Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Багато людей вибирають, щоб переслідувати ступінь бакалавра наук або бакалавра, після закінчення середньої школи в якості методу розширення їх перспективи працевлаштування та зміцнення їх зарплати. Більшість програ… Детальніше

Багато людей вибирають, щоб переслідувати ступінь бакалавра наук або бакалавра, після закінчення середньої школи в якості методу розширення їх перспективи працевлаштування та зміцнення їх зарплати. Більшість програм Бакалавра будуть завершені протягом трьох-п'яти років і включають в себе тісну відгук і вивчення конкретної предметної області.

Просто те, що бакалавр в міський дизайн? Це комплексна програма ступеня часто здійснюється в середньому протягом чотирьох років, і призначений для тих, хто хоче створити дохідну кар'єру в галузі архітектури, ландшафтної архітектури, або місто і міського планування і розвитку. Студенти в цих програмах, як правило, вивчати такі теми, як економічного і суспільного розвитку, міського планування, планування транспортування, розвитку житлового будівництва, і збереження історичного, серед інших областях.

Бакалаврів часто роблять більше грошей, ніж інші в своїй області, що не градусів, або з меншим ступенем.Вони також, як правило більш зайнятою і легше знайти роботу в різних глобальних налаштувань, ніж ті, хто не ступенів.

Через зміни на основі таких факторів, як курс популярності і престижу школи пропонують кожну програму, вартість навчання за програмами міського дизайну ступеня істотно розрізняються. Майбутні студенти просять зв'язатися з офіси прийому шкіл вони розглядають для відповідної інформації за навчання.

Ті, хто ефективно запрацювати бакалавра наук в області міського дизайну готуються для різних ролей, у тому числі багато в уряді, політиці та державному секторі. Деякі випускники бакалавра наук в програмах міського планування перейти, щоб стати державні посадові особи, містобудівники і менеджери, історичні захисники чи спільноти розробників.Інші ще воліють використовувати їх бакалавра градусів, як основа необхідності проводити навіть вищу академічну призначення і перейти на роботу до ступеня магістра в галузі міського планування, містобудування чи аналогічній сфері.

Численні освіти і можливості кар'єрного росту рясніють для тих, хто зацікавлений у міському плануванні та розвитку. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
MEF University
Maslak, Туреччина

Наша програма підкреслює відповідальність архітекторів за їх вплив на навколишнє середовище. Наші випускники сприятимуть новому розумінню дизайну, заснованому на етично відпов ... +

Наша програма підкреслює відповідальність архітекторів за їх вплив на навколишнє середовище. Наші випускники сприятимуть новому розумінню дизайну, заснованому на етично відповідальному підході до навколишнього середовища, і, таким чином, активно залучаються до створення кращого світу. Ми передбачаємо майбутнє, де наші випускники прокладають шлях до більш екологічно стійких способів проектування не тільки в Туреччині, але й у всьому світі. -
BSc
Денне навчання
8 семестри
англійська
Кампус
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here