BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь бакалавра наук може бути вельми корисним для цілого ряду різних людей. Для тих, хто тільки вступає на ринок праці, він може допомогти, щоб розмістити їх попереду конкурентів. Особи, які вже встановлені в їхній кар'єрі може переслідувати їх бакалавра, щоб допомогти їм просунутися у своїй галузі. Незалежно шлях, бакалавр може допомогти людям дістатися туди, де вони хочуть йти.

Що бакалавра в містобудуванні? Це ступінь, яка готує осіб на керівні посади протягом різних проектів розвитку. Студенти не тільки вчитися і майстер загального управління принципи, політику та процедури, але вони також отримати уявлення про соціально-економічних тенденцій і практики. Після завершення цієї програми, випускники готові управляти різними будівельні та розвитку проектів на місцевому та по всьому світу.

З широким рамках цієї програми ступеня, студенти отримують міждисциплінарного досвіду.В результаті, вони стають обізнані про різних управлінських аспектів, який робить їх універсальними робочими. Це може бути дуже привабливим для найму підприємствам.

Існує не набір вартість бакалавра в містобудуванні. Різні чинники сприяють ціною. Чи студент досліджень особисто або онлайн, розташування школи і середня вартість відвідування все зважити, щоб визначити, витрати кожного студента.

З цього ступеня, є кілька різних варіантів кар'єри доступні. Більшість випускників вирішили продовжити деяку форму керівну посаду, будь то в розвитку будівництва, логістики або управління людьми. З економічної підготовки, деякі люди підприємство у фінансовій сфері. Ті, зі спритністю для підприємництва може розглянути питання про відкриття свого власного управління фірми або виступаючи в якості підрядника різних фірм. З такою багатогранною ступеня, є ряд різних високооплачуваних варіантів для розгляду.

Є ряд програм бакалаврату 'и якості міського розвитку для одного, щоб вибрати з. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

4 Результати в Містобудування Filter

Ступінь бакалавра в галузі інтелектуальної будівлі та менеджменту

Albstadt-Sigmaringen University
BSc
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
7 семестри
німецький
Кампус

Ті, у кого є різні інтереси, не хочуть обмежуватися лише певною галуззю навчання і прагнуть до складних позицій, цілком правильні в бакалаврській програмі Smart Building Engin ...

Детальніше

Бакалаврська програма зі сталого міського розвитку - технології

Tampere University
BSc
Сер 2020
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Кампус

Міста надихають арени для бізнесу, культури та побуту. Однак вони стикаються зі складними проблемами, пов'язаними з довкіллям та добробутом людей. Бакалаврська програма зі ста ...

Детальніше

Бакалавр (з відзнакою) / Диплом / HNC Житлові дослідження

Cardiff Metropolitan University
BSc
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Завдяки консультаціям з Інститутом житлового будівництва (CIH), студентами та роботодавцями, курси для студентів у Cardiff Met були розроблені з урахуванням потреб галузі та з ...

Детальніше

Dillard University
BSc
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Кампус

місія

Детальніше