Filter
Бакалавр наук
Австралія Queensland Toowoomba Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми бакалаврату на здобуття ступеня бакалавра наук або BSc мають тривалість від трьох до п'яти років.  В процесі навчання студенти вивчають загальні та спеціалізовані дисципліни і заробляють залікові пункти для успішного випуску.

Технологія в широкому сенсі - це сукупність процесів, які використовуються для створення товарів чи послуг. Технологія вивчає і розробляє процеси, що часто застосовуються в роботі різних машин або пристроїв.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Австралія має третє місце за кількістю іноземних студентів у світі, незважаючи на спільність тільки 23 мільйонів. Це сильні академічні повноваження, але австралійських навчальних закладах так само високо оцінюється як міст, вдома їх по рідній землі.

Тувумба є ключовим центром освіти. Багато університетів головний розміщує або установка кампуси в цій галузі, таких як великі містечка Південного Квінсленда інституту TAFE і Університету Квінсленда.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Технологічні дослідження, Toowoomba, Заочне навчання

University of Southern Queensland (USQ)

Якщо ви хочете вивчати обчислювальну та наукову діяльність, то це ступінь для вас. Бакалавр наук (Computing) розвиває ваші навички та знання в декількох ключових областях ... [+]

Ця програма в даний час повторно акредитована і, як наслідок, може відбутися деякі зміни.

Динамічний, глобальний і затребуваний

Якщо ви хочете вивчати обчислювальну та наукову діяльність, то це ступінь для вас. Бакалавр наук (Computing) розвиває ваші навички та знання в декількох ключових областях обчислювальної техніки, включаючи розробку програмного забезпечення та комп'ютерні системи. Ви можете об'єднати свої обчислювальні навички з іншими науковими дослідженнями. Це чудовий навчальний шлях, якщо ви хочете стати вчителем вторинної науки та обчислювальної техніки.... [-]

Австралія Toowoomba Australia Online
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою