Ступінь бакалавра в галузі пригод та навчання на свіжому повітрі

Загальні відомості

Опис програми

Пригоди та навчання на свіжому повітрі
Громадський педагог, бакалавр гуманітарних наук, 210 ECTS

125874_talvi.jpg

Навчання в Humak University of Applied Sciences , провідному вищому навчальному закладі з пригодницької освіти Фінляндії.

Педагог громади навчає фахівців з пригодницької та відкритої освіти. Освіта для пригод та відпочинку на основі базується на методології навчання на основі досвіду та діяльності та спрямована на підтримку росту, розвитку, добробуту та агентства людей, груп та громад.

Основна інформація

 • Навчання починається: вересень.
 • Мова навчання: англійська.
 • Час викладання: навчальний день.
 • Режим викладання: Контактне викладання, Змішане навчання, Інтернет-навчання.
 • Форма навчання: Досвідчене навчання, Коучинг, Індивідуальне навчання, Стажування під контролем, Навчання на основі роботи.
 • Обсяг навчальної програми: 210 кредитів ECTS див. Зміст дослідження.
 • Планована тривалість: 3,5 роки, включаючи літні семестри.
 • Комісія за навчання: стягується з студентів, які приїжджають за межі країн ЄС / ЄЕП та Швейцарії, 9000 євро на рік навчання. Громадяни ЄС / ЄЕП та швейцарські громадяни не стягуються.
 • Плата за транспорт і обладнання: 1000 євро / рік навчання (включено у вартість навчання).
 • Кваліфікація: бакалавр гуманітарних наук (BH, у фінській yhteisöpedagogi (AMK))

Карєрні можливості

Дослідження громадської освіти з пригодницькою освітньою орієнтацією направляють студентів на оволодіння різноманітними навичками, необхідними у професійній галузі громади та пригодницькій освіті. Студенти здобувають найважливіші принципи та практики профілактичної роботи та добробуту, а також ознайомлюються з різними формами дій у громадах та суспільстві.

Під час навчання студенти набувають педагогічних, соціальних, технічних, екологічних навичок та навичок безпеки, а також готуються до підприємництва. Практичні періоди навчання та співпраця з трудовим життям є важливою складовою розвитку навичок громади та навичок пригодницької освіти студентів.

Методи пригодницької та навчальної діяльності на свіжому повітрі можуть застосовуватися в різних середовищах і контекстах з різними цільовими групами, в різних верствах суспільства. Навчання пригодами може застосовуватися, наприклад, у сферах профілактичної роботи, роботи з молоддю та неурядовими організаціями, освіти та навчання та підприємництва на природі та в пригодах. Крім того, залежно від власних інтересів та спеціалізації студентів, вони можуть вибрати інструкторів, наприклад, на каяках, походах, скелелазінні та лижах.

122320_122318_pexels-photo-532803.jpeg

Pixabay / Pexels

Теорія вкладається у практику

З початку навчання теоретичні рамки пригодницької та навчальної діяльності на свіжому повітрі будуть застосовані на практиці за допомогою різних видів діяльності та екскурсій, наприклад, походів і походів, турів на байдарках, літніх та зимових таборів, а також нордичних зимових заходів. Завдяки процесам, орієнтованим на досвід та діяльність, студенти навчаться планувати, організовувати, впроваджувати та оцінювати безпечні пригоди та заходи на свіжому повітрі для різних цільових груп у різних умовах та за різних обставин.

Під час навчання студенти засвоїтимуть багато нових навичок, особливо педагогічні, лідерські, соціальні, екологічні, технічні та навички безпеки. Дослідження для освітян громади також охоплюватимуть такі сфери, як Північна система добробуту, профілактична робота, рівність, різноманітність та підприємництво.

Структура дослідження

Навантаження на ступінь програми становить 210 кредитів. Програма ступеня охоплює наступний основний зміст:

 • Загальні дослідження 10 ECTS
 • Професійні дослідження 125 ECTS
  • Професійне вивчення мови 15 ECTS
  • Ознайомлення з освітою громади 10 ECTS
  • Педагогічні навички в пригодницькій освіті 40 ECTS
  • Технічні навички в пригодницькій освіті 30 ECTS
  • Соціальні дослідження 30 ECTS
 • Поглиблене професійне навчання 30 ECTS
  Професіоналізм у пригодницькій освіті:
 • Розвиток мережі та партнерства 15 ECTS
 • Пригодницьке навчальне програмування 15 ECTS
 • Дослідження прикладних досліджень та розробок, включаючи дисертацію бакалавра (заключний проект) 30 ECTS
 • Факультативні дослідження 15 ECTS

Чого очікувати на практиці

Ваші навчальні дослідження в громаді будуть зосереджені на заходах і заходах на природі. Ви будете навчатися як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Ви будете брати участь у багатоденних походах на кемпінг, де будете спати в наметах та / або в кабінах пустелі. Дні в кампусі починаються зазвичай о 9.15 і тривають до 16.00. Дні поїздки можуть тривати довше. У періоди стажування щоденний графік визначається місцем стажування.

Протягом першого року навчання можна очікувати, що приблизно 1/3 часу буде витрачено на заняття / заняття / практичні навички, 1/3 часу буде витрачено на проекти / незалежні дослідження / групові завдання та остання 1/3 буде витрачена на стажування (практичне навчання на основі трудового життя).

Для отримання додаткової інформації:

https://studyinfo.fi/wp2/uk/

https://www.humak.fi/en/

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Humak University of Applied Sciences is engaged in the development of higher education and modernization of the world of work. We contribute to working new types of higher education, as well as resear ... Детальніше

Humak University of Applied Sciences is engaged in the development of higher education and modernization of the world of work. We contribute to working new types of higher education, as well as research, development, and innovation that serve students on their career path and support professional partners as they develop their own activities. Згорнути