BTech у кількості обстеження

Загальні відомості

Опис програми

Після успішного завершення Національного диплому, кандидати можуть, відповідно до застосовних програмних регламентів, зареєструватися для отримання ступеня бакалавра з технології (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech вимагає мінімум одного року подальшого вивчення.

Ступінь BTech у відповідній галузі навчання буде присвоєна кандидатам після успішного завершення всіх теоретичних вимог.

Ця кваліфікація призначена для студентів, які спеціалізуються в галузі вимірювання кількості, у будівництві та майновому промислі, а також у галузі вивчення кількісних показників. Студенти, які отримали цю кваліфікацію, будуть компетентні самостійно виконувати послуги, пов'язані із закупівлею контрактів, управління фінансовими витратами та управління майном.

Результати

Вихід із рівня результатів:

Кваліфікаційний студент зможе:

  1. Надання навичок фінансового менеджменту та підвищення обізнаності про підприємництво.
  2. Консультування щодо інвестицій в нерухомість.
  3. Підготуйте тендерну та контрактну документацію та керуйте будівельними контрактами.

Вимоги до прийому та критерії відбору

Пост-2007 UJ національний диплом: будівля, що веде до обстеження кількості BTech, з мінімальними вимогами до введення 60% сукупності для Національного диплому: Будівництво, при першій спробі, і котрі набрали 60% для предмету Оцінка кількості 3 в диплом рівень
Студенти, які не відповідають встановленим вимогам, можуть розглядатися після принаймні двох років післядипломної роботи в будівництві (Будівництво / Громадянська або Будівельна Консалтинг) промисловості.
Студенти, які не виконали наведені вище академічні вимоги та мають Національний диплом UJ: Будівництво, але які працюють і досягли мінімум 55% для всіх основних предметів, будівельного менеджменту, будівельних технологій, обчислення кількості та аналізу цін та Оцінка може бути розглянута з супровідним листом про сильні рекомендації від їх відповідних роботодавців.

Non-Post 2007 UJ Національний диплом: будівельники та не-UJ претенденти можуть бути прийняті, якщо вони задовольняють вимогам, встановленим начальником відділу. Вони доступні від керівника департаменту за запитом.

Присвоєння ступеня

Baccalaureus Technologiae: Кількість оглядів буде надаватися студентам, які успішно виконали всі запропоновані модулі.

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути