Filter
Бакалавр наук
Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалаврські програми на здобуття ступеня бакалавра наук (BSc), пропонуються за багатьма спеціальностями, вступити на них можна відразу після школи. Програми доступні в університетах і коледжах по всьому світу, тривалість навчання становить від трьох до п'яти років.

Область християнських досліджень відноситься до вивчення Ісуса Христа, Біблії, апостолів і різних релігійних конфесій і вірувань. Багато програм також ознайомлення студентів з іншими релігіями, такими як іслам і іудаїзм.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Дослідження християнства, Заочне навчання

Grand Canyon University

Цей бакалавр наук (Б.С.) в початковій освіті з акцентом на програму викладання християнської освіти в ГКУ допоможе вам вивчити не тільки як бути початковим вчителем, але ... [+]

Викладання робочих місць у всіх сферах, включаючи християнську освіту, зростає. Оскільки батьки відчувають себе більш уповноваженими робити вибір у навчанні своєї дитини, вони знаходять школи, які узгоджуються зі своїми системами віри та цінності. Багато християнських шкіл шукають людей з ступенями християнської освіти, щоб задовольнити ті зростаючі потреби.

Цей бакалавр наук (Б.С.) в початковій освіті з акцентом на програму викладання християнської освіти в ГКУ допоможе вам вивчити не тільки як бути початковим вчителем, але і як це зробити з точки зору віри.... [-]

США Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою