BACHELORSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми бакалаврату на здобуття наукового ступеня BSc (англ. Bachelor of Science) забезпечують професійну підготовку в рамках першого ступеня вищої освіти. Залежно від конкретної програми студенти, які отримали ступінь BSc, можуть почати будувати власну професійну кар'єру або продовжити навчання на програмах наступного ступеня.

Освіта в області бухгалтерського обліку управління надає студентам зі знанням бухгалтерського обліку та фінансових процесів, які мають важливе значення для бізнес-менеджерів. Багато програм основна увага буде приділена бізнес-концепцій, принципів бухгалтерського обліку, етичних обов'язків і фінансових процедур.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

2 Результати в Управлінський облік, США Filter

Бакалавр з бухгалтерського обліку

Medaille College
BSc
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Мета навчальної програми бухгалтерського обліку Medaille College - підготувати студентів до успішної кар'єри в державному чи приватному обліку. З цією метою Medaille College п ...

Детальніше

бізнес-адміністрування

Lees-McRae College
BSc
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Хочете, щоб конкурувати стратегічно і успішно в швидко розвивається, глобальної бізнес-середовищі? Наша програма бізнес-адміністрування підготує вас стати відповідальним, прод ...

Детальніше