BS в області комп'ютерних наук

Загальні відомості

Опис програми

BS в області комп'ютерних наук

Комп'ютерна наука не наука комп'ютера-це наука про вирішення проблем за допомогою комп'ютера. Якщо ви інформатика майор, ви будете бачити це в багатьох формах-дослідженні алгоритмів, машинних апаратного забезпечення, мов програмування, операційних систем, проектування баз даних, і багатьох інших. Можливості кар'єрного росту в рівній мірі різноманітні, інженер-програміст, менеджер баз даних, адміністратор, менеджер проектів, і багато інших. Бюро статистики праці США, частина Міністерства праці США, прогнозує, що за 2006-2016 років, три з шести занять, які будуть один з найбільш швидко зростаючих і зареєструвати найбільший чисельний зростання буде обчислення суміжних професій.

Оскільки комп'ютери настільки широко, ступінь інформатики дає можливість вплинути в світі науки, бізнесу, охорони здоров'я, освіти, права, мистецтва, розваг, або майже все інше, що вас цікавить. Навіть якщо ви не інформатика основні, приймаючи комп'ютерні курси науки поліпшите ваше логічне мислення і навички вирішення проблем.

Місія

Місія факультету обчислювальної техніки полягає в наступному:

 • Навчають інформатику майорів в суворої програми ступеня BS так, що випускники готуються ввести високоякісні технічні професійні позиції або перейти до аспірантури
 • Забезпечити комп'ютерну освіту, яке служить потребам різних студентських компонентів університету

Мета навчання студентів в майора

Бакалавр наук в області комп'ютерних наук призначений для підготовки студентів до успіху в якості професіоналів інформатики. Студенти, які закінчили цієї програми повинні мати можливість застосувати свої знання до конкретної проблеми проектування, в тому числі з докладним описом технічних характеристик, аналізу проблеми, і забезпечення розробки і реалізації, що функції за бажанням, під час зустрічі критерії продуктивності, надійність, ремонтопридатність і вартості , Широкий фон в галузі гуманітарних та соціальних наук, а також курс підкреслює професійної етики, дає студентам основи для розуміння наслідків для суспільства роботи, що виконується в обраній ними професії.

Студенти обробки цієї програми також повинні бути підготовлені до аспірантури в області комп'ютерних наук.

Особливості Наукової комп'ютерної програми

Комп'ютерні науки в UH Хіло пропонують невеликі розміри класу, дуже доступні викладач, які беруть великий інтерес студентів успіху, можливості для досвіду команди, і сильне почуття спільності серед студентів-старшокурсників. Студенти в цій програмі в цілому оцінка вище середнього показника по країні на Achievement Test Основні поля в області обчислювальної техніки, а також випускники працюють великі компанії в Гаваях і на материку.

Річного інженерно послідовність програмного забезпечення, CS 460-461 Software Engineering I (3), Software Engineering II (3), надає проект на основі досвіду дипломний, який спирається на знання і навички, виділені з попередніх курсів, і підкреслює спільну роботу, необхідну для вирішення реальних проблем.

Департамент також пропонує ряд курсів, призначених для не-комп'ютерно-наукових спеціальностей: CS 100 Пе Of Computer Sci (3), CS 101 Цифрові інструменти для Info World (3), CS 102 MS Office Інструменти для Math & Sci (3) / МАТЕМАТИКА 111 MS Office Інструменти для Math & Sci (3), CS 130 бек Графіка, Гра Programg (3), CS 135 Анімація Програмування (3), CS 137 Digital Media з Flash (3), CS 200-201 Web Technology I (3), Web Technology II (3) і CS 300 Web Site Management (3). Ці курси в значній мірі лабораторно-орієнтованої, даючи студентам значний практичний досвід. Для того, щоб допомогти студентам в освоєнні технологій, з якими вони стикаються в цих курсах, Департамент розробив ряд навчальних посібників, у тому числі спеціалізованих лабораторних посібників, спеціалізованого програмного забезпечення, аудіо-відео файлів підручник, і ретельно структурованих лабораторних вправ.

Хіла Науковий відділ UH Комп'ютер займає три лабораторії, два класних кімнат, адміністративний офіс мережі і кілька прилеглих викладачів відділень. Всі лабораторні та офісні робочі станції є частиною локальної мережі, а також мають високошвидкісні підключення до Інтернету. Всі робочі станції налаштовані з підключенням до обох серверів Windows, Департаменту та серверів Linux, так як навчальні та науково-дослідні потреби вимагають.

BS в області комп'ютерних наук Вимоги

Група 1. Загальна освіта Основні, площа і інтегративні Вимоги

Студенти можуть вибрати, щоб закінчити під Загальноосвітній Basic, область, і вимоги до інтегративної і випускні вимоги в силу в момент вони увійшли в систему ем, коли вони увійшли UH Хіло, або коли вони закінчать, за умови, що немає ніякої перерви в реєстрації.

Студенти повинні зустрітися зі своїм науковим керівником, щоб гарантувати, що вони записатися на курси, які дозволять їм виконати ці вимоги, а також вимоги до основних і для закінчення школи. На деякі курси передбачено відповідати як загальні вимоги до освіти і основним вимогам.

Нові GE основні, основні і інтеграційні вимоги і списки сертифікованих курсів розміщені на веб-сайті загальної освіти.

Група 2. Основні вимоги (76 кредитів)

1.Related Вимоги до майора (21):

 • МАТЕМАТИКА 205 Обчислення I (4)
 • МАТЕМАТИКА 206 числення II (4)
 • МАТЕМАТИКА 311 Введення Лінійна алгебра (3)
 • PHYS 170-170L Gen Phys I: Механіка (4), Gen Phys я Lab (1)
 • PHYS 171-171L Gen Phys II: Єлець і магнетизм (4), Gen II, Phys Lab (1)

2.Computer Наука Необхідні основні курси (43):

 • CS 141 Дискретні Математика для Comp Sci I (3)
 • CS 150 Введення в інформатику I (3)
 • CS 151 Введення в Computer Sci II (3)
 • CS 241 Дискретні Математика для Comp Sci II (3)
 • CS 266 Комп Орг & Збірка Ланг (3)
 • CS 321 Структури даних (3)
 • CS 407 Введення в чисельний аналіз I (3)
 • CS 410 Elemts Комп'ютер Architec (3)
 • CS 420 баз даних Нутрощі (3)
 • 430 Операційні системи CS (3)
 • CS 450 Орг програмування Ланг (3)
 • CS 460 Software Engineering I (3)
 • CS 461 Software Engineering II (3)
 • CS 470 теорії обчислень (3)
 • CS 495 CS Професійний семінар (1)

3. Чотири Комп'ютерні науки Необхідні факультативні курси (12)

 • Один курс з наступних (3):
  • CS 340 Графічні інтерфейси користувача (3)
  • CS 350 Системи програмування (3)
 • Два курсу з (6) наступним чином :
  • CS 421 Database Systems Design (3)
  • CS 431 Мережі та Commun даних (3)
  • CS 440 штучного інтелекту (3)
  • CS 451 Компілятор теорії (3)
 • Ще один 400-рівня CS Звичайно , раніше не прийняті (3)

Загальна кількість годин Семестр Необхідні для BS в області комп'ютерних наук

потрібно 120 кредитів.

примітки

 1. Як мінімум 2,0 ГПД потрібно.
 2. Сорт «C» або краще в кожному курсі CS потрібно для ступеня і в математиці 311 інтро лінійної алгебри (3).
 3. 45 кредитів в курсах в 300- або 400-рівня потрібно.
 4. Щоб отримати ступінь бакалавра наук в області комп'ютерних наук, студенти повинні виконати вимоги до основних і задоволення всіх інших вимог ступеня бакалавра Університету.
 5. Студенти повинні завжди перевіряти курс передумови і частоту, з якою пропонуються курси.
 6. Для того, щоб забезпечити просування до завершення ступеня, студенти, настійно рекомендується , щоб зустрітися з радником кожного семестру до реєстрації і використовувати корисні засоби планування , що надаються Департаментом.
 7. В цілому три писати інтенсивні курси необхідні для основних. Студентам пропонується прийняти творчість інтенсивного курсу від англійського відділу.
Останнє оновлення May 2017

Про навчальний заклад

The University of Hawai?i at Hilo is a state university with a private college atmosphere. We offer small class sizes, a low faculty-to-student ratio and opportunities for research and hands-on learni ... Детальніше

The University of Hawai?i at Hilo is a state university with a private college atmosphere. We offer small class sizes, a low faculty-to-student ratio and opportunities for research and hands-on learning. Згорнути