BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

При вступі до університету студенти можуть навчатися на програмах бакалаврату наук або BSc.  Такі програми користуються високою популярністю, оскільки допомагають студентам отримати цінні знання для кар'єри і для продовження освіти.  

Вивчення різних біологічних аспектів людського тіла може стати основою для подальшого навчання в області фармакології або в медичній школі. Ті, хто хоче викладати наукову дисципліну, можуть поєднати біологічну освіту з отриманням знань в галузі викладання.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

3 Результати в Біологія, Лондон Filter

Бакалавр з відзнакою в галузі біологічних наук

University of Westminster
BSc
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Ступінь бакалавра (з відзнакою) з біологічних наук з Вестмінстера надасть вам міцну академічну основу в біологічних знаннях і ключових навичках, щоб ви були готові задовольнит ...

Детальніше

Бакалавр (з відзнакою) біологія

University of Cumbria
BSc
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Біологія, по суті, вивчення життя, який включає в себе цілий спектр видів, починаючи від найпростіших одноклітинних організму, аж до складності людської формі. ...

Детальніше

Бакалавр з відзнакою в когнітивній та клінічній неврології

University of Westminster
BSc
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Цей захоплюючий міждисциплінарний курс вивчає, як структура і функція мозку породжують психічні процеси, в той час як вона взаємодіє з її фізичним, соціальним і культурним сер ...

Детальніше