BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр наук (бакалавр), може бути вельми корисним для різних осіб. Якщо ви тільки вступає на ринок праці або хочете просувати в поточному полі, вища освіта може допомогти поставити вас попереду ваших конкурентів. У сьогоднішньому конкурентному ринку праці, важливо, щоб всі важелі ви можете отримати.

Деякі можуть задатися питанням, "Що таке бакалавр в області міського планування?" Це ступінь, яка готує осіб для вирішення питань управління, пов'язаних зі змінами в природному та штучному середовищі. Дослідження зосереджені головним чином на міських та соціальних питань, поряд із загальними бізнес-процедур і практики управління. Після завершення програми, студенти оснащені вирішувати екологічні проблеми як всередині країни, так і на глобальному.

З його сильним соціальних та управлінських аспектів, ця ступінь може бути застосований до ряду різних областей і дисциплін.Це робить випускник дуже різносторонній, багатогранний, і в змозі виконувати завдання в рамках ряду різних робочих місць. Це може бути дуже привабливим для деяких підприємств.

Там немає жодного набір вартість бакалавра в області міського планування. Є кілька різних чинників, які грають у витрати. Розташування школи, середня вартість відвідування, і чи можете ви вчитися на кампусі або в Інтернеті все сприяє до ціни.

Є ряд різних можливостей для кар'єрного зростання, доступних з цього ступеня. З акцентом на соціальних дисциплін та управління, люди можуть легко переходити в ролі людини ресурсів, а також ряд різних керівних посадах люди. Випускники можуть розраховувати на роботу або в приватних або державних секторах. З цього ступеня, можна з нетерпінням очікуємо укладення низьким в середньому положенні управління.

Якщо ви зацікавлені в тому, різниця у вашому співтоваристві або по всьому світу, бакалавр в області міського планування може бути для вас.Для початку, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

1 Результати в Міське планування Filter

Бакалавра в галузі архітектури, містобудування та будівельних наук

Eindhoven University of Technology
BSc
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Подивіться навколо себе, в будинку або районі, в якому ви живете або в школі ви відвідуєте. Ваше оточення багато в чому визначаються архітектурою і (цивільної) техніки. ...

Детальніше