BS мехатроніка інженерія

Загальні відомості

Опис програми

ПРО МЕХАТРОНІКУ

Мехатроніка - це швидко зростаюча галузь техніки, яка є міждисциплінарною за своєю природою, оскільки поєднує аспекти механіки, теорії управління, обчислювальної техніки та електроніки з метою вдосконалення та оптимізації конструкції та функціональності систем, а також робить їх більш економічними і надійний. Промислові роботи та безпілотники є типовими прикладами систем мехатроніки: вони включають аспекти електроніки, механіки та обчислювальної техніки. Сучасне виробниче обладнання складається з мехатронних модулів, які інтегровані відповідно до відповідної архітектури управління. Популярні приклади включають автомобільні підсистеми, включаючи антиблокувальні гальма та систему обертання, а також повсякденне обладнання, таке як камери з автофокусом, відео, жорсткі диски та програвачі компакт-дисків.

Складність мехатроніки вимагає принаймні ступеня бакалавра, щоб потрапити в поле. Хоча Бюро статистики праці США (BLS) не надає конкретної інформації про заробітну плату для інженерів-мехатроніків, воно показує, що середня річна заробітна плата для всіх спеціалізованих інженерів, що не належать до категорії, станом на травень 2013 року становила 92 680 доларів. Середні 50% цих фахівців заробляли між 68 610 доларами. та 117 930 доларів на рік.

ПОТРЕБА В МЕХАТРОНІЦІ В CI

Нармандські острови ХСС - єдиний державний університет у графстві Вентура. Кампус стратегічно розташований на так званому «101 технічному коридорі», де ділиться сусідством з такими компаніями, як Amgen, Haas, Teledyne Technologies, HRL Laboratories та багатьма іншими, не кажучи вже про військово-морські бази Пойнт Мугу та Порт-Хуенеме, а також Lockheed, Rocketdyne та інші компанії в районі Лос-Анджелеса. Тому існує велика потреба та попит на інженерів у місцевій промисловості та громаді.

Місцеві компанії рішуче підтримують створення інженерної програми в університетському містечку, і в 2013 році було підготовлено вичерпний звіт з рекомендацією щодо ступеня інженера, який би відповідав потребам громади. У цьому звіті було зазначено, що округ Вентура щороку наймає близько 290 інженерів, не кажучи вже про те, що місцеві військово-морські бази посилають своїх офіцерів для закінчення інженерних ступенів по всій країні, що призводить до великих витрат для флоту та втрати доходу для округу Вентура.

РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

Ми передбачаємо, що Мехатроніка матиме такі результати навчання за програмою:

Будьте компетентними інженерами та вирішувачами проблем.

Володіють високим рівнем ерудиції в галузі мехатроніки.

Мати знання стандартних інженерних засобів та їх застосування в галузі.

Будьте ефективними комунікаторами.

Будьте готові взяти на себе інженерні роботи у найрізноманітніших галузях техніки.

На основі нашого досвіду та досвіду інших програм ми пропонуємо наступний початковий невеликий набір результатів навчання студентів:

Застосовуйте знання з математики, природознавства та техніки.

Проектуйте експерименти для оцінки характеристик мехатронної системи або компонента з урахуванням специфікацій.

Сконструюйте мехатронну систему, компонент або процес для задоволення бажаних потреб.

Визначте та розв’яжіть інженерну задачу.

Розробити та захистити письмову заяву про професійну етичну відповідальність, що стосується сфери їх вивчення.

Можливість спілкування ефективно.

1 буде висвітлено в перші два роки наукових та вступних курсів (програмування, обчислення, хімія, фізика тощо), а суворе логічне / критичне мислення буде викладатися на багатьох курсах, наприклад MATH / PHIL 230. 2, 3 , 4 буде висвітлено на декількох курсах, наприклад, інженерний дизайн буде викладатися в EMEC 225, тоді як вирішення інженерних задач буде викладатися в Mobile Robotics (EMEC / COMP 470) або вбудованих системах (EMEC / COMP 462). Навички спілкування викладатимуть на загальноосвітніх курсах, таких як курси письма на першому курсі.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. ... Детальніше

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. Established in 2002, we’re the youngest of 23 campuses in the CSU family. Згорнути