Подорож від фінського архіпелагу до арктичної Лапландії
Ступінь бакалавра в галузі пригод та навчання на свіжому повітрі
Бакалавр гуманітарних наук 210 ECTS
Педагог громади, пригоди та навчання на свіжому повітрі

Навчання в Humak University of Applied Sciences , провідному вищому навчальному закладі з пригодницької освіти Фінляндії.

Педагог громади навчає фахівців з пригодницької та відкритої освіти. Освіта для пригод та відпочинку на основі базується на методології навчання на основі досвіду та діяльності та спрямована на підтримку росту, розвитку, добробуту та агентства людей, груп та громад.

В основі досліджень лежить мультидисциплінарна теоретична база, яка застосовується на практиці в універсальних автентичних навчальних середовищах, таких як озера, море, ліси, а також у водоймах та пустелях Лапландії. Під час навчання студенти вчаться планувати та здійснювати безпечні пригодницькі навчальні процеси для різних цільових груп та оцінювати та розробляти пригодницькі навчальні заходи.

Після закінчення навчання студенти мають багато можливостей працевлаштування в різних секторах національного та міжнародного робочого середовища. Педагоги з громадськості з пригодним навчальним спрямуванням можуть бути зайняті, наприклад, у галузі молодіжної роботи, організаційної роботи, освіти та навчання, служб добробуту, або підприємництва на природі та в пригодах.

Залежно від власних інтересів та спеціалізації студентів, вони можуть вибрати інструкторів чи екскурсоводів, наприклад, на каяках, походах, скелелазінні та лижах.

Основна інформація

 • Навчання починається: вересень.
 • Мова навчання: англійська.
 • Час викладання: навчальний день.
 • Режим викладання: Контактне викладання, Змішане навчання, Інтернет-навчання.
 • Форма навчання: Досвідчене навчання, Коучинг, Індивідуальне навчання, Стажування під контролем, Навчання на основі роботи.
 • Обсяг навчальної програми: 210 кредитів ECTS див. Зміст дослідження.
 • Планована тривалість: 3,5 роки, включаючи літні семестри.
 • Комісія за навчання: стягується з студентів, які приїжджають за межі країн ЄС / ЄЕП та Швейцарії, 9000 євро на рік навчання. Громадяни ЄС / ЄЕП та швейцарські громадяни не стягуються.
 • Плата за транспорт і обладнання: 1000 євро / рік навчання (включено у вартість навчання).
 • Кваліфікація: бакалавр гуманітарних наук (BH, у фінській yhteisöpedagogi (AMK))

Карєрні можливості

Дослідження громадської освіти з пригодницькою освітньою орієнтацією направляють студентів на оволодіння різноманітними навичками, необхідними у професійній галузі громади та пригодницькій освіті. Студенти здобувають найважливіші принципи та практики профілактичної роботи та добробуту, а також ознайомлюються з різними формами дій у громадах та суспільстві.

Під час навчання студенти набувають педагогічних, соціальних, технічних, екологічних навичок та навичок безпеки, а також готуються до підприємництва. Практичні періоди навчання та співпраця з трудовим життям є невід'ємною частиною розвитку навичок громади та навичок пригодницької освіти студентів (див. Також Навчальні середовища).

Методи пригодницької та навчальної діяльності на свіжому повітрі можуть застосовуватися в різних середовищах і контекстах з різними цільовими групами, в різних верствах суспільства. Навчання пригодами може застосовуватися, наприклад, у сферах профілактичної роботи, роботи з молоддю та неурядовими організаціями, освіти та навчання та підприємництва на природі та в пригодах. Крім того, залежно від власних інтересів та спеціалізації студентів, вони можуть вибрати інструкторів, наприклад, на каяках, походах, скелелазінні та лижах.

122320_122318_pexels-photo-532803.jpeg

Pixabay / Pexels

Досвід та навчання на основі діяльності

Завдяки процесам, що базуються на досвіді та діяльності, студенти засвоюють багато нових навичок. Діалог між теорією та практикою буде наголошуватися через програму ступеня.

Теорія вкладається у практику

З початку навчання теоретичні рамки пригодницької та навчальної діяльності на свіжому повітрі будуть застосовані на практиці за допомогою різних видів діяльності та екскурсій, наприклад, походів і походів, турів на байдарках, літніх та зимових таборів, а також нордичних зимових заходів. Завдяки процесам, орієнтованим на досвід та діяльність, студенти навчаться планувати, організовувати, впроваджувати та оцінювати безпечні пригоди та заходи на свіжому повітрі для різних цільових груп у різних умовах та за різних обставин.

Під час навчання студенти засвоїтимуть багато нових навичок, особливо педагогічні, лідерські, соціальні, екологічні, технічні та навички безпеки. Дослідження для освітян громади також охоплюватимуть такі сфери, як Північна система добробуту, профілактична робота, рівність, різноманітність та підприємництво.

Структура дослідження

Діалог між теорією та практикою буде наголошуватися на всій навчальній програмі. Знання та вміння студентів розвиватимуться від фактичних знань, підкріплених практичним досвідом, до більш абстрактних та аналітичних знань та вмінь.

Навчання - це денні заняття, включаючи літні семестри. Щонайменше 30 ECTS проводитимуться як стажування під наглядом, або у Фінляндії, або за кордоном. Навчання та історія роботи студентів будуть враховані (визнання попереднього навчання) у їхніх індивідуальних планах навчання.

Навантаження на ступінь програми становить 210 кредитів. Програма ступеня охоплює наступний основний зміст:

 • Загальні дослідження 10 ECTS
 • Професійні дослідження 125 ECTS
  • Професійне вивчення мови 15 ECTS
  • Ознайомлення з освітою громади 10 ECTS
  • Педагогічні навички в пригодницькій освіті 40 ECTS
  • Технічні навички в пригодницькій освіті 30 ECTS
  • Соціальні дослідження 30 ECTS
 • Поглиблене професійне навчання 30 ECTS
  Професіоналізм у пригодницькій освіті:
 • Розвиток мережі та партнерства 15 ECTS
 • Пригодницьке навчальне програмування 15 ECTS
 • Дослідження прикладних досліджень та розробок, включаючи дисертацію бакалавра (заключний проект) 30 ECTS
 • Факультативні дослідження 15 ECTS

Заключна дипломна робота / проект

Заключний проект (дисертація бакалавра) - проект розвитку, орієнтований на робоче життя. Завдяки фінальному проекту студенти демонструють свої можливості конкретно розвивати робоче життя. Заключний проект може проводитися індивідуально або як група. Можливим результатом проекту може бути, наприклад, продукт або подія.

Чого очікувати на практиці

Ваші навчальні дослідження в громаді будуть зосереджені на заходах і заходах на природі. Ви будете навчатися як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Ви будете брати участь у багатоденних походах на кемпінг, де будете спати в наметах та / або в кабінах пустелі. Дні в кампусі починаються зазвичай о 9.15 і тривають до 16.00. Дні поїздки можуть тривати довше. У періоди стажування щоденний графік визначається місцем стажування.

Протягом першого року навчання можна очікувати, що приблизно 1/3 часу буде витрачено на заняття / заняття / практичні навички, 1/3 часу буде витрачено на проекти / незалежні дослідження / групові завдання та остання 1/3 буде витрачена на стажування (практичне навчання на основі трудового життя). Будь ласка, ознайомтесь зі структурою навчання та навчальною програмою.

Обладнання та одяг

Humak пропонує все спеціальне приладдя для спорядження та відпочинку на вулиці, наприклад, намети, піч для кемпінгу, дитячий інвентар, канати та джгути. Що стосується одягу, будь ласка, зверніть увагу на чотири сезони!

Більш детальна інформація про одяг та обладнання буде надана в листі про прийняття. Як новий студент, ви отримаєте список, який допоможе вам підготуватися до навчання. У списку наведено приклади відповідного одягу на відкритому повітрі та іншого обладнання, пов'язаного з кемпінгом, необхідного для проведення досліджень.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Жовтень 8, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
42 Місяця
Денне навчання
Price
9,000 EUR
Комісія за навчання становить 9000 євро для студентів, які не є членами ЄС / ЄЕП / Швейцарії за навчальний рік. Зони ЄС / ЄЕА та громадяни Швейцарії не стягуються.
Deadline
Січ 22, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
End Date
Гру 2023
Кінець терміну надання заяв
Січ 22, 2020

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Січ 22, 2020
End Date
Гру 2023