BACHELORSTUDIES

Ступінь BSc або бакалавр наук, можна отримати після навчання від трьох до п'яти років.  В процесі навчання студенти набувають загальні та спеціалізовані навички, які будуть корисні як для продовження освіти, так і в професійній кар'єрі.

Отримання освіти в області біології може дати старт кар'єрі в області охорони здоров'я, навчання, охорони навколишнього середовища та біотехнології. Він також може сформувати базу, необхідну для отримання докторського ступеня в клінічних або дослідницьких областях.

Навіть якщо ви вирішите Східної Африки міфологічні, чарівні Танзанії; Сенегалу, земля Teranga або Південній Африці, з її широкими можливостями, щоб вбратися і служити, дослідження в Африці буде переважною.

3 Результати в Біологія, Африка Filter

Бакалавр з зоології

University of Johannesburg
BSc
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Відзнаки бакалавра зоології

Детальніше

Біологія бакалавра

Botswana International University Of Science And Technology
BSc
Вер 2020
англійська
Кампус

Основні напрямки Біології включають фундаментальне розуміння клітин і субклітинних структур, біологічних молекул і молекулярної біології, фізіології та адаптації організмів, е ...

Детальніше

Бакалавра в галузі мікробіології

Igbinedion University, Okada
BSc
Бер 2021
<
Денна
<
4&nbsp;-&nbsp;5 років
англійська
Кампус

Програма інтегрує доктрини і концепції з області генетики, біохімії, хімії, екології, імунології, фізіології, бактеріології, вірусології, статистика, ботаніка, зоологія і, нар ...

Детальніше