Бакалавр розвитку в суспільствах і на територіях

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

презентація

Бакалавр з розвитку суспільств і територій пропонує багатопрофільний тренінг, що поєднує теоретичні уроки з гуманітарних та соціальних наук з курсами, практичними семінарами та стажуваннями, які готують до себе зобов'язання до дії.

Старіння населення, глобалізація, зміни клімату, розповсюдження міст, сільські трансформації, демократія, зростання економіки знань, соціальна нерівність та культурний плюралізм та способи життя Це реалії, з якими стикаються агенти соціальних змін, які розглядаються в цій практиці прикладних соціальних наук.

Програма спрямована на вдосконалення знань та критичного розуміння сучасних соціальних реалій, які впливають на розвиток суспільства та територій.

мети

Розвивати знання та розуміння сучасних соціальних реалій, які впливають на стан розвитку суспільств та територій.

Міждисциплінарний тренінг, який використовує декілька дисциплін суспільствознавства

Розвиток суспільств та територій передбачає декілька суспільствознавчих дисциплін: антропологія, соціологія, географія, політологія, економіка, історія.

Курси дозволяють наблизитися до соціальних та територіальних ставок з цих різних точок зору, щоб мати повну та критичну точку зору вивчених реалій.

Бакалавр з розвитку компаній та територій сприяє виходу на ринок праці за допомогою курсів адміністрації, етики, впровадження у практику та стажування. Для завершення курсу студент також може обрати деякі курси збагачення в інших UQAR .

Можливість краще зрозуміти життя в суспільстві, щоб краще діяти

Бакалавр з розвитку суспільств та територій пропонує можливість взаємодіяти з прагненнями громадян, аналізувати конкретні ситуації та допомагати вирішувати соціальні проблеми.

Теорії мобілізуються для розуміння явищ суспільства, сприяння соціальним інноваціям та отримання надійних знань для керівництва колективними діями. Розгляд історичної чи філософської точки зору також є доцільним для з'ясування питань сучасності, значущості подій та наслідків змін, що відбуваються.

Навчання на місцях, на практиці

Педагогічні формули на ступінь бакалавра розвитку компаній та територій базуються на двох принципах:

 • аналіз реальних ситуацій - найкращий шлях до інтеграції досягнень різних дисциплін;
 • Наступний крок - звернутися до професіоналів соціального розвитку, які можуть надихнути її, підвищити обізнаність про потреби практики та зацікавити її можливостями для залучення.

Студенти користуються кількома зустрічами з багатьма фахівцями з розвитку та відвідуванням організацій, заходами та поїздками на місцях, знайомлячи їх із широким спектром можливих напрямків.126565_rsz_adobestock_250661602.jpg

Стажування для застосування отриманих знань у конкретному контексті

Бакалавр розвитку в суспільствах і на територіях включає стажування, що зараховуються в організації, які бажають приймати студентів, які прагнуть стати агентами розвитку та змін.

Під керівництвом професора та обраної організації ці курси пропонують можливість застосувати отримані знання для реалізації повного дослідницького підходу, що поєднує теоретичні, критичні та методологічні виміри.

Процес також включає написання звіту про дослідження та представлення результатів організації-клієнту. Набір має на меті застосовуватись у навчальному середовищі.

Стажування можна проводити і за кордоном.

Бажані навички в найрізноманітніших професійних сферах

Творчий та суворий розум намагається вирішити проблеми, з якими стикаються державні та приватні організації, уряди та групи громадян, словом, усі, хто працює в різних масштабах розвитку громад та територій.

Основні роботодавці

Як соціальний аналітик, випускник BScD має досвід соціальних наук, що дозволяє йому пропонувати свої послуги в якості офіцера з розвитку або в якості консультанта з прикладних соціальних наук у різних державних установах, громада, місцева та регіональна, з точки зору планування, узгодження проектів чи ініціатив, що стосуються соціальних явищ, що впливають на території та населення.

Основними роботодавцями для випускників бакалавра розвитку суспільств та територій є місцеві та регіональні організації розвитку, незалежно від того, чи є вони з громадського сектору, державних чи приватних, таких як:

 • Корпорації сприяння розвитку громади (CFDC);
 • регіональні ради з питань консультацій та розвитку (CRCD);
 • Регіональні екологічні ради (CRE);
 • регіональні муніципалітети (RCM);
 • некомерційні організації (соціальна економіка, навколишнє середовище, соціальне включення тощо);
 • муніципалітети;
 • державна служба;
 • дослідницькі організації;

Основні робочі місця

Основні робочі місця для випускників ступеня бакалавра розвитку в суспільствах і на територіях:

 • офіцер з розвитку;
 • науковий співробітник;
 • керівник проекту;
 • координатор;
 • агент громади;
 • агент розвитку туризму;
 • радник з розвитку;

Можливість продовження докторантури

Випускники, які отримали ступінь бакалавра з розвитку компаній та територій, мають можливість продовжити просування до ступеня магістра регіонального розвитку (з пам’яттю або з тестом), DESS з регіонального та територіального розвитку та докторанту з регіонального розвитку.

Вони також мають доступ до аспірантурних програм UQAR у таких напрямках:

 • етика;
 • управління проектами;
 • управління людьми на робочому місці.

Команда професорів, відданих студентам

Обмежені заняття курсами полегшують обмін з викладачами та між студентами, створюючи атмосферу, сприятливу для реалізації студентських проектів.

Команда різноманітних викладачів займається дослідницькими проектами, присвяченими розумінню та підтримці розвитку в Квебеку, його регіонах та за кордоном.

Наявність та чудовий нагляд з боку цих професорів сприяють успіху досліджень.

Багато можливостей для перебування за кордоном

UQAR пропонує багато можливостей залишитися за кордоном для студентів, мотивованих розширити свої знання, живучи пристойним культурним досвідом. Ці перебування можуть мати форму програми обміну, практичного стажування або дослідницького перебування. Також є декілька джерел фінансування.

Угода про подвійний ступінь із Католицьким університетом Заходу (Франція)

У рамках своєї підготовки студенти можуть скористатися цією угодою, що дозволяє їм, крім здобуття ступеня бакалавра з розвитку компаній та територій, отримати ступінь бакалавра з гуманітарних та соціальних наук, соціальних наук, курсів Прикладна соціологія та етнологія в Université Catholique de l'Ouest, Ангерський кампус, Франція.

Умови прийому

Колегійна база

Майте диплом про навчання в коледжі (DCS) або еквівалент.

Навички французької мови: Крім того, кандидат, який не може продемонструвати володіння французькою мовою відповідно до критеріїв "Політики щодо студентської французької мови", повинен буде скласти інституційну експертизу Французи, отримавши повістку про це. У разі невдачі іспиту буде потрібно успішне проходження функціонального курсу французької мови, а реєстрація на цей курс обов'язкова в наступний термін.

Основний досвід

Володіти відповідними знаннями та досвідом вважатись відповідними У такому випадку кандидату доведеться продемонструвати членам відбіркової комісії, що вона чи він має знання, необхідні для здійснення студентської програми університету.

Навички французької мови: Крім того, кандидат, який не може продемонструвати володіння французькою мовою відповідно до критеріїв "Політики щодо студентської французької мови", повинен буде пройти інституційне обстеження Французи, отримавши повістку на це. У разі невдачі іспиту буде потрібно успішне проходження функціонального курсу французької мови, а реєстрація на цей курс обов'язкова в наступний термін.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

L'UQAR, une université d'excellence en recherche! Riche de la diversité de ses expertises de calibre international, l’UQAR se démarque parmi les meilleures universités en recherche au Canada. La comp ... Детальніше

L'UQAR, une université d'excellence en recherche! Riche de la diversité de ses expertises de calibre international, l’UQAR se démarque parmi les meilleures universités en recherche au Canada. La composition des axes d'excellence en recherche de l'UQAR- les sciences de la mer, le développement régional et la nordicité- reflète cette réalité distinctive. https://uqar.ca/nouvelles/uqar-info/3088-l-uqar-se-demarque-en-recherche-parmi-les-meilleures-universites-au-canada Згорнути