BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Багато людей вибирають, щоб переслідувати ступінь бакалавра наук або бакалавра, після закінчення середньої школи в якості методу розширення їх перспективи працевлаштування та зміцнення їх зарплати. Більшість програм Бакалавра будуть завершені протягом трьох-п'яти років і включають в себе тісну відгук і вивчення конкретної предметної області.

Просто те, що бакалавр в міський дизайн? Це комплексна програма ступеня часто здійснюється в середньому протягом чотирьох років, і призначений для тих, хто хоче створити дохідну кар'єру в галузі архітектури, ландшафтної архітектури, або місто і міського планування і розвитку. Студенти в цих програмах, як правило, вивчати такі теми, як економічного і суспільного розвитку, міського планування, планування транспортування, розвитку житлового будівництва, і збереження історичного, серед інших областях.

Бакалаврів часто роблять більше грошей, ніж інші в своїй області, що не градусів, або з меншим ступенем.Вони також, як правило більш зайнятою і легше знайти роботу в різних глобальних налаштувань, ніж ті, хто не ступенів.

Через зміни на основі таких факторів, як курс популярності і престижу школи пропонують кожну програму, вартість навчання за програмами міського дизайну ступеня істотно розрізняються. Майбутні студенти просять зв'язатися з офіси прийому шкіл вони розглядають для відповідної інформації за навчання.

Ті, хто ефективно запрацювати бакалавра наук в області міського дизайну готуються для різних ролей, у тому числі багато в уряді, політиці та державному секторі. Деякі випускники бакалавра наук в програмах міського планування перейти, щоб стати державні посадові особи, містобудівники і менеджери, історичні захисники чи спільноти розробників.Інші ще воліють використовувати їх бакалавра градусів, як основа необхідності проводити навіть вищу академічну призначення і перейти на роботу до ступеня магістра в галузі міського планування, містобудування чи аналогічній сфері.

Численні освіти і можливості кар'єрного росту рясніють для тих, хто зацікавлений у міському плануванні та розвитку. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Міський дизайн Filter

Бакалавр наук в галузі архітектури

MEF University
BSc
<
Денне навчання
<
8 семестри
англійська
Кампус

Наша програма підкреслює відповідальність архітекторів за їх вплив на навколишнє середовище. Наші випускники сприятимуть новому розумінню дизайну, заснованому на етично відпов ...

Детальніше