET)

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Детальніше

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Згорнути