$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр наук є ступінь бакалавра, що багато студентів отримують. Цей ступінь зазвичай висуває особливі вимоги класу. Після того, як студенти закінчують ці курси, вони можуть вивчати специфічну тему, пов'язану з їх м… Детальніше

Бакалавр наук є ступінь бакалавра, що багато студентів отримують. Цей ступінь зазвичай висуває особливі вимоги класу. Після того, як студенти закінчують ці курси, вони можуть вивчати специфічну тему, пов'язану з їх майбутньою кар'єрних цілей, таких, як вища освіта.

Що таке бакалавр в галузі вищої освіти? Це програма спрямована на студентів, які зацікавлені в навчанні на рівні середнього - середній школі і середній школі. Курсова робота спрямована на підготовку студентів до роботи в якості успішних вчителів. Оскільки основним орієнтована на середньої освіти, студенти, як правило, вибрати фокус предмет, який вони планують на навчанні, як тільки вони закінчили. Є кілька різних предметів ви можете зосередитися на тому числі іспанська, фізичне виховання, англійська, математика, природничі науки, і багато іншого.

Є багато переваг для отримання ступінь бакалавра наук в сфері вищої освіти. Якщо ви вирішите стати вчителем, ви будете насолоджуватися перевагами гнучкого графіка і стабільної кар'єри.У вас також є можливість отримати більше шкільного, так що ви можете отримати свій PHD. Якщо ви любите, щоб дізнатися, що це може бути корисним варіантом для вас.

Вартість відвідують школу, щоб отримати ваш Бакалавр змінюється. Ви повинні будете заплатити за навчання і книги кожен семестр на додаток до інших зборів. Багато хто вважає, що ці витрати варті того через вигоди, які вони отримують.

Після того, як Ви закінчили, цілком імовірно, що ви станете учителем. Де ви будете вчити до вас. Ви можете шукати роботу в середніх школах і вузах в вашому районі навчальних класів, які відносяться до суб'єктів ви вчилися в коледжі. Вам також буде кваліфікований, щоб працювати в якості заміни вчителя.

Якщо ви зацікавлені в отриманні вашого бакалавра наук, то ви повинні звернутися в Інтернеті. Існують різні програми на вибір, як на території кампуса і онлайн, і важливо, щоб знайти той, який відповідає вашим потребам.Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
Park University
Парквіль, США +1 Більше

Бакалавр наук в галузі освіти - програма середньої школи Освіта охоплює освіту дітей з 5-го класу через 9 класу і призводить до викладацької сертифікації. Цей ступінь вимагає ... +

Бакалавр наук в галузі освіти - програма середньої школи Освіта охоплює освіту дітей з 5-го класу через 9 класу і призводить до викладацької сертифікації. Цей ступінь вимагає мінімум 120 загальних кредитних годин, щоб закінчити. -
BSc
Денна
Кампус