BEng (Hons) в електротехніці

Загальні відомості

Опис програми

Акредитований: IET EI

Зміна клімату та економічні рушійні сили означають сильний рух до відновлювальних джерел енергії від вітрової, хвильової та припливної енергії та, відповідно, збільшення попиту на інженерів енергосистеми.

Ця програма розроблена у співпраці з промисловістю та має сильний акцент на практичному досвіді. Це забезпечує широку освіту в галузі електричної, механічної та електронної техніки, поряд з модулями спеціалістів з енергетики та енергетичної електроніки.

Ви матимете доступ до добре обладнаних комп'ютерних інженерних та електричних та електронних лабораторій з провідними технологіями, а також для двох промислових місць.

Ваша кар'єра

Випускники цієї програми, швидше за все, будуть значним попитом у таких світових енергетичних компаній, як Howden, GEC, Doosan, Babcock, Scottish Power та Weir Group.

Що ти навчаπшся

Рік 1

Забезпечує низку основних концепцій ІТ та принципів електротехніки, електроніки та машинобудування.

Рік 2

Представляє обов'язки менеджменту професійного інженера, математики, термодинаміки, енергетичних ресурсів, генерації

Рік 3

Контрольно-вимірювальна техніка, електронні електронні системи, завод

Рік 4

Проект Honor, Технологія енергетичних систем, Електричні машини, Технології відновлюваної енергетики, Техніка управління.

Вимоги до вступу

Всі вимоги щодо в'їзду, перераховані тут, повинні використовуватися як керівництво та представляти мінімально необхідний для розгляду запит. Заявникам, які здійснили умовну пропозицію місця, може бути запропоновано досягти більшого, ніж вказано.

Вимоги до вступу на повну ставку

Рік 1

SQA Higher: BBBC на вищому навчальному закладі включає в себе математику та ін. З фізики, технологічних досліджень або інженерної науки

Рівень: ПЗЗ з математикою та фізикою плюс GCSE англійською мовою на C / 4

ILC Вища: H2 H2 H3 H5, включаючи математику та фізику, а також англійська на звичайному рівні O2

Диплом IB: 24 бали повинні включати математику та фізику

BTEC: Розширений диплом 3-го рівня з питань інженерії в МММ

Рік 2

BTEC: Розширений диплом 3-го рівня в галузі електротехніки / електронної техніки на DDM

Рік 3

HND Electrical or Electronic Engineering з B в класі та Інженерна математика 1, 2, 3, 4 і 5.

Відвідування та проходження в літній школі математики важливо для тих, хто не має інженерної математики 5. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.gcu.ac.uk/mathsummerschool.

Неодноразові вимоги до вступу

Рік 1

HNC Electrical or Electronic Engineering або інший відповідний інженерний предмет з B в градуйній одиниці 1 і включають інженерні математики 1 і 2.

Рік 2

HND Electrical or Electronic Engineering або інший відповідний інженерний предмет з B у градуйованому підрозділі та включати в себе інженерну математику 1,2, 3 та 4.

Вимоги щодо працевлаштування

Неповний робочий день заявники повинні працювати на повну зайнятість та працювати під своїм роботодавцем.

англійська мова

Студенти, у яких рідна мова не є англійською, зазвичай вимагатиметься, щоб він мав еквівалент академічного тесту IELTS з оцінкою 6.0, без елемента якого менше 5.5.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви перебуваєте з більшості країн, що говорять англійською мовою, вам не потрібно буде надавати додаткові докази вміння володіти англійською мовою.

Додаткова інформація

Інша академічна та професійна кваліфікація

Кожна заявка до ГКУ розглядається на індивідуальній основі. Якщо ви не маєте типових вступних кваліфікацій, але можете продемонструвати відповідний досвід роботи та / або кредити від визнаних професійних організацій, ви можете мати право на участь у цьому курсі за допомогою програми визнання університету попереднього навчання.

Міжнародні Pathways

Якщо ви не відповідаєте вимогам англійської мови, ви можете мати право на отримання англійської мови для програми університетського навчання.

Комісії та фінансування

Плата за навчання залежить від вашого статусу. Що таке моя студентська плата?

Вартість навчання 2018/19

  • Будинок: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • ЄС: 1820 фунтів стерлінгів
  • Міжнародний: 11 500 фунтів стерлінгів

* Загальна плата за навчання для студентів RUK, які закінчують три-чотирирічний курс, обмежена на суму 27 750 гривень. Спеціальні збори підлягають підтвердженню шотландським урядом і можуть змінюватися після підтвердження.

Якщо ви розпочнете навчання у вересні 2018 або січні 2019 року, це щорічні або модульні збори, які застосовуються до тривалості вашого курсу; однак плата може змінюватися. Щоб дізнатись, як змінюються гонорари, перегляньте нашу політику щодо винагород та відшкодування.

Для студентів, які працюють за сумісництвом, може бути виставлено рахунок за повну річну плату або за кількість модулів, що закінчилися за навчальний рік. Студенти можуть мати право платити це частинами протягом року. Переглянути оплату заочного та дистанційного навчання.

Додаткові витрати

Окрім курсового навчання, ви можете зіткнутися з додатковими витратами під час вашого навчання в університеті.

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити стосовно стипендій, доступних для 2018/19, будь ласка, звертайтеся до команди з опитування студентів.

Міжнародні дати початку навчання для студентів

Для нових іноземних студентів орієнтаційні події починаються 14 вересня 2018 року . Цей додатковий час спеціально розроблений, щоб допомогти новим іноземним студентам вставати до Великобританії та ГКУ до початку загальної індукції та викладання студентів.

У цей період відбудеться безліч цікавих та інформативних заходів, включаючи кампус і міські тури, а також урочисті заходи, де ви зможете зустрітися з іншими іноземними студентами.

Професійна акредитація

Електротехнічний інженерний ступінь акредитований IET Інститутом інженерії та технології та EI Institute of Energy. Курсова робота розроблена таким чином, щоб відповідати вимогам UKSPEC UK Standard for Professional Engineering компетенції Інженерної ради Великобританії та MEng Pathways відповідають академічним вимогам для C.Eng Chartered Engineer status.

Працевлаштування

Два промислових місця розташування пропонуються, один з яких займає 48 тижнів. Це не обов'язкові місця розташування та не гарантується.

Сили HM

У партнерстві з силами HM, GCU визначив, що ця програма особливо підходить для військових та колишніх військових чоловіків і жінок. Відвідайте зону кар'єри військ ЗС для отримання додаткової інформації про послуги, які ми надаємо.

Методи оцінки

Екзамени, курсові роботи, класні тести, презентації, комп'ютерні вправи та письмові звіти використовуються для оцінки ваших досягнень під час навчання.

Наша мета полягає у створенні можливостей наших студентів у сферах, які вимагають роботодавці у світовій економіці знань, шляхом зв'язку з роботодавцями, щоб надати студентам справжній навчальний досвід, який поєднує в собі відповідні дослідження. Наші студенти вважають, що одна з основних сильних сторін цього Програма навчання - це інші студенти, які зараз навчаються, проводять навчання на умовах неповного робочого часу, при цьому вони працюють на повному робочому місці або фінансують міжнародні компанії. Цінний досвід цих студентів повертається у класі та неофіційно ділиться на користь однокурсників.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Детальніше

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Згорнути