BTech у кількості обстеження

Загальні відомості

Опис програми

Після успішного завершення Національного диплому, кандидати можуть, відповідно до застосовних програмних регламентів, зареєструватися для отримання ступеня бакалавра з технології (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech вимагає мінімум одного року подальшого вивчення.

Ступінь BTech у відповідній галузі навчання буде присвоєна кандидатам після успішного завершення всіх теоретичних вимог.

Ця кваліфікація призначена для студентів, які спеціалізуються в галузі вимірювання кількості, у будівництві та майновому промислі, а також у галузі вивчення кількісних показників. Студенти, які отримали цю кваліфікацію, будуть компетентні самостійно виконувати послуги, пов'язані із закупівлею контрактів, управління фінансовими витратами та управління майном.

Результати

Вихід із рівня результатів:

Кваліфікаційний студент зможе:

  1. Надання навичок фінансового менеджменту та підвищення обізнаності про підприємництво.
  2. Консультування щодо інвестицій в нерухомість.
  3. Підготуйте тендерну та контрактну документацію та керуйте будівельними контрактами.

Вимоги до прийому та критерії відбору

Пост-2007 UJ національний диплом: будівля, що веде до обстеження кількості BTech, з мінімальними вимогами до введення 60% сукупності для Національного диплому: Будівництво, при першій спробі, і котрі набрали 60% для предмету Оцінка кількості 3 в диплом рівень
Студенти, які не відповідають встановленим вимогам, можуть розглядатися після принаймні двох років післядипломної роботи в будівництві (Будівництво / Громадянська або Будівельна Консалтинг) промисловості.
Студенти, які не виконали наведені вище академічні вимоги та мають Національний диплом UJ: Будівництво, але які працюють і досягли мінімум 55% для всіх основних предметів, будівельного менеджменту, будівельних технологій, обчислення кількості та аналізу цін та Оцінка може бути розглянута з супровідним листом про сильні рекомендації від їх відповідних роботодавців.

Non-Post 2007 UJ Національний диплом: будівельники та не-UJ претенденти можуть бути прийняті, якщо вони задовольняють вимогам, встановленим начальником відділу. Вони доступні від керівника департаменту за запитом.

Присвоєння ступеня

Baccalaureus Technologiae: Кількість оглядів буде надаватися студентам, які успішно виконали всі запропоновані модулі.

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Серпень 2019

Про навчальний заклад

Яскравий, мультикультурний і динамічними, Університет Йоганнесбурга (UJ) розділяє темп і енергію космополітичний Йоганнесбург, місто, чиє ім'я він носить. Сайт Південно-Африканська, університет є живи... Детальніше